Talisca Çin'e Kiralandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca Çin'e Kiralandı!

benfica yaman çakal çıktı çinden avrupaya yollayıp 4 milyonu yedirmeyecekler fikoya. talisca da 6 ay tatil yapıp iyi bi parayı cukkalayacak

Açıklardan yararlanıp centilmen olmayan davranışlar bunlar . Mario Gomez'de de aynı şey geldi bunların başına Talisca'da da .

Hullenin babasi var. Normal sartlarda bu herif satilsa besiktas 2 yillik odedigi parayi alacakti. 4 milyon euro.
Herifler 4un uzerine 4 daha koyar yeni taliscalari alir keriz mi zannettik portekizlileri.
Ek olarak besiktasin kulup kulup gezip taliscayi satin alip satma plani olduguda asikar. Sen misin piclik yapan diye picligin babasini gostermisler
.1009615.jpeg

Bu Portekizlilerden korkulur Porto'da zamanında 2 oyuncusunu satıp birini yüksek bedel diğerini düşük bedel göstererek pay vermekten kurtulmuştu.

garip bisey aslinda
4 milyon icin boyle birseye tenezzul edeceklerine ihtimal vermiyorum
demek herife teklif fln gelmedi plden

anlaşma eğer "talisca bjkde kira dönemi bittikten hemen sonraki transfer döneminde o bedel üstüne satılırsa kira bedeli geri ödenir" diye yapılmışsa dediğiniz olabilir de bu herif benficaya dönecek ve kontratı 2020ye uzadı benim bildiğim , yani her türlü satacaklar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

garip bisey aslinda
4 milyon icin boyle birseye tenezzul edeceklerine ihtimal vermiyorum
demek herife teklif fln gelmedi plden
Ainen yaw. ManU veya herhangi bi PL takımı istiyorsa, atıyorum 30 veriyorlarsa Benfica'nın bu durumu anlatıp 34 milyona anlaşması çok daha olası görünüyor. Kimse sezon başında 25+ milyon ayırıp alabileceği bi oyuncuyu 4 milyon yüzünden devre arasına ertelemez. Hele söz konusu bi Brezilyalı ise ve kiralanacağı kulüp pek de futbol oynanmayan bi ülkeyse.

Benfica'nın kadrosunda Talisca'dan iyi topçu mu var yav, şampiyonluk kaçmış hala kiralıyorlar.
Bu Portekizlilerden korkulur Porto'da zamanında 2 oyuncusunu satıp birini yüksek bedel diğerini düşük bedel göstererek pay vermekten kurtulmuştu.
Avrupa için futbol; maç kazanma-kaybetme amaçlı bir spor değil , az para kazanma-çok para kazanma öncelikli bir ticaret aracıdır...... dediğimde belki yadırgayanlar olmuştur. Mal meydanda işte.....

Bu kadar detaylı da olmamıştı açıkçası o zaman...;D

Hocaları değiştiyse Talisca oynar Benfica'da ikinci yarı.

Ayrıca Jonas 35 gol falan atmadı mı yine kaç yaşında hala çatır çutur oynuyor, ondan fazla katkı veremez.

Üst Alt