Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İbb bu futbol ile şampiyon olması imkansız.

Göztepe düşer bu sene maalesef. Çok kötüler.

düşmez. Aşırı iyi kadroları var. Bekler ve forvet hariç Anadolu'nun mevkisinde en iyi oyuncuları olabilir hepsi. Forveti hala halledemediler. Eren Derdiyok olmadı. Kanat oyuncuları ve orta saha müthiş mesela. Kaleci de süper.

antalya-gb özetine baktım şimdi.. Bülent hocaya falan laf söyleyen hakikaten çarpılır yahu. İlk 3 golde amatör oyuncular bu hataları yapmaz.

Üstüne birde saçma sapan kırmızı yemişler.

düşmez. Aşırı iyi kadroları var. Bekler ve forvet hariç Anadolu'nun mevkisinde en iyi oyuncuları olabilir hepsi. Forveti hala halledemediler. Eren Derdiyok olmadı. Kanat oyuncuları ve orta saha müthiş mesela. Kaleci de süper.
Tek kalecileri çok iyi buluyorum açıkçası ama en büyük sorunları oyun kaliteleri çok vasat. Halil....yasin de bitmiş gibi oynuyorlar bu sene.

İzlediğim en kötü takım oyunu bunlarda olabilir. İsimler veta bireysel kaliteli oyuncular olması hiç bir şey olabiliyor takım kurgusu oluşamıyor ise. Diğer örnek de biziz mesela. Kağıt üzerinde ligin en kaliteli takımına sahibiz belkiide ama takım olmadıktan sonra neye yarar

Tek kalecileri çok iyi buluyorum açıkçası ama en büyük sorunları oyun kaliteleri çok vasat. Halil....yasin de bitmiş gibi oynuyorlar bu sene.

İzlediğim en kötü takım oyunu bunlarda olabilir. İsimler veta bireysel kaliteli oyuncular olması hiç bir şey olabiliyor takım kurgusu oluşamıyor ise. Diğer örnek de biziz mesela. Kağıt üzerinde ligin en kaliteli takımına sahibiz belkiide ama takım olmadıktan sonra neye yarar

serdar,napoleoni falan iyi oyuncu. Yasin rotasyon için iş yapar. Statta 2.yarıya yetişir. Geçen sene son anda kurtardılar gerçi ama ben yine en kötü 12.falan bitirirler diyorum.

Çünkü çok daha kötü kurulmuş kadrolar var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt