suriyeli, pakistanlı ve afgan mültecilerin ülkeye akın etmesi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

suriyeli, pakistanlı ve afgan mültecilerin ülkeye akın etmesi

Devletin yurtlarında kalıyorlardır şimdi yemek de verilir her imkandan yararlanılır. Geleni bir sorgulayın in mi cin mi belki bir sürü canlı bomba olacak adam giriyor bu karar mı değersiz Türk halkı.

Hadi birini sivil Korgeneral yaptılar , diğerine ne verdiler de böyle oldu onu anlamıyorum. Altaylı çok delikanlı adam çok.

Her devrin adamı olan, dün sövdüğüne ertesi gün methiyeler dizecek kadar kişiliksiz olan zavallılar ülkemizde en yaygın rastlanan insan türü. Bu durum da gösteriyor ki, onur ve haysiyet sahibi olmak gerçekten nadir bulunan bir özellik.

Nizipte yaşadığım muhitte kira ödememek için Türk ev sahibini öldürüp mutfak betonunu kırıp içine gömmüş ve beton atmışlar. 6 ay sonra farkedilmiş. Gelen tek kadın çocuk yok. Niye geliyor bunlar? Eline silah mı verilecek zaman geldiğinde? Ne yapmaya geliyor bunlar? 20 000 pkklıyla senelerce uğraştık, 8-10 milyon suriyeli, 5-6 milyon afganla mı savaşacağız ilerde? Gaziantepte kaç kez olay çıktı, medyada yer almadı. Meydan savaşı yaptılar, haber olmadı. Evime alt kattaki suriyeli girmeye çalıştı ben yokken, üst kattakine çocukları varken kapıyı zorlamışlar. Dışarıda ayakkabı kaldı çaldılar. Eşimin çalıştığı okulda 30 kişilik sınıfın 26sı suriyeli 4ü Türk. Ispartada dil kurslarında İranlı Afgan hocalardan geçilmiyor, inşaatlarda Türkçe konuşulmuyor. Ben bunların hiç hayra alamet olacağını sanmıyorum. Kafamızı meydanda kesecek bunlar zamanı geldiğinde. Karımıza kızımıza sarkacaklar, ki eşime taksi beklerken 4 tanesi sarkıntılık yapmış taksici levyeyle çıkmasa ne yapacaklardı Allah bilir. Ben orda olsam 4e 1 ya bıçaklanırdım, ya öldürülürdüm ki çokça örnek var buna benzer. 3 kuruş için toprağı, şirketleri satıyorsunuz anladık, elimizde kalan 3 kuruşluk yerleride Afganla suriyeliyle iranlıyla dolduruyorsunuz. Tek bir soru sorulmuyor, kimdir necidir bilinmiyor. Antepte 5-6 mahalleleri var bu adamların, içeri Türk sokmuyorlar.

Nizipte 2 sene önce kira fiyatları 550-600 tl bandındayken bu adamlar geldi diye 1500-2000den aşağı ev yok. İş yok. Elemanlara taşıma işi verdim, 2 kişi tuttum 3 koltuğu bi üst kata çıkaracaklardı, 150 liraya anlaştım. Eve bir geldiler 7 kişi. kişi başı 50 lira alıcaz diye tehdit ettiler. Türk hamal sokmuyorlar o mevkiye, zorla 250 tlye anlaştım çünkü koltukları ve eşyaları kırmakla tehdit ettiler. Kimse birşey diyemiyor. Çocukları sokaklarda dileniyor, kadınlar dileniyor, laf etsen sülalecek geliyorlar. Başımız çok ağrıyacak, hiçbiri Türkiyeyi sevmiyor, hepsi nefret ediyor. Bu nefret çocuğa 3 kat sirayet edecek, yeni kürt sorunlarıyla karşılaşacağız. Bunların aydını yok, kürtün 20 000 pkklısı varsa 15 milyon bizim vatandaşımız var. Bunlar en ufak şeyde linç edecek tipler. Birisinin anasını gözünün önünde kesmişler, birisinin sülaleyi katletmişler. Iraktan gelenler Saddamın subaylarından 4 tane tanıdığım oldu, nasıl katliam yaptıklarını sonra Amerikan askerleriyle anlaşıp Türkiyeye geldiklerini anlattılar, aynı şekilde afgan tanıdıklarımda abdye yanlayanları önceden buraya getirirlerdi şimdi cümbür cemaat burdalar. O sınırları açan kişilerin Allah bin belasını versin, tez zamanda gebersinler. Kadın yok çocuk yok, neyin yardımı bu? Vatanını savunmak yerine buraya geldiler, neyin kardeşliği bu?

Ayrıyetten 15 temmuz öncesi Amerikalılar Ispartada cirit atardı, dil kursu olduğu için bizede gelirler Türkçe öğrenmek isterlerdi (pezevenklerin Türkçesi benden iyi ama akademisyen vs tayfayla tanışmaya geliyorlarmış). O amerikalılar yazar olduğunu söylüyorlardı ve hep bu afganlarla suriyelilerle iranlılarla görüşürdü. Konyaya giderdi, doğuya giderdi. Birgün istihbarattan geldiler kuruma, güya dil kursuna yazılacak askermiş gibi girdi konuşmaya. Hocam yabancı hocalarınız var mı dediler, bende yok ama birkaç amerikalı arada uğrarlar, haftada 1-2 kantinde insanlarla sohbet ederler dedim. Kim onlar isim verebilir misiniz, ne yapıyorlar burda, sizinle ilişkisi nedir 1 ton soru sordular. Ben dedim yazar olduğunu söylüyor ama hiç zannetmiyorum azınlıklarla falan görüşüyor, ben sadece öğrencilerin konuşma becerileri gelişsin diye ses etmiyorum dedim. Sonra adam kimliğini çıkardı, bir daha irtibata geçmeyin onlarla, kurumada almayın dediler. Tamamdır dedim, o Amerikalılar 7 temmuzda, yani bu konuşmadan 9 gün sonra ülkeden ayrıldılar. 8 gün sonra 15 temmuz oldu. demek istediğim, bu getirdiklerini onlar bizden daha iyi tanıyorlar ve yönlendiriyorlar. Ben bu durumdan çok rahatsızım. İlerde biksiler verilecek bu deyyusların eline.

Nizipte yaşadığım muhitte kira ödememek için Türk ev sahibini öldürüp mutfak betonunu kırıp içine gömmüş ve beton atmışlar. 6 ay sonra farkedilmiş. Gelen tek kadın çocuk yok. Niye geliyor bunlar? Eline silah mı verilecek zaman geldiğinde? Ne yapmaya geliyor bunlar? 20 000 pkklıyla senelerce uğraştık, 8-10 milyon suriyeli, 5-6 milyon afganla mı savaşacağız ilerde? Gaziantepte kaç kez olay çıktı, medyada yer almadı. Meydan savaşı yaptılar, haber olmadı. Evime alt kattaki suriyeli girmeye çalıştı ben yokken, üst kattakine çocukları varken kapıyı zorlamışlar. Dışarıda ayakkabı kaldı çaldılar. Eşimin çalıştığı okulda 30 kişilik sınıfın 26sı suriyeli 4ü Türk. Ispartada dil kurslarında İranlı Afgan hocalardan geçilmiyor, inşaatlarda Türkçe konuşulmuyor. Ben bunların hiç hayra alamet olacağını sanmıyorum. Kafamızı meydanda kesecek bunlar zamanı geldiğinde. Karımıza kızımıza sarkacaklar, ki eşime taksi beklerken 4 tanesi sarkıntılık yapmış taksici levyeyle çıkmasa ne yapacaklardı Allah bilir. Ben orda olsam 4e 1 ya bıçaklanırdım, ya öldürülürdüm ki çokça örnek var buna benzer. 3 kuruş için toprağı, şirketleri satıyorsunuz anladık, elimizde kalan 3 kuruşluk yerleride Afganla suriyeliyle iranlıyla dolduruyorsunuz. Tek bir soru sorulmuyor, kimdir necidir bilinmiyor. Antepte 5-6 mahalleleri var bu adamların, içeri Türk sokmuyorlar.

Nizipte 2 sene önce kira fiyatları 550-600 tl bandındayken bu adamlar geldi diye 1500-2000den aşağı ev yok. İş yok. Elemanlara taşıma işi verdim, 2 kişi tuttum 3 koltuğu bi üst kata çıkaracaklardı, 150 liraya anlaştım. Eve bir geldiler 7 kişi. kişi başı 50 lira alıcaz diye tehdit ettiler. Türk hamal sokmuyorlar o mevkiye, zorla 250 tlye anlaştım çünkü koltukları ve eşyaları kırmakla tehdit ettiler. Kimse birşey diyemiyor. Çocukları sokaklarda dileniyor, kadınlar dileniyor, laf etsen sülalecek geliyorlar. Başımız çok ağrıyacak, hiçbiri Türkiyeyi sevmiyor, hepsi nefret ediyor. Bu nefret çocuğa 3 kat sirayet edecek, yeni kürt sorunlarıyla karşılaşacağız. Bunların aydını yok, kürtün 20 000 pkklısı varsa 15 milyon bizim vatandaşımız var. Bunlar en ufak şeyde linç edecek tipler. Birisinin anasını gözünün önünde kesmişler, birisinin sülaleyi katletmişler. Iraktan gelenler Saddamın subaylarından 4 tane tanıdığım oldu, nasıl katliam yaptıklarını sonra Amerikan askerleriyle anlaşıp Türkiyeye geldiklerini anlattılar, aynı şekilde afgan tanıdıklarımda abdye yanlayanları önceden buraya getirirlerdi şimdi cümbür cemaat burdalar. O sınırları açan kişilerin Allah bin belasını versin, tez zamanda gebersinler. Kadın yok çocuk yok, neyin yardımı bu? Vatanını savunmak yerine buraya geldiler, neyin kardeşliği bu?
Halkı böyle böyle çıldırtacaklar işte. Yani hakikaten boşa söylemiyorum insanlar kendi inisiyatif alıp bu orc sürüsünü paket edecek diye. Buna Akp , Hdp tabanı falan da dahil. Sturmabteilung'a rahmet okuyacaklar bu iğrençliklere devam ederlerse.

Savaş varmis silktirip gitsinler ya bu sebeple 10milyonu ülkesini terk edecekmiş ülkenin nufusu 30 milyon.
Ee kalan 20 milyon da talibani istemediğini göre ayrıca nüfusları %60-40 e/k imiş lan kardesim bu ortalama 18 milyon erkek oluyor 10 milyonu ülkesini terkedeceğine oturup kalan 8 milyonla savassin.
Bunun adı multecilik yada göç değil resmen işgal.
Bunlari savunan isteyen kim varsa yakın çevresine gruplar halinde afganlar musallat olur umarim, zannediyorlar ki ekonomik durum kotuleşince sıra kendi cevresine gelmeyecek. O gün geldiğinde hepsi sarı öküz hikayesini paylasacak.
Şimdiden hepsine silktirin diyorum.

Yazık oldu ülkeye. Sinirden kuduruyorum.

Üst Alt