suriyeli, pakistanlı ve afgan mültecilerin ülkeye akın etmesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

suriyeli, pakistanlı ve afgan mültecilerin ülkeye akın etmesi

Valla benim babımda da yazabilirsiniz. Zaten bize denmeyen kalmıyor sağda solda , ırkçı falan da olduk ki benim hakkında en ağır konuştuğum millet mensubu olduğum millet. Akp tabanı dahi istemiyor bunları , gerekirse halk inisiyatif alarak gönderir , ya da açarsın sınır kapılarını , buradaki beşicni kol faaliyeti yürüten dallamaları fonlayan Avrupalı uğraşır bunlarla. İstemiyoruz kardeşim bu kadar basit , sözleşme vs tanımıyoruz biz halk olarak , bunun ceremesini biz çekiyoruz. 4er 5er çocuk basıyorlar 3-5 yıla 10 milyon olduklarında ne olacak ? Klavye işi mi realite mi göreceğiz seçimlerden sonra.
Hacı ben göndermeyin demiyorum
Gönderme işi zor diyorum

anlaşın da demiyorum
Kesinlikle kabul edilemez bir durum bu,savunmuyorum da
Dediğim şey takım da çöp var göndericez ama önce yeni çöpler almayı engellemeliyiz ,yoksa bir boka yaramıyor

dn.afganlar pek ülkemizde kalmak için gelmez bu arada ,gerş değil avrupaya salmak gerekir,oralarda bok yiyenler baksın zaten

Asimilasyona hazır olalalım
Başka türlü bizi buralardan süremeyecekler
Beni israil gibi döneriz bir gün

çanak tutanlar gün yüzü görmesin

Siz gidin demiş

E6q1batXIAcr7TP

Batı'dan aldığı paralar yüzünden ülkeyi mini bir mülteci kampına dönüştürenlere Batı' ya göçmenler üzerinden yüklenmesi gerçekten komik olmaya başladı.

Bak açarım kapıları ha tehditlerini de unutmadık geçin o insanlık vs martavallarını..
Açsa da mülteciler gidemez ki adamlar enayi değil su biber gazı mermi her şeyi atıp püskürtüyorlar mültecileri

söz konusu mülteciler olunca sadece insanlığı hatırlayanlar cidden komik. 3 kuruşa avrupanın mülteci kampı olduk gelmiş insaniyetten bahsediyorlar.

Bu ülkenin gençleri iş bulamazken afgan kardeşlerimizin ülkeyi akın etmesi milletimiz için bayram hediyesi olacaktır. Hepsi gelsin dört gözle yollarını gözlüyoruz.

O bölgedeki huzuru kaçırıp savas çıkaranlar insan haklarından mültecileri Türkiye nin başına itmeye çalışıyor. Orta doğunun kurtarıcısi da din kardeşimiz, vicdanımız diyerek bu insanları ülkeye güle oynaya alıyor. Avrupayla da gerilim artınca kapıları açmakla tehtid ediyor.

Simdi burda Kim insan? kim hak savunucusu? inanın anlamak mümkün değil.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt