Survivor All Star (2018) - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2018)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yağmur ve Ramazan arasındayım. Zor bir soru. Yagmurun performansı daha iyi ama itici bir ablamız. Gerçi Ramazanda sevimli sayılmaz.

Sent from my SM-J710FQ using GSCimbom mobile app

Anıl gibi egolu biri orda durması saçmalıktır. Ego Anıl gitmelidir.
Anıl tarihi fark yapar bu oylamada.

Dogru söyle SMS attın mı , eğer attıysan kaç tane attın?
Atmadim ama adam takiminin uzak ara en iyi yarışmacısı ve yazilmasi haksizlikti bütün herkes üstüne gitti buda ona + yazar.

Anıl’ın gitmesi haksızlık olur. Bence Nevin’in gitmesi lazımdı, yazmadılar. Beklenen performansı veremedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anılında pek bir performans gösterdiği söylenemez. Adem ve Turabi madara etti adamı.

Anıl yine yarı yarıya. Nevin çıktığı oyunların %90’ını kaybediyor. Birsen’de çok kötüydü ama bu hafta düzeldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anılı el birliğiyle final koltuğuna yolladı Gönüllü Ergen kadın yarışmacılar,Anıl buradan yürüyecek artık zaten baya destek alacak bir yarışmacıydı şimdi önünde duramazlar

all-star takımı sürekli kazanınca acun önce nagihanı oraya geçirdi baktı o da kurtaramadı konsepti değiştirdi. :D

saçma bir karar olsa da bence olması gerekendi.

adem-turabi
sema-nagihan
anıl-hilmicem
merve-damla

farklı takımda olurlar büyük ihtimalle

benim beklentim daha fazla karışmasıydı takımların ama pek bi değişiklik olmadı.

hilmicem ve murat için iyi oldu aslında. daha fazla finale yaklaşmış oldular.

O ses izlenebilir bu yıl hiç bakmadım da geçen yıl bakardım ara ara, Gökhan gibi kaliteli bir adam var.

Survivor da Survivor olsa izlenir, mal mal köpek gibi yarıştırıyorlar anca yarışmacıları. Survivor falan yok ortada.

Yıllarca Ebru Gündeş, Sibel Can gibi sesler yüzünden izlemedim. Ama bu sene o ucuz insanlar yerine Yıldız Tilbe gelince takip ettim. Arkadaşım da yarışınca kombo oldu. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt