Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim?

[media]https://www.youtube.com/watch?v=2PW6ZMdYK7k[/media]

elmander bu topice nasil girer lan. umut bile yok yuh.

şu golü izleyin. yeteneksize bak. böyle golmü olur.

Emre Colak, Aydin Yilmaz bu cocuklar nasil bukadar oy almislar ? Potansiyellerinden cok uzak kalmis olabilirler, ama ikisi de cok yetenekliydi. Emre´de halen is isten gecmis degil. Aydin potansiyelinin cok cok cok gerisinde kalmasina ragmen , yinede az da olsa kritik zamanlarda, gösterdigi kritik performans ve golleri ile etkili olmustur. Bana göre ama hic bir zaman profesyonel futbolcu olamamistir. Ve artik is isten gecmistir...

Emre icin bu sezon kariyeri anlaminda cok önemli olacak, yasi daha 23... Oyun zekasi bence cok yüksek, top ve topsuz alanda en hizli oynayip, ve en hizli düsünülen yerli oyuncudur bu takimda bana göre. Bazen gereksiz yere heyecan yapiyor, ve ayaginda top tutmayi bazen cok seviyor. Sneijder´den örnek almasi lazim, futbolu nekadar basit oynarsa, okadar yararli bir oyuncu olur Emre... Ve bence Emre Sneijder´i örnek almaya basladi. Son hazirlik macinda Sneijder ile uyumu, topu cabuk cikarmasi güzeldi...

Bu oylama eger simdi yapilsaydi Burak en az Receb Tayyib Erdogan kadar oy almisti...

emre takımın en yetenekli oyuncusu bana göre sizde nasıl bir kafa var anlamıyorum takımın en yeteneksizi tabiki umut bulut adam sadece kosuyor .

Aydin
(Aydin bu dunyadaki sansli insanlarin birincisi.babasi acayip bir iyilik yapmis Halen onun kaymagini yiyor 5 dk oynamadan dunyalari goturdu be.)

Üst Alt