Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!

Cevap: Talip Doğan Karlıbel, F.Bahçe'yi Yerin Dibine Soktu!

demek istediğim onlar medyayla hiç uğraşmadılar ermandan başka ciddi şekilde.

şimdi rasim ozan mehmet baransu talip doğan erman hep birlikte fenere giydiriyorlar. yani ciddi anlamda uğraşmaları gerekecek.

yoksa biz zaten ezelden beri medyayla uğraşmak zorundayız.

Aslında bu köpeklerin medya üstünlüğünün tek bir sebebi var: Hürriyet gazetesi ve diğer Aydın Doğan türevleri. Bu Aydın Doğan isimli it yok edilirse, fb'nin medyada hiçbir üstünlüğü kalmaz.

Sorun Aydın Doğan'da.

Kişisel bir mesaj: Bu sahtekarın ettiği tek lafa inanmam. Her devrin adamlarından, şike davasının yeniden gündeme getirdiklerinden sadece biri..

Geçiniz bu adamı...

bu adam herkese sallıyor ama bir numarasını göremedik. salladıklarıyla kaldı.

fb ile ne kadar uğraşan adam varsa arkasındayım..

Söylediklerinde biraz abartı var gibi görünse de doğru konuşmuş..

bir sabah uyandığımızda uefa işe el atacak.......

tff zaman ALDI uefadan uyalıyor ama uefa eninde sonunda net yaptırım görmek ister

Son derece seviyesiz, ne idüğü belirsiz söylemler,

Bu adamın Galatasaray'lı olduğunu duymuştum.

Eksik olsun,

Bizim onların seviyesine inecek, seviyesiz yorumlar yapacak tiplere ihtiyacımız yok.

Cevap yetiştirmiyor, susuyorsak Galatasaray'ın asaletindendir.

Öyle de olmalı

24863.jpg

bu konu angut sitesindede var . ordan bir angut ne yazmis bu TDnin yazisina

angut:geri zekaliya bak ya. cahil olum bunlar kafa basmiyor. yok 3000-4000 diyormus simdide 1000-1500 diyormus. la adam taraftar 1000-1500 diyor salak gerisi görevli. yönetimden gelenler onlarin esleri parali askerler diyor. geriye kalan 1000-1500 kiside saf taraftar diyor anlamadiysan. öküz

NOT: Angut'tan bir Öküz burayi okuyorsa altaki nickli öküze anlatsin. Bak Galatasarayli Hakan Abimiz anlatmis. rezil olduk desin

zgf2nlkc.jpg

İyi giydiriyo da Erol Köse'lik de yok değil hani. Bi tablo gönderdim hemen yayınladı onu, dedim bari bi RT yapaydın. Tabi bilmiyorum tabloyu nerden aldı ama hemen sonrasında olunca muhtemelen benim gönderdiğim linkten ... Kırgınım o yüzden :D

Buda Rok gibi. Siyasi olarak sevmem ama bu dönemde lazım adamlardan. Yıllarca bel altına çalışan fenerlileri çektik bu şike olayı sonrası yeni yeni çıkıyor Galatasaray'ı savunanlar birazda şikeciler uğraşsın bunlarla beter olsunlar..

Bıkmadan usanmadan giydiriyor.Savaşıyor twitter'da desek yalan olmaz heralde. :D

Üst Alt