Takıma İnancınız Nedir? Kaçıncı Sırada Bitiririz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takıma İnancınız Nedir? Kaçıncı Sırada Bitiririz?

Takıma İnancınız Nedir ? Kaçıncı Sırada Bitiririz ?

• Şampiyon Oluruz

Kullanılan: 77 54.2%
  • 2-3 Arası Bitiririz

Kullanılan: 18 12.7%
  • 4-7 Arası Bitiririz

Kullanılan: 37 26.1%
  • 8-15 Arası Bitiririz

Kullanılan: 10 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    142
Zorlanırız ama Şampiyon oluruz. Bu oyunu devam ettireceğimizi düşünmüyorum. Bir reaksiyon vereceğiz. Ayrıca henüz kopma da olmadı.

Kağıt üzerinde Lemina seri zonzi orta sahası hayal gibiydi açıkcası üçünü birden izleyemedik doğru düzgün ama bu seferde kanatları kaybettik beklerin gücü bitti yaşlılar. 2 şampiyonlukda çok emekleri var ama bu takıma atıyorum trabzonun beklerini koyun fişek gibi takım olur bana sorarsanız orada çok stratejik hata yaptık. 3 maç seri yapabilsek havaya gireceğiz ama zor gibi hakkımızda hayırlısı olsun.

Çok net şampiyon olacağız, hem de öyle 2-3 hafta kala falan olacak bu, tabi bu söylediklerim hoca devam edecekse. Olur da kaos büyür hoca giderse bir şekilde o durumda bile şampiyon olacak bir kadro var ama oyuncular nasıl etkilenir tahmin etmek zor.

Kötü oyunun devam edeceğini falan düşünmüyorum ben şahsen. Oyuncular biraz fazla lakayıt davrandılar orası kesin ama PSG maçında o mücadeleyi gösteren takımın şampiyon olamayacağını söylemek aşırı karamsarlık bence. Yine de hocanın konuşmasında kimleri kastettiğini görene kadar bekleme taraftarıyım. Sivas maçında Bekleri Şener ve Ömer olarak görürsem, Belhandanın da kızağa çekildiğini görürsem çok rahat bir galibiyetle toparlanma sürecine gireceğimizi düşünüyorum.

Kanser oyuna rağmen şampiyon oluruz gibi. Rakipler leş vaziyette herkes birbirine puan ikram ediyor. Böyle ortamda azıcık takım oyunu düzeltmek yeterli olacak ama ocak ayına kadar iyi bir futbol beklemiyorum. Belki geçen seneki gibi bir kan tazeleme iyi gelebilir.

Muslera

Lemina Luyi Marcao Şener/Emre T.

EmreM Nzonzi Seri Babel

Falcao Andone

Vb. Bir dizilisle şampiyon olabiliriz.

Sampiyon olacagimiza suphe yok. Olmamamiz supriz keza rakiplerin tamami cop. Iyi futbol oynayabilirmiyiz orasi mechul.

Kağıt üzerinde Lemina seri zonzi orta sahası hayal gibiydi açıkcası üçünü birden izleyemedik doğru düzgün ama bu seferde kanatları kaybettik beklerin gücü bitti yaşlılar. 2 şampiyonlukda çok emekleri var ama bu takıma atıyorum trabzonun beklerini koyun fişek gibi takım olur bana sorarsanız orada çok stratejik hata yaptık. 3 maç seri yapabilsek havaya gireceğiz ama zor gibi hakkımızda hayırlısı olsun.

adamların beklerin biri 30 diğeri 35 yaşında hocam :berkan: bizimkiler rezil , yaşa maşa bakma sen

Her şeye rağmen toparlanacağımızı düşünüyorum. Umarım yanılmam

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Leş gibi oynuyoruz. Top oynadığımızı söylemek bile futbola hakaret olur da sonuç itibariyle de ligin favorileriyle puan farkımız 2 sadece. Felaket senaryoları için daha erken. Galatasaray, Arap atı gibidir. Sonradan açılır.

Geçen yıl da böyle arızalı başlamıştık beyler. Hatırlatmak isterim.
Sonbaharlar kışlar onların olsun. İlkbaharlar, Mayıslar bizimdir.

Üst Alt