tahir mahir koç - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tahir mahir koç

Özel ortamlarda birbirimize neler diyoruz neler, aramızı bozması için çok ekstrem bir şey lazım. O da siz de yoktur diye tahmin ediyorum sayın Sevim.

Doğrudur. Allah bozmasın. Diyelim ki aranızı yerle bir edecek bir ileti, mesaj ele geçirdim. O mesajı siler, telefona format atar; gerekirse telefonu Asi Nehri’ne fırlatırım. Bizde yamuk olmaz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Doğrudur. Allah bozmasın. Diyelim ki aranızı yerle bir edecek bir ileti, mesaj ele geçirdim. O mesajı siler, telefona format atar; gerekirse telefonu Asi Nehri’ne fırlatırım. Bizde yamuk olmaz.
Ne ele geçirebilirsiniz ki Allah aşkına? :D Geçenlerde ifşa olan konuda şahit olduğunuz gibi adamın 80 yaşındaki hali ile dahi dalga geçmişim, sen o yaşlarda ancak bastonunu okşarsın demişim de ona rağmen aramız bozulmamış :D Hani Mehmet Bey'in de dediği gibi son derece ekstrem bir şey olması gerekiyor ki onun da sizin elinizde olması mümkün değildir Mustafa bey.

İntikam hislerinizi, öfkenizi kontrol etmenizi öneriyorum.

Ne ele geçirebilirsiniz ki Allah aşkına? :D Geçenlerde ifşa olan konuda şahit olduğunuz gibi adamın 80 yaşındaki hali ile dahi dalga geçmişim, sen o yaşlarda ancak bastonunu okşarsın demişim de ona rağmen aramız bozulmamış :D Hani Mehmet Bey'in de dediği gibi son derece ekstrem bir şey olması gerekiyor ki onun da sizin elinizde olması mümkün değildir Mustafa bey.

Ha arkamdan ekstrem küfürler ediyorsun yani öyle mi ?

“Gurur lan” yok mu? Bunu mu demeye getiriyorsunuz?

İntikam kalitesiz insanların sahip olduğu duygudur Erman Bey. Ne intikamı; intikam alacak bir durum söz konusu değil. Bizler hayatımızın merkezine insan sevgisini koymuşuz.

O vakit işler değişti. Seni eşek sudan gelinceye kadar dövmem icap ediyor.

Ekstremi geçtim küfür kavramında çığır açtığım dahi olmuştur Mehmet Bey üzülerek ifade ediyorum.

O vakit işler değişti. Seni eşek sudan gelinceye kadar dövmem icap ediyor.

Şarabımı doldurup sizi keyifle ama bir o kadar da acıyarak okumaya başladım. Az önce hava atıyordunuz aramızı kimse bozamaz diye. Haklısınız. Aranızı bir tek siz bozabilirsiniz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

kullandığı bu avatardan sonra forumda acayip olaylar başgösterdi.

yalnız cümle tırt ama yüklemim harika.. BAŞGÖSTERDİ.. Bunlar bir homonun kuracağı cümleler değil, ayık olun bana bulaşmayın. :mad:

Son düzenleme:
Üst Alt