Survivor All Star (2018) - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2018)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanalda 7/24 bununla ilgili bir şey var sabah- öğle-akşam farketmiyor, ne zaman zap yapsam kesin survivor ile ilgili bir şeye denk geliyorum nasıl iş çözemedim. 1 program koca kanalı nasıl döndürebiliyor yav ?

Semih başganın survivor ekstra programına denk gelirsen mutlaka izle heis insanlar konusunda çok bilgilendirici algısal tespitleri var usta semihin.

Semih başganın survivor ekstra programına denk gelirsen mutlaka izle heis insanlar konusunda çok bilgilendirici algısal tespitleri var usta semihin.

Bay tahmin reis'li programı diyorsun değil mi ? HAhahahahahaha efsane bir program hakikaten. Yalnız şaka maka ciddi ciddi tv'de izleyecek bir şey kalmamış ha yazık hakikaten, eskiden siyasi tartışma falan izlerdik bol bol güzel konuklar olurdu, şimdikilere 5 dakika tahammul etmek mümkün değil. Aynı şekilde talk showlar falan vardı pehhhh üzüldüm bak şimdi.

Bay tahmin reis'li programı diyorsun değil mi ? HAhahahahahaha efsane bir program hakikaten. Yalnız şaka maka ciddi ciddi tv'de izleyecek bir şey kalmamış ha yazık hakikaten, eskiden siyasi tartışma falan izlerdik bol bol güzel konuklar olurdu, şimdikilere 5 dakika tahammul etmek mümkün değil. Aynı şekilde talk showlar falan vardı pehhhh üzüldüm bak şimdi.
Abi sabah 8-9 gibi Hakan Ural ile başlıyor gece Bay Tahmin ve Semih Reis ile kapanış oluyor :D Bide geceki programı 2 kanalda aynı anda canlı yayından veriyorlarmış :D

Anil,Murat,turabi,Mustafa Kemal,nagihan ve yagmur disinda herhangi biri kazanabilir

Saydigim isimler Seref yoksunu karaktersiz insanlar

Bursasporlu Ertan Müthişti...Şu anki survivor formatını tüm dünyada değiştiren adamdır...İzlemeyenler bilmez...SMS, düello, sembol, kişisel dokunulmazlık tüm bunlar Ertan-Oğuzhan-Aydın şeytan üçlüsüne karşı acunun geliştirdiği çözümlerdi :)

Videoya bak Aydın 5.kol olarak çalışıyor safların haberi yok..."O kadar diğerli bana oy atmaz zaten"..."Oğuzhanı gönderiyoruz abi"...Oğuzhan son 5'e; Ertan son 4'e, Aydın da son'e girdi şişman metin bile Hakan'ı elemişti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt