Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Şampiyon Nihat - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Şampiyon Nihat

Cevap: Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Cmtsi - Pazar - Ptesi | 20.00 | Show TV

nihat daha çok hakediyordu ama sms şampiyonu anıl olmalıydı NET.

Liselilerin sms yollayacak parası olmadığı için Anıl ilk turda gitti :(

Cok sacma yarisma,ikiside finale savasarak gelmis ama birinci sms'le belirleniyor,birbirine karsi yarismalari lazim bana göre.

Anil olamadi Nihat olsun diyordum cok cok iyi oldu.

bence ikisi de hakettiler.ikisi de yarışmalarda başarılıydılar.nihatın bir artısı vardı.karakteri hasana göre daha düzgündü.o yüzden iyi ki nihat kazandı.

ama smsle belirlenmesi saçma oldubence.

ya birakin su acun dallamasinin programlarini.. noter nerde, oylar nerde? kendi kimi isterse o kazaniyor. adam bi bok yapmadan milyoner oldu. cok akilliysa gitsin kendi kafasindan original bir program yapsin.. oyle baska ulkelerin oyunlarini calmakla adam olunmuyo...ve bu dallama cem yilmazdan daha cok para yapiyor :SS:

Nihat mı hak etti? Hasan toz duman etti be. Yazık oldu. Nihat denen adam gider bir dizi yapar paraya para demez.

Gündüz yazdım maalesef dediğim gibi oldu. Anıl'ı eleyen Nihat kazanabilir dedim.

Baştan aşağı palavra bi yarışma.

Hasan haketmişti.

Olay seyirciyle alakalı. Anıl mesela oyunlarda başarısız ama yakışıklı diye hayran kitlesi final'e kadar taşıdı. Nihat'ı da seyirci ağır başlı iyi biri diye 1. yaptı. Yani Hasan'ın performansına oy vermiyor kimse.

Smsle şampiyon belirlemek ne kadar saçma da olsa, bu sene hak eden kazandı. Hasan yada Nihat fark etmezdi.

ya birakin su acun dallamasinin programlarini.. noter nerde, oylar nerde? kendi kimi isterse o kazaniyor. adam bi bok yapmadan milyoner oldu. cok akilliysa gitsin kendi kafasindan original bir program yapsin.. oyle baska ulkelerin oyunlarini calmakla adam olunmuyo...ve bu dallama cem yilmazdan daha cok para yapiyor :SS:

Acun'dan nefret ederim ama şu konuda haksızsın,başka ülkelerin oyunlarını çalmıyor,parasını verip kullanım hakkını satın alıyor, artık işe yaramayacağını hissederse de kullanım hakkını devredip ayrıca para kazanıyor şu kutulu yarışma programı gibi.İşin yolunu bulmuş aldığı programları seyredilebilir hale getiriyor sonrada parayı götürüyor; iyi nabız yokladığından dolayı da reytingleri hep bir seviyede kalıyor,yani sen seyretmezsin ben seyretmem ama oluşturduğu çark sekteye uğramadan devam eder.

Tabi Ahmet gider Mehmet gider aynı şeyleri yapmaya çalışır,karşısına bir sürü zorluk çıkar.Acun zamanında birileri tarafından desteklendi,şimdi destekleyenler de olayın kaymağını yiyor. Kimlerin olduğu çoğu zaman dillendirildi zaten. Bunlar devrin zenginleridir, gün gelir bunları destekleyenler alaşağı olur başka birileri çıkar zengin olur diğer gelenlerle birlikte,bu sistem hep böyle gelmiştir böyle gider.

Üst Alt