Survivor l Ünlüler-Gönüllüler l Show Tv


Şöhretler, halka karşıAcun Ilıcalı’nın hem yapımcı hem sunucu olarak imza attığı “Survivor” yeni bölümünde şöhretlerle halkı karşı karşıya getiriyor. Issız adada halktan 7 kişiye karşı mücadele verecek 7 ünlü sonunda belirlendi: Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Ebru Destan, Derya Büyükuncu, Zeynep Tunuslu, Asena ve Pascal Nouma...Yarışma nisanda başlıyorÜnlüler kadrosu, önümüzdeki ay rakip takımla birlikte yarışmanın yapılacağı Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı ıssız adaya doğru yola çıkacak. Finalistler, iki ay sürecek yarışmada büyük ikramiyeyi kazanmak uğruna hem zorlu doğa koşulları hem de birbirleriyle mücadele edecek.Şüphesiz yılın transferidir.
 
Cevap: Survivor'dan Bomba TransferNihat Doğan reyting rekorları kırar survivor'da..Acun bu işi biliyor...Ben bile izlerim daha ne olsun :)
 
Cevap: Survivor'dan Bomba TransferBir gün "Adnan Polattan bomba transfer" haberini de görecekmiyiz acaba:eek:

Derya Büyükuncu da varmış adam yüzmeyi bıraktı Acunun reyting toplamasına yardım ediyor heralde.İzlenir bu program:asd:
 
Cevap: Survivor'dan Bomba TransferNihat Doğan - Senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker Nouma.

Nouma - (Malum bölgesini tutarak) Ben bunun eğildiğini pek görmedim Nihatcım..Kano verin bana,burdan Bolivya'ya küreksiz giderim ben.
 
Cevap: Survivor'dan Bomba TransferŞimdi bunlar ciddi cidd açmı kalacaklar..Sanmam Çaktırmadan yemek verirler..Nouma'yıda acun heryere alıyor..
 
Cevap: Survivor'dan Bomba TransferNihat Dogan 2ci günde Noumaya saldırır , Deryada Nihat yardım etmek için Noumaya girer yarışma biter ;)
 
Cevap: Survivor'dan Bomba Transfer0035.jpg
 
Cevap: Survivor'dan Bomba Transfermerhaba ben nihat dogan,

biliyor musunuz arkadaslar adada sabah kalkerken bir sinek isirdi beni,öldürmedim sinegi,evet öldürmedim cünkü o sinek artik kanimi tasiyordu,sarildik agladik abi kardes dedik.
 
Cevap: Survivor'dan Bomba TransferBir Nihat Doğan Survivor'a katılmaz.Survivor Nihat Doğan'a katılır beyler,bayanlar.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt