Survivor All Star (2018) - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2018)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
%70 Adem
%20 Turabi
%10 Anıl

Bu 3 ünden başka şampiyon çıkmaz

ademin şansı yüksekte yüzdelere katılmıyorum heis. Gelinlik kız ogesuya final kaybeden adam burada olstarların önünde o kadar kolay götüremeyebilir. Ama bir nolu aday şuan evet, oda turabinin her an vukuat yapıp elenme ihtimali sayesinde. Ben iddaa vari oranlar vereceğim.

Adem 1.25
Turabi 2.00 (Diskalifiye olma riski fazla yoksa buda 1.25 ti.)
Damla 3.00
Hilmicem 3.00
Nagehan 4.00
Murat 5.00
Sema 5.00
Hakan 8.00
Anıl 8.00
Merve 10.00

Diğerlerine oran açmağa bile gerek yok. Bilhassa naylon kaptan ümit karana 0 şans veriyorum.

Murat’a niye bu kadar şans veriyorsunuz? Tek karakterle yarışma mı kazanılır? Adam ağır loser. Her oyunu kaybediyor neredeyse.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat’a niye bu kadar şans veriyorsunuz? Tek karakterle yarışma mı kazanılır? Adam ağır loser. Her oyunu kaybediyor neredeyse.

performans ta sonuncu şuan ama kitlesi fazla. Survivor da millet sadece performansla ilgilense elli kere elenmişti. Bence kıbrısa gitme adayı ama kazanamaz yarışmayı.

ademin şansı yüksekte yüzdelere katılmıyorum heis. Gelinlik kız ogesuya final kaybeden adam burada olstarların önünde o kadar kolay götüremeyebilir. Ama bir nolu aday şuan evet, oda turabinin her an vukuat yapıp elenme ihtimali sayesinde. Ben iddaa vari oranlar vereceğim.

Adem 1.25
Damla 3.00
Hilmicem 3.00
Nagehan 4.00
Murat 5.00
Sema 5.00
Hakan 8.00
Anıl 8.00
Merve 10.00

Diğerlerine oran açmağa bile gerek yok. Bilhassa naylon kaptan ümit karana 0 şans veriyorum.

Ogedayla çıktığı finalde Adem cidden Ogedayı destekleyenlere yenilmedi, Ogedayı Serhat-İlhan-Sema-Furkan çetesi komple destekledi ve Ademin tek başına tüm rakiplerin oyuna gücü yetmedi. Hem Adem bireysele geçtikten sonra oyunlardaki istikrarsızlığı ile fazladan çok oylamaya çıktı oda Smslerini azalttı , Ayrıca Sabriyeyi resmen Ademin sevenleri taşıdı hatırlarsın oda Ademin kaybetmesinde büyük etkendi diye düşünüyorum ama tüm bunlara rağmen Ogeday Ademden çok daha iyi bir performans koymuştu silik bi karakter olmasına rağmen hak etmedi diyemeyiz. Bu sezonki değerlendirmene de katılıyorum reyiz, Ademe biraz fazla yüzde vermiş olabilirim genel olarak Turabi ile ikisi favori duruyorlar,Ümitte rezil davranışlarıyla son 5-6 yı göremez.

Barzo kazanmasın da kim kazanırsa kazansın. Adam malum partinin yarışmada yüz bulmuş hali gibi. Ne kadar kötülük yaparsa yapsın kazanıyor.

Galatasaraylı survivor desteklemek isteyenlerin adresi Anıl Berk Baki

survivor-2018-anil-berk-anil-berk-baki-kac-kilo.jpg

Ogedayla çıktığı finalde Adem cidden Ogedayı destekleyenlere yenilmedi, Ogedayı Serhat-İlhan-Sema-Furkan çetesi komple destekledi ve Ademin tek başına tüm rakiplerin oyuna gücü yetmedi. Hem Adem bireysele geçtikten sonra oyunlardaki istikrarsızlığı ile fazladan çok oylamaya çıktı oda Smslerini azalttı , Ayrıca Sabriyeyi resmen Ademin sevenleri taşıdı hatırlarsın oda Ademin kaybetmesinde büyük etkendi diye düşünüyorum ama tüm bunlara rağmen Ogeday Ademden çok daha iyi bir performans koymuştu silik bi karakter olmasına rağmen hak etmedi diyemeyiz. Bu sezonki değerlendirmene de katılıyorum reyiz, Ademe biraz fazla yüzde vermiş olabilirim genel olarak Turabi ile ikisi favori duruyorlar,Ümitte rezil davranışlarıyla son 5-6 yı göremez.

Ademin en sevdiğim yanı adam winner abi kilit oyunların hiçbirini bırakmıyor rakibe. Oyun içi psikolojisi çok yüksek. Final oyunu kaybettiğini hele hiç hatırlamıyorum. Ama adem istikrarsız işte çar çöp oyunları verip duruyor. Birde Turabiyle kitleleri aşağı yukarı aynı, Bir ipte iki cambaz oynamaz bir tanesi kıbrısa kalamaz gibime geliyor bu ikisinden birisi şampiyon olacaksa teorim bu yönde.

Anıl iyidir. Kral çocuktur. Baska sene gelse kesin şampiyondu ama bu sene bu kadar tecrubeliler varken işi zor.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem 1.25
Damla 3.00
Hilmicem 3.00
Nagehan 4.00 Nagehan 40.00
Murat 5.00
Sema 5.00
Hakan 8.00
Anıl 8.00
Merve 10.00

Reis ufak 1 düzeltme yaptım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt