Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim?

Cevap: Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim?

2 sene önce ki kara sezonumuzdan kalan oyuncuların tamamı yeteneksiz..Bu anlamda bayrağı kimseye kaptırmazlar: Sabri, Gökhan, Balta, Aydın, Çağlar...Hatta kalecilik anlamında yeteneksizliğin kitabını yazmış olan Ufuk..

Beklenti ve performans açısından bakarsak tartışmasız Ambarat Sabri'nin ne olduğunu neleri yapıp yapamayacağını bilip ona göre haraket ediyoruz zaten ama Ambarat fail.

Listede Umut niye yok onu anlamadim bence Sabriden Emreden önce Umuta dalin, yetemeksizlik acisindan ilk siradadir bence. Caglari saymiyorum bile cünkü bu sahsi takimdan saymiyorum, yata yata milyonlari cebe götürdü son 3 senede, ulan adamin biraz saygisi olur ve sans buldugu zaman en azindan savasir ve elinden gelenin en.iyisini yapar ama nerdee.. Bizden kazandigin o paralari artik hayatinda bir daha göremezsin git bank asya ya da bal ligene de anla Galatasarayin degerini tabi oralarda takim bulabilirsen, ben acikcasi hic sanmiyorum oralardan birinin seni alacagini

çağlar tabikide fakat topla oyunda umutun çok kötü olduğunu düşünüyorum.

8620.jpg

caglar. hakan in yinede muthis sut teknigi var az cok. gecen sezondaki kadiköyde attigi gol aklima geliyor en son mesela.

EN kötü ile en yeteneksiz farkı koyarsak eğer tartışmasız Umut. Muhtemelen yeryüzündeki profesyonel futbolculardan topla arası en kötü adamların başında Umut gelir. Afrikalı hızlı ama kazma forvetler zorlayabilir sadece.

Üst Alt