Takım Sahaya Karakter Koydu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takım Sahaya Karakter Koydu

Ben iyi oynadık demiyorum arkadaşlar. Sahaya ruhunu koyan ve hırslı oynayan, ezik oynamayan bir takım vardı. Eski maçlarda bu sıkıntı vardı. Bırakın kazanmayı 3-4 yiyorduk yahu büyük maçlarda. Ne durumda olursa olsun bize dünyada en ters gelen takıma karşı oynadık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tamam fenerin kadrosu anadolu takımı gibi de...bizde gol vuruşu olan adamlar gomis,sinan gümüş ve maicon.feghouli bile unuttu topa vurmayı.o yuzden normal galip gelemememiz

Çok iyi mi oynadık? Hayır. Hatta böyle yakalamışken yenip gelmeliydik ama yine olmadı olamadı. Lakin defansif olarak özellikle yan top konusunda daha iyiydik ve bir derbi deplasmanına göre oldukça iyi sayıda pozisyona girdik. Tudor ile bu maça çıkmış olsaydık eğer bu kadar pozisyona girmek bir yana dursun, üçlü savunma takıntısından dolayı bir de üstüne en az 3 tane yer dönerdik.

Simdi gördüm rezilligi. Ne karakteri lan? Bizim takim ve taraftar berabere kaldik diye kutlama yapmis resmen otobüste. Bu nasil rezillik lan yeminle utandim görüntüleri izlerken.

Ayni fener forum'da cogunlugun övdügü bjk'yi kadiköy'de Maglup etti

Derbilerde kadrolardan cok atmosfer ve o günün sartlari ( puan durumu,form grafigi) etkili oluyor.

Karakter olarak ezilmeyen,golü düsünen,pozisyona giren bir takim izledik ve Bunu 50 Bin kisinin oldugu bir deplasman macinda yani ezeli rakibimizin sahasinda yaptik

20 yildir kazanamadigimiz bir deplasmana lider gittik 1 puan alip lider döndük,sonuc bizim acimizdan gayet olumlu

arenadaki maçtan daha iyi oynadığımız kesin. Fener’de derli toplu oynadı klasik derbi maçını çıkardı. Berbat dediğiniz Fener o çok övdüğünüz Beşiktaş’ı da, Başakşehir’i de yendi.

kanatlı sempatizanları yine toplaşmış konu altına, çoğunun derdi ortak “Fatih Terim Hazımsızlığı”

Profesyonel oyuncuların rakip gözetmeksizin her maç yapması gereken duruşu 1 maç yaptılar diye sisirmeyin.
Sözleşmeye trilyonları yazdırırken profesyonellerse eğer her maç sahaya bunu yansitmalilar.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

uzun zaman sonra bir derbiyi ezilmeyerek bitirdik ve bir sürü gol pozisyonlarimiz oldu hala yok fb kötü yok bilmem ne gibi saçmasapan argümanlarla performansimizi küçümsemeye çalişan marjinaller var. yazik valla

Unutmayın ki o kötü Fenerbahçe burada Beşiktaşı yendi. Maçın tekrarını seyrettğimde maçı Fener de alabilirmiş ama diğer maçlardan farkı oyuncularımız topu yiyecekmiş gibi saldırmış. Tabii bunda golü yemememiz de etkin olmuş. Yesek durum ne olurdu tahmin edemiyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fenerin kadrosu çok kötüymüş. lol.
Bizimki çok iyi sanki.

Belhanda---->Yeni Malatyaspor futbolcusu.
Feg------> Şimdi ben buraya neden çıktım modunda.
Selçuk--->Çok kötü

Fernando ve bekler de çok pozisyon üretebilecek adamlar değil.
Elimizde bir Garry ve Gomis var. İkisiyle pozisyon üretmeye çalışıyoruz ve başardık da. Fenerden çok pozisyona girdik.

Arada fark yok kadro olarak. Hatta Aykut korkak olmasa Topal(Josef)-Ekici önlerinde Guliano, solda Valbuş, sağda Şeşu falan yapsa kadroları daha iyi olurdu ama çok şükür ki herif mal.

Son düzenleme:
Üst Alt