Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biraz önce kayseri paşa maçında hakem çok net bir topa mudahaleye faul çaldı ki akıllara zarar.Bu ligin en buyuk sorunu şu hakemler yav.

Biraz önce kayseri paşa maçında hakem çok net bir topa mudahaleye faul çaldı ki akıllara zarar.Bu ligin en buyuk sorunu şu hakemler yav.

Bence faul kararı doğruydu. Sanırım Veysel’in pozisyonundan bahsediyorsun. Oradaki kritik nokta şu, Veysel toptan sonra adama da vurdu ve topu net önüne alamadı. Topun üstüne dokundu ve top Kasımpaşalı oyuncunun istediği yöne yavaş da olsa gitmeye devam etti.

Soru şu; Eğer Kasımpaşalı futbolcuya toptan sonraki hareketi yapmasaydı, Kasımpaşalı oyuncu devam edebilir miydi? Eğer evet diyorsan faul ve sarı doğru. Hayır diyorsan yanlış. Bence dokunmasa Kasımpaşalı oyuncu rahatça topla devam ederdi Veysel’in topa dokunuşuna rağmen.

Hakemi de izlediğim bölümde beğendim.

Türk futbolunun en son sorunu hakemler.

Bence faul kararı doğruydu. Sanırım Veysel’in pozisyonundan bahsediyorsun. Oradaki kritik nokta şu, Veysel toptan sonra adama da vurdu ve topu net önüne alamadı. Topun üstüne dokundu ve top Kasımpaşalı oyuncunun istediği yöne yavaş da olsa gitmeye devam etti.

Soru şu; Eğer Kasımpaşalı futbolcuya toptan sonraki hareketi yapmasaydı, Kasımpaşalı oyuncu devam edebilir miydi? Eğer evet diyorsan faul ve sarı doğru. Hayır diyorsan yanlış. Bence dokunmasa Kasımpaşalı oyuncu rahatça topla devam ederdi Veysel’in topa dokunuşuna rağmen.

Hakemi de izlediğim bölümde beğendim.

Türk futbolunun en son sorunu hakemler.

Çok dikkatli bakmadım tekrardan senin söylediklerin doğrudur o zaman.Ama hakemler baya buyuk sorun bence.Oyunun akıcılığını inanılmaz kesiyorlar.Gayet devam ettirilecek pozisyonlara hemen faul çalıyorlar.

Çok dikkatli bakmadım tekrardan senin söylediklerin doğrudur o zaman.Ama hakemler baya buyuk sorun bence.Oyunun akıcılığını inanılmaz kesiyorlar.Gayet devam ettirilecek pozisyonlara hemen faul çalıyorlar.

Büyük sorun olduğu konusunda senle hemfikirim.

Ama en büyük sorun olduğu konusunda hemfikir değilim.

Kendilerini zengin eden yöneticilerden, “tarafsız” TFF’ye, berbat zeminlerden, menajerlere, adam öldürmekle tehdit edenlerin ceza almamasından, hala komik bir şekilde “yabancı sınırının” tartışılmasına kadar o kadar çok sorun var ki, hakemler benim ilk sıramda değil.

Büyük sorun olduğu konusunda senle hemfikirim.

Ama en büyük sorun olduğu konusunda hemfikir değilim.

Kendilerini zengin eden yöneticilerden, “tarafsız” TFF’ye, berbat zeminlerden, menajerlere, adam öldürmekle tehdit edenlerin ceza almamasından, hala komik bir şekilde “yabancı sınırının” tartışılmasına kadar o kadar çok sorun var ki, hakemler benim ilk sıramda değil.

Abarttım biraz :) elbette en buyuk sorun değil.Ama neticede belki de oyuna en çok etki eden sorun diyebiliriz.Senin bahsettiklerin bence hiç bir zaman çözulecek sorunlar değil ama hakem meselesi işte ne bileyim zemin meselesi falan çözulebilir.

Veysel'in pozisyonunda faulü Veysel yapmadı zaten, ondan önceki pozisyonda Kasımpaşalı kasap Mensah'ın ayağa arkadan bastı. Gelişiyle kırmızı bile görebilecek pozisyonda topa basan Veysel sarı gördü. Hadi bu kaçtı diyelim Türk hakemlerinin esas sorunu yüzüne bağıra bağıra gelen Veysel'i atamaması. Sen hakemsin, hata da yapmış olabilirsin ama oyuncularla bu kadar enseye şaplak olamazsın. Bu yüzden yıllardır Emre gibi mafyatik herifler neredeyse fair play ödülü alacak istatistiklerle sezon bitiriyorlar. Eskisi yenisi hepsi eyyamcı, hepsi adamcı. Arada hakemlik olarak yeteneklileri çıkıyor ama karakter olarak hepsi amatör lig seviyesinde oldukları için bir arpa boyu yol gidemiyorlar. En yeteneklisi Cüneyt-Fırat'tan, en kazması Suat'a kadar hepsinin durumu bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt