Takıma İnancınız Nedir? Kaçıncı Sırada Bitiririz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takıma İnancınız Nedir? Kaçıncı Sırada Bitiririz?

Takıma İnancınız Nedir ? Kaçıncı Sırada Bitiririz ?

• Şampiyon Oluruz

Kullanılan: 77 54.2%
  • 2-3 Arası Bitiririz

Kullanılan: 18 12.7%
  • 4-7 Arası Bitiririz

Kullanılan: 37 26.1%
  • 8-15 Arası Bitiririz

Kullanılan: 10 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    142
2010-2011 sezonundan beri böyle umutsuz bir futbol oynadığımızı hatırlamıyorum. Kaldı ki o dönem bile çok rahat pozisyona girebiliyorduk.

Son 9 yılda, 10. sıraya kadar düştüğümüzü hatırlamıyorum.

IBB
Fener
Besiktas

Biraz toparladilar, yanilmiyorsam Fener 30 tane net gol pozisyonuna girmis. Biz daha birak gol atmayi, pozisyona giremiyoruz. Terim ve vazo ekibi acilen istifa etmelidir. Senede 3M euro alip, bukadar rezalet futbol gostermeyi kimsenin hakki yok.

Ligin en kotu futbol oynayan takimiyiz suan. Milli arada, cok radikal degisim gelmesi lazim, yada gelmiyorsa istifa etmesi lazim. Bu kadar berbat futbol, bu kadroyla nasil basariyor anlamak guc.

fener hangi macta 30 pozisyona girdi yav? antalya macimi?

Biz genelde şampiyon olamıyorsak tamamen ligden kopuyoruz

İlk 2.sırada olmak bile çok önemli yoksa seneye bu maliyetleri karşılamamız zor

Ben fb antalya maçını izlemedim 90 dk ama özete baktigimda fenerden ziyade antalya daha cok poz. Bulmus gibi

Ben fb antalya maçını izlemedim 90 dk ama özete baktigimda fenerden ziyade antalya daha cok poz. Bulmus gibi

Ben izledim Fener bizden daha iyi durumda ama onlarda da topu hızlı oynayamama sorunu var

Garry'i arıyorlar

Düşün Muriç,Kruse,Emre gibi Feneri yönlendiren adamlar olmasa ne hallere düşerler.Bizde haftalardır eksiklikler var.As dediğimiz oyuncuların bir çoğu üst üste maç bile yapamadılar

Hep böyle kötü gitmeyiz hoca az da olsa toparlayacaktır o yüzden ilk 10 zor ama 13-14 bekliyorum yoksa toparlamazsak gidişat küme bu oyunla

Son 10 haftaya birinci olan takim ile puan farkimiz kapanabilecek duzeyde ise ve bu ayni rakip ile macimiz olursa herturlu sampiyon oluruz. Ama gule oynaya bu ligi supurecegimizi sanmiyorum

Şampiyonluk önemli değil hoca takıma artık top oynatsın en önemlisi o. Zaten bu kadro top oynamaya başlarsa şampiyonluk kendi kendine gelir

Çok basit şampiyon olabiliriz tüm takımlar rezalet çünkü..Tek yapması gereken sağ ve sol bek yabancıları tribüne göndermek.Eğer onlar tribünde olursa babel feghouil kulübede hamle oyuncusu olaraka kalır ee babel son 30 dakika diri şekilde g,rerse daha faydalı olur şimdikinden feghouil de öyle..Peki hoca napıyo naga ve mariano oyunda ya seriyi ya leminayı tribüne gönderiyo böyle iş olur mu sonra mecbur kalıyon hamleyi ademle jimmy ile yapmaya..Kİ onlarıda saçma yaptı da neyse.. Yani babel ve feg belhanda tribüne gitmeden kulübede beklesin(tribüne giderlerse zayıf olan kondisyonları daha da düşer hem küsüp sorun çkarırlar hem de oynayamayan iki bek 11 de çıkar) forma adaleti olsun yine çıkışa geçeriz..

Ben futbolun ötesinde sorunlar görüyorum. Dün Cengiz'in açıklamasından sonra şampiyonluğa dair ümidim kalmadı o yüzden Terim giderse de şaşırmam artık diğer ihtimal de olağanüstü seçim olur

Futbol ile ilgili her şeyde sonuncu sıralrdayız. Sonuncu Gençlerbirliği bize 20 şut çekiyor, biz yarısı kadar şut deneyemiyoruz. Kusura bakmayın kötü diye nitelendirilen sezonlarda bu kadar kötü değildik. Git gide geriye doğru gidiyoruz her sene. Şu futbol iki hafta daha sürsün Terimspor taraftarları da köşelerine çekilecek, ortalık yangın tayfaya kalacak.

Normal şartlarda kötü de oynasak şampiyon olmamız lazım lakin havada kaos kokusu var, kaosun nasıl yönetileceği belirleyecek bu sebeple herhangi bir tahminim yok.

Üst Alt