Taiwo Ayrılıyor, G.Saray Devrede İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taiwo Ayrılıyor, G.Saray Devrede İddiası!

Cevap: Taiwo Ayrılıyor, G.Saray Devrede İddiası!

-----------Muslera------------

Eboue----Semih--Ujfalusi--Taiwo

Hamit---Melo-----Selcuk--Olcan

-----Elmander--Muhammet----

Muslera

Eboue Semih Ujfa Taiwo

Hamit Selçuk Melo Töre

Elmander Eren​

bakıyorumda herkes barosu silmiş ya baros yedekken maca soktugunuz gunleri ne cabukk unuttunuz bu ara bir gol atsa oda kendine gelir

bakıyorumda herkes barosu silmiş ya baros yedekken maca soktugunuz gunleri ne cabukk unuttunuz bu ara bir gol atsa oda kendine gelir

barosu eger alicagimiz forvet Türk olursa kadroda tutar zaten buyuk ihtimalle hoca.

yedek oturmay dert etmiyorsa, yönetim de yedek oturan topcuya 3 milyon vermeyi dert etmiyorsa, kalabilir valla.

Muslera

Eboue Semih Ömer Taiwo

defansı muhteşem olur. Ömer Toprak ve Taiwo transferleri beraber yapılmalı bence. Urfalı zaten 1 sene daha oynar, onu hem Eboue'nin yerinde kullanabiliriz, hem de zaman zaman Taiwo'yu kesip stoperde.

Öndeki 6 oyuncunun 3ü yabancı oluyor. Bu sezon Melo-Elmander ikilisini banko yazmanın bir sakıncası yok sanırım. Kalıyor tek yabancı. Ben olsam Sercan'ın yanına Muhammet'i alır, tek yabancıyı 4-4-2'nin kanatlarında kullanırdım, bu kanat da muhtemelen sağ kanat olurdu.

Elia Melo Selçuk Engin

Elmander Sercan(Muhammet) gibi.

Ben Sercan'ın çok başarılı olacağına inanıyorum, Burak Yılmaz kimmiş dedirtecek bize inşallah.

-----------------muslera----------------

-eboue---ujfalusi---s.kaya---taiwo-

--------------melo-----s.inan----------

---yoldan geçen herhangi iki kişi---

------------baros---elmande----------

Bu kadroyla kanatlardan akarız. 9kişi bile oynayabilirz bence

Fatih Terim, Hamit Altıntop, Olcan Adın, Alper Potuk ve Necati Ateş için ısrarını sürdürüyor.

kaynak;webaslan

Real Madridde ,B.Münihte banko oynamış yerli oyuncuyu beğenmiyoruz.Şaka gibi

hiç bir harfine katılmıyorum

katilmazsin saygim sonsuz ama hamit yirtici bi oyuncu degil.. gelmesin lutfen.. hamit gibi kactane adami oynatiriz biz orda.. gencten birilerini koysak daha verilmli olur hemde gelecege yatirim olur..

Hamiti begenmiyorum, tamam kazimla kiyaslamam ucuk oldu ama Hamit aradigimiz kan degil arkdaslar.. geldiginde pisman oluruz..

katilmazsin saygim sonsuz ama hamit yirtici bi oyuncu degil.. gelmesin lutfen.. hamit gibi kactane adami oynatiriz biz orda.. gencten birilerini koysak daha verilmli olur hemde gelecege yatirim olur..

Hamiti begenmiyorum, tamam kazimla kiyaslamam ucuk oldu ama Hamit aradigimiz kan degil arkdaslar.. geldiginde pisman oluruz..

gökhan töremi hamit mi dersen ben gökhanı tercih ederim ama sağ kanat için yerli 2.ihtimalde hamit kalıyor. tamam yırtıcı değil ama teknik kapasitesi yüksek. defansı var. zaten 4-4-2 oynucaksak kanat adamları git gelli olmalı. mesela gökhan töre 4-3-3 sağ açığı için idealken hamit 4-4-2de daha verimli bir oyuncu.

Bence tam aradığımız oyuncu tipidir Hamit. Hem hücumda oyunu kurabiliyor ve şutları çok iyi hemde defans yaparken mücadele ediyor. Oyun zekası da oldukça yüksek.

Ben Hamit'in 4-3-3 için çok faydalı olacağını düşünüyorum Hamit-Melo-Selçuk üçlüsü şeklinde. Ama 4-4-2 oynayacaksak Hamit aradığımız adam değil. 4-3-3 oynayacağımızı düşünerek karşı çıktığım neredeyse herkesi isterim 4-4-2 için. Reyes, Amrabat, Olcan, Berbatov... Hepsi iyi olur.

Üst Alt