Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Şampiyon Nihat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Şampiyon Nihat

Cevap: Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Cumartesi | 20.00 | Show TV

B_10373d66c9b6651e33977ed651fdf177.jpg

Survivor-2012-G%C3%B6n%C3%BCll%C3%BCler-Hasan-Kimdir-Biyografi-Resimleri.jpg

Sibel Tüzün iki yere yattı baygınlık geçirdi.

Yahu geçen haftadan beri düşünüyorum ben bu hasan'ı daha önce nerde gördüm diye. Biraz önce araştırdım. Hasan 2002 yılında Karaoğlan dizinsinde oynamış. Ayrıca 2-3 filmde de oynamış. Hatta TPW adlı bir dövüş organizasyonunda falan bulunmuş. Adam bildiğin ünlü biri neden gönüllüler tarafında ki ?

[video=youtube;AzGxd_SczEI]https://www.youtube.com/watch?v=AzGxd_SczEI&feature=related[/video]

Yahu geçen haftadan beri düşünüyorum ben bu hasan'ı daha önce nerde gördüm diye. Biraz önce araştırdım. Hasan 2002 yılında Karaoğlan dizinsinde oynamış. Ayrıca 2-3 filmde de oynamış. Hatta TPW adlı bir dövüş organizasyonunda falan bulunmuş. Adam bildiğin ünlü biri neden gönüllüler tarafında ki ?

[video=youtube;AzGxd_SczEI]https://www.youtube.com/watch?v=AzGxd_SczEI&feature=related[/video]

Ben du adamı trt de yayonlanan son osmanlı kıyamda da gördüm,acun halkımızı kandırıyor işte ne olucak,

Sibel tüzün'ü makyaj canlandırıyomus arkadas kadın harbi kurbaga gibi onlar nasıl göz ayrıca bi ahtapot öldürdü basımıza seri katil kesildi:D

Acun'un saçma sapan programlarından biri! Gs'lıların, daha doğrusu Türk insanının nasıl bu tarz şeyler izlediğine inanamıyorum yaa! Özellikle Gs taraftarları bu adamın programlarını kesinlikle izlememeli, boykot etmeli!

Üst Alt