Survivor All Star (2015) | TV8 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2015) | TV8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
favorimiz hakan

fft20_mf3165153.Jpeg

Sırf GS'li diye bu şoparı mı destekleyeceğiz ?
Elbette hayır.

Türk halkının ortalama IQ'sü doğrultusunda her sene tekrarlanan yarışma.

bkz: Acunun'un diğer çalıntı yarışmaları kendisinin miş gibi göstermeye çalışması

Serenay beni şaşirtti. İyi performans gösteriyor.

Turabi tam bir hiyar. Duygu cinnet sebebi. Bozok kalibinin adami degil gibi duruyor.

all starda neye göre all star? ilk önce bütün survivor sampiyonlar katilmaliydi, ve en azindan sirf finale kalan kisiler tarafindan kurulamasi gereken bir yarisma olmaliydi, bayanlarda artik en uzun süre kalabilenler gelmesi gerekliydi. simdi bakiyoruz bazilarina neye göre gelmis oraya belli degil, galatasarayin kadrosu nasil fazla kabarik ve lesh tarzi oyuncular var aynisi all star icin de gecerli.

ünlüler

fulya denen bayan 2005 de katilmis ozaman nasil bir performans gösterdi bilmiyorum ama suan gereksiz olanlardan.
ahmet dursun en son survivorda zaten kendini göstermisti ve bos biri oldugu ta ozaman belliydi onun yerine baska biri gelebilirdi.
almeda ? ne yapmis da all star olmus cok merak ediyorum

anila gelince onuda pek anlamadim neden ünlülerden katildi? o ilk survivorda gönüllü olarak gelmis ve onu ünlülere göndermislerdi, survivordan sonra dizilerde oynadi diye mi ünlülerden katiliyor ?

gönüllüler

nadya bir numarasini daha görmedim
bozok suan iyi olsada normalde gelmemesi gereken baska biri ama heralde sirf bütün zamanlarin en büyük balikini yakaladi diye getirilmis acun gercekten öyle dedi
özlem bu fizikle nasil all stara secilmis oda cok anormal bir durum
begüm onun da pek basarili biri oldunu hatirlamiyorum son katildigi survivorunda
taner bu arkadas gercekten nasil sampiyon olmus cok merak ediyorum

yani demek istedigim gercek anlamada bir all star degil izledimiz, bir kactane gercekten hakeden kisiler arti adada cok sorun cikaracak tiplerle doldurulmus bir all star izliyoruz

Sahra'nın can çekişerek ölmesi beni hiç rahatsız etmez. Bu kadından nefret etmemin sebebi nedir bilmiyorum ama gördükçe içimdeki psikopat uyanıyor.

Tüm oyunlar 9-9'a kalıyor ne hikmetse. Aman ne büyük rekabet(!) Acun milleti kekeediğini sanıyor böyle, zaten kekliyor ya hadi neyse. Yayın 3 buçuk saatse, 1 buçuk saati özet, 1 saati reklam zaten. 1 saat da yarışmaya ayrılan süre. Acun'un kanalında yayınlanması berbat oldu bu yarışmanın, burnumuzdan getirecek bu sene.

evet ilk giden sasirtici bir hamle ile duygu oldu, hilmi cem bu karari alarak kendini atese atti ama egri oturup dogru konusmak gerekirse burda gercekten duygu hilmi cemden daha az oy aldimi sorusu aklima geliyor, sonucta acun rekabet ortamini yüksek seviyede tutmak ister ve hilmi cem gitmis olsaydi gönüllüler kesinlikle güc kaybetmis olacakti.

ama bir yandan da duygu kalmis olsa bol bol kavga izletecekti bize acun, yani yukari tükürse biyik asagi tükürse sakal oldu acun icin ve hic de isine gelmemistir bu secim, acun icin en iyi secim heralde begüm olacakti . benim kendi düsüncem ise normalde taner denen capsiz gitmesi gerekirdi ne ise yaradigi belli degil, ama arkasinda hilmi cem ve turabiyi almis arkadas gel keyfim gel kolay kolay elenmez, cünkü sms oylarda daima ya turabi yada hilmi cem birinci gelebilir bundan sonra.

Turabi nasil 1. oluyor anlamıyorum ..
Aşırı itici birisi :|
%50 işte,dindar geçinip en büyük soygunu,makarayı,haksızlığı vs destekleyen tipler kendileri gibi içi boş delikanlılık masalı anlatan tipide desteklerler direk dansı ise montajdır değilse bile yapıyorsa o yapsın.

Evet arkadaşlar bu bir kurgu yarışmasıdır o yüzden çok kasıp teoriler üretmeye gerek yok çok boş vaktiniz varsa oturun izleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt