Susam Sokağı Bildiğiniz Gibi Değilmiş(!) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Susam Sokağı Bildiğiniz Gibi Değilmiş(!)

Cevap: Susam Sokağı Bildiğiniz Gibi Değilmiş(!)

Biz Türküz la bize bir şey olmaz ehehehee

[video=dailymotion;xk2kzh]https://www.dailymotion.com/video/xk2kzh_walt-disney-satanizm-****ografi-yspiritizm_shortfilms[/video]

bu videodaki abi de maklube yiyerek büyümüş zaten.

Konu tartışıldı daha önce. https://www.gscimbom.com/forum/gsci...-satanizm-ispiritizm-sublimlinal-mesaj-_.html

Beyin yıkama olayı "durun sizin beyninizi yıkayacağım" diye aleni şekilde olmaz. İnceden inceye bilinçaltına işlenerek gerçekleşir. Oradaki ifadeler Türk kültürüne pek yatkın değil, bizleri etkisi altına alması diğer kültürlere göre daha zor ama gerçek olan bir şey var ki; böyle subliminal mesajlarla bilinçaltını etkilemeye çalışmak gibi bir art niyet mevcut. Simit Sarayı ne alaka anlamadım gerçi, abimiz maklubeye susam koyulmadığından söylemiş olsa gerek:)

"Susam Sokağı" haberi diye verip, "Susam Sokağı" dışında tüm çizgi filmlerden örnek gösterilip,

"Susam Sokağı" nı karalamak ne kadar vicdani'dir ?

Bariz denilen fakat her türlü zorlama yazı bulma veya benzetme yöntemi, ne kadar vicdani ?

Madem bu kadar bariz görünüyor, kimse neden farketmedi şimdiye kadar,

saçma...

En ilginç örneklerden biri Kuzuların sessizliği filminin afişidir. Film afişinde hem ölüm hem de doğum (ve bununla bağlantılı cinsellik) arketipleri görsel olarak birlikte işlenmiştir. Afişte yer alan kelebek figüründeki iskelet kafasına bu iskelet kafasının içindeki 7 çıplak kadın resmine dikkat edin.

03.jpg

05.jpg

Eh Coca Cola yapar da Pepsi boş durur mu? Aşağıdaki resim Pepsi'nin 1990 kampanyasından bir görüntü. Teneke kutunun üzerinde neon ışıklarını temsil eden çizgiler var.

Bu haliyle herhangi bir sorun yok, fakat biliyoruz ki bu tip kutu içecekler üstüste dizilerek alışveriş merkezlerinde sergilenir. Birileri bu üst üste konmuş kutularda bir şeyler görmüş: Neon ışıkları üst üste gelince belirgin bir S-E-X yazısı ortaya çıkıyor. (Pepsi'nin P harfinin solunda S harfi, P'nin ayak kısmında E harfi ve alttaki kutunun hemen üst kısmında X harfi) Bu durum elbette bir tesadüf neticesinde de ortaya çıkmış olabilir. Ama her ne şekilde olursa olsun o dönem bütün dikkatleri Pepsi üzerine yoğunlaştırmıştır.

011.jpg

020a.jpg

034.jpg

891_K_REKLAMIbardaktaki_buzlarda_sex_1.jpg

oyumben_4.jpg

oyumben_5.jpg

038.gif

044.jpg

Teletabis resminde arkadaki kapıyı kim farketti doğruyu söyleyin

İŞTE SUBLİMİNAL MESAJ BUDUR.

Biraz internetten araştırayım dedim,

gördüklerime duyduklarıma inanamadım,

neler dönüyor bu dünyada,

bende paranoya yarattı...

Şirinler sosyalizm propogandası yapar bununla ilgili sayfalarca ödev bile hazırladım.

Bunun dışında bilmiyorum.

Üst Alt