Takımdan gitmesi gerekenler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takımdan gitmesi gerekenler

Cevap: Takımdan gitmesi gerekenler

KALECİLER, hepsi.

DEFANS, Neill ve Çağlar dışında hepsi.

ORTASAHA, Arda,Cana,Yekta,Culio dışında hepsi.

FORVET, Baros,Stancu haricinde hepsi.

Zapata, Gökhan, Servet, Neill, Barış, Ayhan, Mustafa Sarp, Cana, Culio, Kewell, Aykut, Aydın, Stancu, Kazım, Pino, Balta

Unuttuğum varsa pardon..

Adnan polat, adnan sezgin, hagi, kewell,ayhan,neill,hakan balta, sarp,zapata, insua bunların dışındada gidecek vardır da aklıma gelmedi

daha kötü durumlar olmadan adnan polatın istifa etmesi gerek devrik diktatörlere benzetmeye başladım kendisini halk bırak diyor sayın adnan polat duy bu sesi

Cana ilk gitmesi gereken kişi.Berbat oynadığı maçlardan sonra bile savunanlar var adamı.

adnan polat ve ekibi

Hagi

* Aykut Erçetin

* Robinson Zapata

* Gökhan Zan

* Hakan Kadir Balta

* Servet Çetin

* Aydin Yilmaz

* Baris Özbek

* Mustafa Sarp

* Ayhan Akman

* Harry Kewell

Köklü bir değişilik şart.

Yönetim, Mustafa Sarp, Ayhan Akman, Barış Özbek, Aydın Yılmaz, Gökhan Zan, Serkan Kurtuluş, Aykut Erçetin, Zapata, Lorik Cana, Hakan Balta, Misimovic,

Koyu yazdıklarım kesinlike gitmesi gerekenler. Köklü bir değişim için yönetimin gitmesi lazım ilk.

Lorik Cana'ya itiraz edenler olabilir saygı duyarım. Gider gitmez bilmiyorum. Fakat bende gitmesi gerektiğini düşünüyorum, itiraz edenlerde benim düşünceme saygı duysunlar.

böyle tartışma olmaz,böyle konu olmaz hala gitmesi gerekenler denilmişki bunu kabul edemem , konu takımda kalması gerekenler olması gerekir

kalması gereken oyuncu adedinin ise en fazla 3-4 tane oldugunu düşünüyorum..

milli_uzgun_tuncay_servet_balta.jpg

Kalması gerekenler:Culio,Stancu,Arda,Çağlar,Yekta

Kalsada olur kalmasada olur oyuncular:Cana,Baros,Emre Çolak,Neill,Sabri

Gitmesi gerekenler:Üstte saydıklarımın dışında hepsi.

Adnan Polat-Adnan Sezgin-Ali Haşhaş-Mehmet Helvacı-Servet-Hakan-Barış-Ayhan-Mustafa-Aydın defolup gitmediği sürece, birşey olmaz bizden.

Yerlerine Turk oyuncu bul gitsinler

Hasan Ali Kaldırım solbek için.Stoper için Ersan'ı ne yap et al,alamazsan Sinan'ı çıkart taş gibi stoper,ona da güvenemiyorsan tek çaren yabancı stoper.En mantıklı olanı da bu zaten.Mevki olarak en fazla oyun zekası,pozisyon bilgisi gerektiren yerler ortasaha ve defansın ortasıdır.Buralara yabancı futbolcular almak daha mantıklı.:asd:

Üst Alt