Survivor l Ünlüler-Gönüllüler l Show Tv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor l Ünlüler-Gönüllüler l Show Tv

Cevap: Survivor'dan Bomba Transfer

La o değil de ben Zeynep tunuslu'yu ilk program sunarken gördüğüm de erkek sanmıştım:eek: Öyle peruk falan takıyo bayan taklidi yapıyo falan zannediyodum konuyla alakasız da ne bilim anlatim dedim:eek:

Çok güzel ve çekici bir karşı cinstir. Zevksiz olduğunu kanıtladın bu mesajınla.

Survivora böyle kızlarmı dahil edilir aga , Acun yimiş kavayı , koysana genç güzel kızlar bizimde gözlerimiz açılsın :D

Sanki ünlüler orda aç kalacak..Çaktırmadan verirler birşeyler.

Nouma,Derya zaten Acunun kadrolu elemanları.Türkiye-Yunan çekişmesi çok güzel olmuştu..

Nihatlada o kadar dalga gerçiyoruzda Koyu Galatasaraylıdır..GSYD'da falan söylediği şarkılar var..Şampiyon olduğumuz yıldada birşey yapmışdı..Nihatı bari destekleyelim::D

Nihat Doğan'dan Acun'a dava!

Nihat Doğan'dan Acun'a dava

Dominik Cumhiriyeti'nde bir ıssız adada gerçekleşecek "Survivor" yarışmasına katılan Nihat Doğan, boynuna bir yılanın dolanması sonucunda yurda geri döndü. İlk açıklaması "Acun elimden kurtulamaz" oldu. Yapımcı Acun Ilıcalı, Doğan'ı adada yılanların olmadığını söyleyerek ikna etmişti.

:sad007:

Üst Alt