Tahkimin Fatih Terim Kararı Belli Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahkimin Fatih Terim Kararı Belli Oldu

Cevap: İşte Tahkim'in Fatih Terim Kararı

Sacmaliyor bazi renktaslar. Biz 105. madde'nin DUZENLENMESINI istemistik UEFA kurallara gore. Yani kisilere verilen cezalar ertenebilir ama $ike, doping vs boyle cezalar ertelenemez UEFA'da. Bizde bunun icin Tahkime itiraz ettik ilk basta. Yani geri adim falan attigimiz yok, bu 105. madde'den ilk yararlanan biziz olabilir bunda yanlis birsey yok. Etik degerlerini cignemedik! Dedigim gibi UEFA'ya gore 105. madde'nin duzenlenmesini istedik olay budur. Sapla samani karistirmayin!

iptalini istediğimiz maddeden yararlanmak benim pek hoşuma gitmedi yönetim burda karizmasını çizdirdi bu konuda..

bu kadar eyyam olmaz arkadaş. ceza verdiniz bari arkasında durun.

Fb ye ceza verip ertelerlerse kim ne diyebilir bundan sonra?

Yönetim çok büyük hata yaptı

Bazı renktaşlar kendi özeleştirimizi yaparken realiteden kaçıyorlar, şike suç değilse, sahalara her türlü şey atılabiliniyorsa, toplu halde küfre bişey denmiyorsa, başkanlar odalara inip hakemlere hakeret etttiğinde bişey denmiyorsa, şu olay sinek vızıltısıdır, şu ortamda .

bu kadar eyyam olmaz arkadaş. ceza verdiniz bari arkasında durun.

Fb ye ceza verip ertelerlerse kim ne diyebilir bundan sonra?

Yönetim çok büyük hata yaptı

Şuanda Tff bizim güvenimizi almak zorunda belkide senenin en mantıklı itirazını ettik şuanda kabul etmeye mahkumdular..

Cevap: Son Dakika: Fatih Terim Fenerbahçe Maçında Sahada

farketmez...pskolojik olarak bir artı olabilir ama sonuçta locadada otursa hoca ölmüş olmuyo yani 10 aydır verdiği taktik belli dedikleri diyecekleri karakteri belli.hoca çıkıp kendi gol atacak hali de yok...aynı tas aynı hamam..

Beyler duygusal davranıyorsunuz buradaki bazı yorumları sırf takımları güç kaybetmesin diye şike yaptığını bile bile takımını savunan fenerlilere benzettim.

Koz olayını yanlış anlayanlar var. Koz derken 105'e itiraz edemeyiz artık. Yoksa fair play ya da adamların ağzına laf vermek kimin umurunda. Artık ne uefada ne de başka bir yerde 105e itiraz edemeyiz.

Ayrıca görün bakın bundan sonra aleyhimizde ne cezalar ertelenecek!

Esasında çok saçma bir karar ama herşey feneremi işlecek bide biz kullanalım şu 105. maddeyi:) bu iyi oldu işte

Fatih Terim'in cezası ertelendi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, cumartesi günü Fenerbahçe ile oynanacak maçta takımın başında yer alabilecek.

Spor Toto Süper Final'in 4. haftasındaki Trabzonspor maçının ardından 3 maçlık ceza alan Fatih Terim için Galatasaray Kulübü Tahkim Kurulu'na müracat etmişti. Bugün toplanan Tahkim Kurulu, Fatih Terim'in kalan 2 maçlık cezasını 1 yıl erteledi. Böyle olunca Terim, cumartesi günkü maçta takımın başında sahaya çıkacak.

Fatih Terim: Cezanın ertelenmesi isabetli bir karar

Galatasaray Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim, Tahkim Kurulu'nun kalan 2 maçlık cezasını bir yıl süreyle ertelemesini isabetli bir karar olarak yorumladı.

Bugün Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasına gelerek Tahkim Kurulu'nda savunmasını veren Terim, çıkışta basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Verilmiş olan kararı isabetli olarak değerlendiren tecrübeli hoca, "Olumlu bir karar çıktı. Bizde cumartesi günü olmamız gereken yerde görev yapacağız. İsabetli bir karar alındı. Zaten biz bir maç cezamızı çekmiştik. Biz cezanın iptalini değil ertelemesini talep etmiştik. Kurul sağ duyulu davrandı ve cezayı bir yıl erteledi. Bir dahaki sefere olursa double ceza çıkacak." dedi.

Bir gazetecinin "Aziz Yıldırım'ın sizi locasında ağırlamak istedi. Bununla ilgili ne demek istersiniz ?" sorusuna ise Fatih Terim, "Bana gelen birşey yok. Şimdi ceza ertelendiği için olmam gereken yerde olacağım." cevabını verdi.

Tecrübeli teknik adam, sezon başından beri sağ duyulu davranmaya çalıştıklarına vurgu yaparak, "Zaten biz sezon başından beri bize yapılan herşeyi kabulleniyoruz. Cumartesi günü centilmence merakla beklenen bir maç olur." diye konuştu.

(CİHAN)

Spor Fatih Terimin cezası ertelendi ZAMAN

Bazı arkadaslar bizim 105. maddenin tamamına itiraz ettigimizi düşünüyorlar. Biz 105. maddenin UEFA kriterlerine uygun olmadıgını ve uygun hale getirilmesi için itiraz ettik. UEFA da da erteleme maddesi vardır, ama bu sadece kisiler için geçerlidir. Bizde ise şike yapana verilen cezalar da ertelenebiliyor. İkisinin arasında fark var...

Bazı arkadaslar bizim 105. maddenin tamamına itiraz ettigimizi düşünüyorlar. Biz 105. maddenin UEFA kriterlerine uygun olmadıgını ve uygun hale getirilmesi için itiraz ettik. UEFA da da erteleme maddesi vardır, ama bu sadece kisiler için geçerlidir. Bizde ise şike yapana verilen cezalar da ertelenebiliyor. İkisinin arasında fark var...

Geç bunları.

Yönetim istifa etmeli.

Ünal Aysal korkak bile değil. Korkak ötesi. Aysal diyor ki:: "'Karşımızda maalesef her ortamdan desteklenen bir oluşum var''".

Kimmiş neymiş bu oluşum onu da açıklasın....

Ayrıca sürekli susarsan bu oluşumla nasıl mücadele edeceksin. 1-2 kuru açıklama dışında icraat yok..

Üst Alt