tahir mahir koç - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tahir mahir koç

Hey gidi hey zamanında iyi içerdi, bu duruma alışabileceğini sanmıyorum
marmara-kazim_497434.jpg

Kandırıldım K.T.

Ayrıca sırt dönme falan yok! Liverpool maçını izlediğim anlardan beridir içmedim!

Beşiktaş galibiyeti sonrası bu kararda yumuşama olacağını düşünüyorum. Yanılıyor muyum?

GSC iradesi yumuşamaz, kararını verir ve beklemeye koyulur.

Karara aksi yönde davranışlar tespit edildiği anda, bir piton gibi avına yapışır ve öldürmez süründürür.

GSC iradesi yumuşamaz, kararını verir ve beklemeye koyulur.

Karara aksi yönde davranışlar tespit edildiği anda, bir piton gibi avına yapışır ve öldürmez süründürür.

Yumuşamaz dediğin GSC iradesi Fenerbahçe maçı öncesi 2 sene cezalı insanın cezasını sildi. Kazansaydık kim bilir neler olurdu; geçiniz...
Kararlarimizi sorgulamadan biat etmen yararina olacaktir.

Yonetim.

Yumuşamaz dediğin GSC iradesi Fenerbahçe maçı öncesi 2 sene cezalı insanın cezasını sildi. Kazansaydık kim bilir neler olurdu; geçiniz...

Fenerbahçe maçı öncesi 2 sene cezalı üyelerimizin cezası silinmemiştir, 30 gün altında cezalı olanların cezası silinmiştir ayrıca bahsettiğiniz husus GSC yönetimi ile ilgilidir.

Benim sizin hakkınızda bahsettiğim durum GSC iradesi ile ilişkili, dolayısıyla yönetim olarak algılamayın tüm forum olarak algılayın, boğazınıza alkol süzülürken GSC üyelerinin sizi köşeye sıkıştırdığını hayal edin, herkesin üzerinize geldiğini ve sizi bitirmek istediğini düşünün.

@Doruk Ata TANRIVERDİ

Doruk'cum konuyla ilgili bir demo hazırlayabilir miyiz, MK neyle karşı karşıya olduğunu bilsin de ona göre devirsin kadehleri.

Üst Alt