Survivor All Star (2015) | TV8 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2015) | TV8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
barzo turabi yine salak salak tekerlemelere başlamış.

Tartışma bölüme alındı.
Bu iyi oldu...o bölüm var ama kullanılmıyor. Oraya açılsın bu tür konular...belli bi düzen çerçevesinin içinde konuşulma imkanı verilsin.

Ben niye bu tür konulara karşıyım belirtim.

Fikir alışverişe birsey demiyorum..lakin forum da bu tür konularda hep üyeler arasında kavgalar küfürler ve seviyesiz çatışmalara neden oluyor.

Tartışma bölüme alındı.
Bu iyi oldu...o bölüm var ama kullanılmıyor. Oraya açılsın bu tür konular...belli bi düzen çerçevesinin içinde konuşulma imkanı verilsin.

Ben niye bu tür konulara karşıyım belirtim.

Fikir alışverişe birsey demiyorum..lakin forum da bu tür konularda hep üyeler arasında kavgalar küfürler ve seviyesiz çatışmalara neden oluyor.
tamam haklısın kendince nedenlerin var ama her konuda aynı şeyi vurgulayıp durman bıtkınlık verici.

zaten tartışma forumuna atıyorlar çoğu konuyu bir anlamda imha ediliyor. ne mesaj yazılıyor ne birşey yok olup gidiyor konu orda.

[h=2]TV8 TÜRKSAT uydusundan HD yayına başladı.[/h][FONT=Arial !important]TV8 18 Şubat Çarşamba akşamı TÜRKSAT uydusundan şifresiz HD yayına başladı.
[/FONT]

[h=3][FONT=Arial !important]TV8 Uydu [/FONT]HD[FONT=Arial !important] frekans bilgisi:[/FONT][/h][FONT=Arial !important]
Türksat 4a Türkiye kapsaması

Frekansımız :12356
symbol rate : 7100
fec : 2/3
polarızasyon : horızontal.[/FONT]

ilk oyunu ünlüler kazanmis dahi olsa, gönüllüler daha güclü duruyor ama takim olablirlerse.

egosu fazla yüksek insanlarla dolu gönüllüler grubu, bir iki yarisma kaybedilirse büyük kavgalar cikar

Bunlardan biraz daha fazla olsaydi iyi olurdu :)
1424700346-alm.jpg

evet dün de yazmistim gönüllüler daha güclü olsada birbirlerini simdiden yemeye basladiklari icin oyuna kendilerini veremiyorlar. turabi cok kötü basladi survivora, hasan da öyle. merak ettim baska konu ise bu tanerin sampiyon oldugu survivoru izlemedim, bu arkadas nasil sampiyon olmus ? nekadar capsiz var ise heralde o dönem o yarismaya katilmis yoksa bu arkadas cidden nasil sampiyon olmus cok tuaf. bir iki yarisma daha kaybederlerse ozaman artik diger cirkef karekterli kisiler de iyice devreye girer gönüllülerde basta sahra olmak üzeri.

birde demeden edemiyecegim, bu seda denen bayan yarismaci, almanciymis keza ben de öyleyim ama allah akir fikir versin, bu kadar bozuk türkce mi olur, sirf almanyada kaliyorsun diye? bana cok antipatik geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt