Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2

Ayhan burada geçirdiği 8-9 yılın hiçbirinde kötü değildi. Kötü olsa bir futbolcu rakipten gelip bu kadar yıl barınamazdı. Ayhan %100 futbolcudur benim gözümde ve sahada ne versen yer. Kilit adamdır.

Allah Allah o gün bende Ayhan'ı tartıştım tam tersi tepkiler alıyordum bugün onlar yok galiba iyi bari sevindim. Ayhan mükemmel topçu en fazla isabetli pas yüzdesi dedim yan top falan demişti renkdaş ama her takımda yan top yapan adam var değilmi?:D:D

Cevap: Tabata İle Görüşmeler başladı

Rijkaard 10 numara istemiyorum diyor . Hala tabata falan yazıyorlar.

Geçiniz. .

Ne yani. Simdi Tabata 10 numara giyiyor diye, Tabata gibi ikaliteli futbolcularla ilgilenmicekmiyiz?

------topal----

tabata----arda-

cuk diye oturur bu transfer!

Arda ile oyun kuracak, pas dagitacak , oyunu hizlandiracak, her an gole acik olan biri. Yeterki top rakip deyken Arda kadar mücadele etsin!

Biz bu sene ofans oynayarak defans yapicagiz. Top hep bizde olacak. Buda demek oluyor ki orta saha oyuncularimiz minimum pas hatalari ile oynamak zorunda. Yani bana sorarsaniz Ardanin yaninda, top hakimiyeti iyi ‚ yüksek pas yüzdesi ve oyun zekasi iyi olan bir ortasaha oyuncu mutlaka alinmali. Rosicky olsun Tabata olsun Biglia olsun, Nuri sahin olsun fark etmez, yeter ki bu tip oyunculardan birisi gelsin,. Baris ve Ayhani bu görev icin yetersiz buluyorum valla. Bana katilmiyormusun? :confused:

Allah Allah o gün bende Ayhan'ı tartıştım tam tersi tepkiler alıyordum bugün onlar yok galiba iyi bari sevindim. Ayhan mükemmel topçu en fazla isabetli pas yüzdesi dedim yan top falan demişti renkdaş ama her takımda yan top yapan adam var değilmi?:D:D

Gürhan sen bizimle takıl :) Ayhan'a kötü diyen çarpılır :D Futbol bilgisinden şüphe ederim o derece yani.

Tabata mükemmel olur ama İbrahim Kızıl kesinlikle satmaz. Tribüne adam çekemez. Ben Antep'liyim şehirde inanılmaz seviyede Tabata sevgisi var hata özel taraftar grubu var onun için. Başkan bindiği dalı kesermi ?

Cevap: Tabata İle Görüşmeler başladı

Ne yani. Simdi Tabata 10 numara giyiyor diye, Tabata gibi ikaliteli futbolcularla ilgilenmicekmiyiz?

------topal----

tabata----arda-

cuk diye oturur bu transfer!

Arda ile oyun kuracak, pas dagitacak , oyunu hizlandiracak, her an gole acik olan biri. Yeterki top rakip deyken Arda kadar mücadele etsin!

Biz bu sene ofans oynayarak defans yapicagiz. Top hep bizde olacak. Buda demek oluyor ki orta saha oyuncularimiz minimum pas hatalari ile oynamak zorunda. Yani bana sorarsaniz Ardanin yaninda, top hakimiyeti iyi ‚ yüksek pas yüzdesi ve oyun zekasi iyi olan bir ortasaha oyuncu mutlaka alinmali. Rosicky olsun Tabata olsun Biglia olsun, Nuri sahin olsun fark etmez, yeter ki bu tip oyunculardan birisi gelsin,. Baris ve Ayhani bu görev icin yetersiz buluyorum valla. Bana katilmiyormusun? :confused:

Çok ofans olur gibime geliyo kanatların çok koşması gerekicek ileri 3 lü forvetin kenar oyuncularının geri gelmesi fazlalaşıcaktır.

bence tabata cuk oturur, hucum yapacagimiz maclardao oynar , savunmaya onem verecegimiz maclardada mustafa, linderoth falan

cok versatile bir takim oluruz:)

Gelirse ancak yedek olur. Yedek bir oyuncuya da bu kadar para verilmesi mantiksiz!

Tabata mükemmel olur ama İbrahim Kızıl kesinlikle satmaz. Tribüne adam çekemez. Ben Antep'liyim şehirde inanılmaz seviyede Tabata sevgisi var hata özel taraftar grubu var onun için. Başkan bindiği dalı kesermi ?

Keser abi Euro + bir topçu ortada dal mal kalmaz. Onlar da Tabata'nın bir iki sene sonra satılamayacağının farkındadır. Yaşı itibarı ile para edecek son dönemi. (Türkiye için konuşuyorum) Bir de klüp ilişkileri çok önemli. Azize ve tüpçü bizde para var ne istersek alırız modunda gezerlerse onları yolan çok olur. Buraya yazıyorum 3 milyon euro versin bizimkiler tok alıcı olsunlar zamana yaysınlar alırlar o adamı. Tabi illa alınsın diyen bir insan değilim. Hala düşünüyorum gelse ne değişir diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt