Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben demiştim. Erzurum ligin tartışmasız en kötü kadrosuna sahip. Takımın öyle-böyle iki iyi ismi Burhan ve Nobre'yi de yolladılar.

Kalan 20 günde hızlı biçimde 4-5 direk oynayacak takviye lazım.

Antalya kesin düser diyorum. Erzurum da epey ikinci lig agirlikli kadroyla cikmis. Kadrolar ciddi anlamda dar ve yetersiz görünüyor cogu takimda. Formalarin kazanacagi bir cok deplasman olacak bence büyükler adina. 80 puan baraji zorlanabilir.

Kışın erzurum dep çekilmez kadroları berbat olsa da puan alırlar bence hele Avrupa dönüşü olursa direkt yaz puan kaybı.

Rize ve Ankara en azından köklü ekipler. Onlar kalsın. Erzurum denen belediye takımı BAL'a kadar gidebilir. Yeni Malatyaspor da gitsin. Erzurumspor ve Malatyaspor'u batıranların da yatacak yerleri yok.
Belediye takımı diyorsun da Erzurum'un tek takımı ve diğer belediyeler gibi seyircisiz değil. Bu kin ne ? Seyircili kulüpler daima kalsın ligde , Kasımpaşa oynayacağına Erzurum olsun

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

keske iki deplasman üst üste ankaragücü-erzurum olsaydi sezon basinda. rahat rahat 6 puani cebe koyup 2 deplasmani en uygun zamanda galibiyetlerle gecerdik. sonradan sertlesecektir bu tarz takimlar iyice camura yatarlar

Erzurum'un zemini bilmiyorum ama tahminim Ankara gibidir kışın çamur, soğuk falan olur birde kar yağarsa uğraş dur top gitmez bile yerde kalır.

Baktım da şimdi 10 Marttaymış maç pek sıkıntı olmaz.

Erzurum'un zemini bilmiyorum ama tahminim Ankara gibidir kışın çamur, soğuk falan olur birde kar yağarsa uğraş dur top gitmez bile yerde kalır.

Baktım da şimdi 10 Marttaymış maç pek sıkıntı olmaz.
güya ankaragücü disinda tüm takimlar yeni stadlarda oynuyor. zeminleri halletsinler bi zahmet.

fikret efendi bile konserden 3-5 lira alacagim diye zeminin icine etmis bjk tarlada oynadi gecen maci.

ligde en az seyircisi olan takim basaksehir ve kasimpasa

en berbat statlar alanya ve rizede, ankaragücü zaten malum. erzurumu da dahil edebiliriz. göztepenin stadida biseye benzemiyor

Belediye takımı diyorsun da Erzurum'un tek takımı ve diğer belediyeler gibi seyircisiz değil. Bu kin ne ? Seyircili kulüpler daima kalsın ligde , Kasımpaşa oynayacağına Erzurum olsun

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu kin AKP zihniyetine. Bu kadar açık ve net. Beni ilgilendirmiyor seyircili olmaları. Sonuç olarak belediye takımı. O bana yetiyor. Ben belediye takımı istemiyorum. Siz istiyorsanız saygı duyarım. Ama Kasımpaşa nereden çıktı ki şimdi? Onu da istemiyorum zaten. Eskişehirspor, Gençlerbirliği, Sakaryaspor, Kocaelispor, Karşıyaka, Altay alt liglerde sürünüyorken Kasımpaşa, Başakşehir, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Yeni Malatyaspor Süper Lig'de. Bu bana koyuyor işte. Bu söylediğim alt liglerde sürünen takımların tek özelliği de AKP'yi Süper Lig'deki saydığım takımlar kadar yalamamaları.

güya ankaragücü disinda tüm takimlar yeni stadlarda oynuyor. zeminleri halletsinler bi zahmet.

fikret efendi bile konserden 3-5 lira alacagim diye zeminin icine etmis bjk tarlada oynadi gecen maci.

ligde en az seyircisi olan takim basaksehir ve kasimpasa

en berbat statlar alanya ve rizede, ankaragücü zaten malum. erzurumu da dahil edebiliriz. göztepenin stadida biseye benzemiyor

Başakşehir geçen yıl sonuncuydu seyircide düşün paşadan bile kötüler.

Zeminleri yandaşlara yaptırıyolar sonuç kaçınılmaz hepsi leşoğlu leş aynı İstanbul kaldırımları gibi yapıyolar 3 5 gün normal sonra bir bakıyorsun bir tarafı yukarda bir tarafı aşağıda, yürürken takılıyorsun 1 hafta sonra da o kaldırımlar yenileniyor bu zeminlerde de öyle bir oyun var herhalde bakım ayağına götürüyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt