Susuz Yazlara mı Hazırlanıyoruz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Susuz Yazlara mı Hazırlanıyoruz?

Yalnız asıl amacım gerçekten trollük, ortamı bulandırma vs. değildi...

Ormanların yağmur döngüsü içerisindeki etkisini ve rolünü yanı başımızda gerçekleşen orman katliamlarından örnek vermem kadar doğal bir yol olamazdı heralde...

Yalnız ormanlar yağmuru çeker bunu bilmeniz lazım.Arkadaş bir yönden haklı.Ne kadar az ağaç o kadar az yağmur.

Yalnız asıl amacım gerçekten trollük, ortamı bulandırma vs. değildi...

Ormanların yağmur döngüsü içerisindeki etkisini ve rolünü yanı başımızda gerçekleşen orman katliamlarından örnek vermem kadar doğal bir yol olamazdı heralde...

Yağışların bir senede %75-80 lik azalmasının orman yoğunluğu ile (Üstelikte Ülkemizde orman miktarında azalma olmayıp, aksine çoğalırken) ilişkili olduğuna gerçekten inanıyor musunuz ? :yikes: :confused-53: :allaalla6vr:

Başkasını bilemem ama @Tevfik Aksoy, sana hiç yakıştıramadım bu basit ve fakir düşünce tarzını.:sad007:

Yağışların bir senede %75-80 lik azalmasının orman yoğunluğu ile (Üstelikte azalma olmayıp aksine çoğalırken) ilişkili olduğuna gerçekten inanıyor musunuz ? :yikes: :confused-53: :allaalla6vr:

Başkasını bilemem ama @Tevfik Aksoy, sana hiç yakıştıramadım bu basit ve fakir düşünce tarzını.:sad007:

Arkadas bi yonden hakli dedim tamer :).Tabi ki yuzde yuz etkili degil orman yagmur iliskisi.Ayrica 1 senelik veri ile bir seye ulasamazsin hava ile ilgili.1 sene yagmadi diye hep boyle olacak degil.Kuresel isinma oldugu gercek ancak abartilmamasi lazim. :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yağışların bir senede %75-80 lik azalmasının orman yoğunluğu ile (Üstelikte azalma olmayıp aksine çoğalırken) ilişkili olduğuna gerçekten inanıyor musunuz ? :yikes: :confused-53: :allaalla6vr:

Gerçekten uzun uzun yazardım, tartışırdım güzel bi şekilde çünkü çok önem verdiğim bir konudur ama uzatmıycam, sana komplike ve zengin düşünce tarzınla başarılar ...

Ben tamer kardesimizi anladim, amaci dunyaya bir meteor dussun, sadece o ve 3 - 5 guzel manita kalsin yeryuzunde..

Iyi fantezi bro :nargile:

Üst Alt