Süper Lig’de Yılın İlk Bombası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig’de Yılın İlk Bombası!

İyi olduğundan demiyorum da Donk'u bi de adam gibi takımda adam gibi bi hocayla görmek lazım, dökülen havası olmayan bir takımda stajyer hocayla bu kadar da olabilir. Muslera bile dökülmeye başladı bu takımda, havası kalmadı.

Ben Türkiye'de kimsenin futbolcudan anladığını düşünmüyorum açıkçası, çünkü futboldan anladıkları "koşuyormu mücadele ediyor mu".. Nuri ve Hakan Çalhanoğlu için de aynı yorumlar yapılıyor. Başakşehir'in maçlarını izlemediğim için Edin Visca denen adamı bilmiyorum ama Sevilla alıyorsa kesin iyi futbolcudur

Yok abi ise yaramaz bu adam. Ancak yedegin yedegi olur, benim gözümde Yekta'dan farki yok. Adamin 2 metre boyu var ama kafa toplarindan kaciyor.

Kasimpasa da oynarken yok söyle iyi yok böyle iyi diye milletin agzindan sular akiyordu. Orada istedigi gibi takiliyordu adam, kafasi rahat ne de olsa, ileri gidiyor topla tek basina kimse birsey demiyordu. Bu kadar transfer fiyaskosundan sonra insanlar neden hala Anadolu'da biraz öne cikan her adama sulanir anlam veremiyorum.

Yok abi ise yaramaz bu adam. Ancak yedegin yedegi olur, benim gözümde Yekta'dan farki yok. Adamin 2 metre boyu var ama kafa toplarindan kaciyor.

Kasimpasa da oynarken yok söyle iyi yok böyle iyi diye milletin agzindan sular akiyordu. Orada istedigi gibi takiliyordu adam, kafasi rahat ne de olsa, ileri gidiyor topla tek basina kimse birsey demiyordu. Bu kadar transfer fiyaskosundan sonra insanlar neden hala Anadolu'da biraz öne cikan her adama sulanir anlam veremiyorum.

E Sevilla alıyormuş adamı? Ben bu adamı izlemedim yorum yapamıycam ama Sevilla ne yaptığını bilmeyen bi takım diil.

İstesek de alamayız.Bizim şu anda transfer yapacak durumumuz yok.İlk önce kadrodaki şişkinliği azaltıp bütçe yaratmamız lazım.

E Sevilla alıyormuş adamı? Ben bu adamı izlemedim yorum yapamıycam ama Sevilla ne yaptığını bilmeyen bi takım diil.

Ben zaten Donk hakkinda konustum sadece :D

Visca kötü adam degil, az paraya gelecekse gelsin zaten. IBB'de her sene üstüne koyarak performans gösterdi zaten bu senede zirveye ulasti gol+asist olarak.

4 Milyondan bahsetmisler haberde, ben daha az verirler diye tahmin ediyorum.

Ben zaten Donk hakkinda konustum sadece :D

Visca kötü adam degil, az paraya gelecekse gelsin zaten. IBB'de her sene üstüne koyarak performans gösterdi zaten bu senede zirveye ulasti gol+asist olarak.

4 Milyondan bahsetmisler haberde, ben daha az verirler diye tahmin ediyorum.

Pardon ben yanlış anlamışım :D

Donk'u bizden önce dikkatli izlemediğim için öncesine yorum yapamıycam, bizde kepaze. Ama bizde şu an herkes kepaze görünüyor, Eskişehir'den 4 yedik Muslera bile kötü duruyor, yorum yapamıycam. Bu haliyle Donk kepaze evet. Neden alındığı ne iş yaptığı belli olmayan sürüyle adam var kadroda ama bi düzen de yok, 3-4 hoca ayrı ayrı transfer yaptırdı çorbaya döndü.

Bakambu forumda gundeme geldi mi hatirlamiyorum valla ama Niasse olayi biraz beklentiler yuzunden (Dursun'un atip tutmalari) biraz da Hamza'nin evlatciligi yuzunden cok abartildi bence. Ben de Niasse'ye karsi acayip antipatiktim bu iki nedenden dolayi. Tabi sadece ünü Turkiye ile sinirli diye istemeyenler de olmustur. Ben de biraz "isim"ciyim hatta.

Badou'ya hic dikkat etmedim de Visca gundeme gelse isterdim rotasyon icin (su sartlarda direkt ilk 11 tabi).

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Niasse Everton'da 11 girmemiş gibi. Nezamandir orda bu adam. Ucuz maliyeti olsa eyvallahta degil. Biz önceden bulup getirecegiz akhisarin yaptigi gibi.

Bir de Niasse dolandi ya bazilarinin diline.

Hadi diyelim "Twittercilar" yüzünden alinmadi, ki bu da sacmaligin daniskasi cünkü hem Hamza hem de Dursun acik acik söylediler biz kaale almiyoruz sosyal medyadaki lestirileri diye.

Ya akil var mantik var, bizimkiler belescilik pesindeydi yazin. Moskova 5 Milyona aldigi adami bizimkilerin düsündügü meblaglara birakir miydi? Tamamen bizimkilerin beceriksizligi yüzünden transfer yatti. Niasse gelmek icin can atiyordu, röpörtaj falan da yapmislardi bununla sanirim Beyaz TV'de. Bizimkiler kiralik diye diretince yatti bu is.

Neymis tepkiler yüzünden gelmemismis, he canim he. Taraftarlar hic bir sekilde umurlarinda degildi tüm yaz boyunca.

Sevilla, Villareal, L.Moskova, Malaga gibi takimlarda Anadolu takimlarindan giden oyuncular bos alan bulabilirler. İngilterede sadece tempo sorunu olabilir. La Ligada bos alan bulmakta sorun yok zaten. Fakat bizde kapali savunmalara karsi test edilmemis oyuncular basarisiz oluyor. Olcan, Amrabat bos alan bulduklari takimlarda takimlarinin en iyi oyunculariydi, bizde basarisiz oldular. Amrabat en iyi maclarini bos alan buldugu CLde oynadi. Malagadan Premier Lige transfer yapti.

Üst Alt