Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Şampiyon Nihat - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Şampiyon Nihat

Cevap: Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Cmtsi - Pazar - Ptesi | 20.00 | Show TV

Anıl zayıf karakterli bir çocuk, Alp psikosunun etkisi altında kaldı durdu,hep tamam abi olur abi haklısın abi, Alp bir gitti kendini buldu. Yani Almeda Merve ve Merve sonrası sendromu= Anıl Alp ve Alp sonrası sendromu. :D

Hasan desen dediklerini unutmaya başladı olur o kadar,o cüsse yeterli vitamini alınca böyle bir durum normaldir,gladyatörlere benziyor :D Cehver'in biri fişini çekti,birdenbire güçten düştü :D Hayim ne düşünüyorsa onu savunuyor ama aşırı sakar ve sarsak :D Yalnız son zamanlarda bayağı bir gelişme var,surpriz yapabilir.

Nihat kimseyle ilgilenmiyor ama son zamanlarda nasılsa yazılma psikolojisine girdi,kendini pek oyunlara vermiyor; Almeda'yı korumak için oyunu alabilirdi ama banane yahu gitmemek istiyorsa kendi kazansın beni korusun,nasılsa ada dedikodularında benim ismim yazılmayacaklar içindeydi modundaydı :D

Begüm paraya ihtiyacı var diye ters düşündükleriyle bile köprüleri atmıyor ama inceden dokunduruyor,final stratejisi. Neticede ünlüler 30 u 40 ı götürürken haftada bu gariplere pek para verdiklerini sanmıyorum :D

Hasan kendini gösterdi,zaten adam ünlü ve bir portföyü vardı daha hatırlanır yaptı kendini,neden gönüllülerde hala anlamış değilim;oradaki bir çok ünlüden daha tanınmıştı çünkü. Nihat da kendini tanıtıp piyasasını kuvvetlendirdi. Hayim'in ailesi sanki zengin gibi duruyor.

Bu bazda ya Begüm'ün ya Cevher'in kazanmasını isterim.Efor bakımından Begüm hakkeder.

Ama hiç bunları düşünmeden seçim yapacak olursam Nihat ya da Hasan olmalı derim.

Tüm bunları niye düşündüm onu da bilmiyorum :D

Survivor adası dişi Roberto Carlos'unu kaybetti, kızın bacakları oradaki çoğu erkekten daha kalın ve yapılı :D

Yine dogru kisi gönderildi. Suana kadar elenmeyi oyunlar acisindan haketmeyen isim Alp'ti. Digerleri zaten vasatti ve gitmeyi hakettiler.

Anil-Hasan-Nihat finalde. Begüm kazandigi dokunulmazlik ile finalin kapisini araladi gibi. Gidecek siradaki isim ise Cevher'dir, oyunlarda en kötü olan isim Cevher.

Begümün fiziğide gerçekten takdire şayan ...Evde,disko görüntülerini izlerken içimden geçirdiğim yorumu yanlışlıkla sesli dile getirince hanımla biraz atıştık ::) Kurban olduğum Allahım yarattımı sual olunmuyor...

Bence de cok güzel, Almeda'yi katlar hatta, bakimli halini ilk ve son kez gördük sanirim.

Hayim'in ailesi sanki zengin gibi duruyor.

Bana da öyle geldi.

Yine dogru kisi gönderildi. Suana kadar elenmeyi oyunlar acisindan haketmeyen isim Alp'ti. Digerleri zaten vasatti ve gitmeyi hakettiler.

Anil-Hasan-Nihat finalde. Begüm kazandigi dokunulmazlik ile finalin kapisini araladi gibi. Gidecek siradaki isim ise Cevher'dir, oyunlarda en kötü olan isim Cevher.

Begüm hiçbir şeyi aralamadı. Dominikte ki son hafta Anıl da dahil herkes dokunulmaz değil. Begüm ve Hayim bence Hasan ve Nihat'ı birlikte sms'e yolluyacaklar bak görün :) Tabii Hasan veya Nihat'ın donulmazlığı alamadığı bir hafta da.

Survivor’ın favori yarışmacısı Nihat Altınkaya’nın annesi Nilüfer Altınkaya geçen cumartesi beyin kanaması geçirdi. Hemen Dragos’taki Sema Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan Nilüfer Altınkaya’nın burnundan kan geldiği ve yakınları tarafından acil olarak hastaneye yatırıldığı öğrenildi. Survivor yarışması için Dominik’te olan oyuncu Nihat Altınkaya haberi duyar duymaz Ilıcalı’nın özel uçağıyla sessizce Türkiye’ye geldi. Annesi yoğun bakımda olan Altınkaya’nın yarışmaya devam edip etmeyeceği ise doktorların annesi konusundaki kararına göre şekillenecek.

Nilüfer Altınkaya’nın yakınları “Nilüfer son zamanlarda çok yorgundu. Yarışmanın da stresi içindeydi. Sabaha karşı 04.30’da fenalaştı, hemen hastaneye kaldırdık. Nihat önceki gün İstanbul’a geldi. Doktor ne derse ona göre hareket edeceğiz” dedi. Nihat Altıntaya hastaneden bir an olsun ayrılmazken anne Altınkaya’nın durumu dün akşama kadar ciddiyetini koruyordu

Gecmis olsun, Nihat yarismayi birakir büyük bir ihtimalle..

Yazik oldu.

Acil Sifalar.

Nihat'a büyük gecmis olsun, bugün güzel bir bölüm olacaktir.

Nihat'ın yarışmaya dönmesi büyük hata. Diğer yarışmacılara haksızlık oluyor.

Ne haksızlığı

Tamam annesi rahatsızlandı ama sonuçta adanın dışına çıktı ailesini gördü, yemek yemiştir vs. hem annesinin yanında kalmalıydı hemde doğru değil bence kendisi yarışmadan çekilmeliydi, veya çıkarılmalıydı niye devam ediyor.

Tamam annesi rahatsızlandı ama sonuçta adanın dışına çıktı ailesini gördü, yemek yemiştir vs. hem annesinin yanında kalmalıydı hemde doğru değil bence kendisi yarışmadan çekilmeliydi, veya çıkarılmalıydı niye devam ediyor.

öyle şeymi olur ya. adam zaten finali garantilediki.:D

Nihat'ın yarışmaya dönmesi büyük hata. Diğer yarışmacılara haksızlık oluyor.

evet bende öyle düşünüyorum. en azından adadakilere de yemek verilmeli diye düşündüm ama bir şey yapılmadı.

şuan izliyemiyorum zaten 10 metre öteye şimşek düştü, kapadım televizyonu :)

Takım kaptanı hayim, hasan'da hayime sen çık cevher oynasın diyor..

Hasan bari bu hafta dokunulmazlığı almasa, gıcık kapmaya başaldım.

öyle şeymi olur ya. adam zaten finali garantilediki.:D

Kimse garantilemedi son hafta kimse dokunulmaz değil Anıl dahil. Bu durum seyirci sms sonuçlarını da etkileyecektir. Bence Nihat yarışmayı kazandı devam ettirilmesi büyük hata.

Üst Alt