Üye Görüşü - Takıma Yedek 8 Numara Lazım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Takıma Yedek 8 Numara Lazım

Bu takıma 8-10 oynayabilen bi oyuncunun lazım olduğu kabak gibi belliydi. Bu transferi yapıp riski minimuma indirmeliydik ki mertensin sakatlığıyla almadığımıza pişman olduk.

Midtsjö her ne kadar gol atsa da ilk 11'de başlayacak futbolcu değil. Biz parayı Zaniolo'ya değil Zakharyan'a gömecektik o olmuyorsa başka bir orta saha alternatifi alacaktık ligin kalanında dua edelim de Oliveira'ya bir şey olmasın.

İsim önemli değil başkası da olur Oliveira'ya benzer bir stilde başkası da olurdu.
Lyon'un da istediği Adem Zorgane var.O zamanlar ben bunu istiyom diye gülen renktaşlar vardı.Faydalı 1 oyuncu eğer o profil 1 yedek oyuncu istenmiyosa Gedson Fernandes profiline benzer Leandro Barreiro da var.Aslında ben sezon başında Adam Gnezda Cerin'i istiyodum çok ucuz 1 bonservisle ve maaşla Panathinaikos'a gitti ve takımı nerdeyse tek başına şampiyon yapıyodu.Şimdi Lig'de Play Off oynuyolar o maçlarda da etkili oynuyo..

Üst Alt