Tanju Çolak:Arda yıldız değil - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanju Çolak:Arda yıldız değil

Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değil

İkisi de çok ağır sakatlıklar yaşadı. Arda sakatlandığında zaten bu sezon birşey beklemeyin demiştik. Baros'un durumu ise ayağında ki vida ile alakalı. Bütün yük adeleye biniyor ve adele çekiyor yada yırtılıyor.

Arda ve Baroş'un dinlenmesi gereken zamanlarda başka işlerle meşgul olduklarını söylemeyen yok.

Ne kadar yalan ne kadar doğru bilmem ama gecelere aktıkları söyleniyor.

Arda yıldızmı değilmi bilmem ama çok kötü bir profesyonel.Hatta profesyonel bile değil.Az kendine bak be kardeşim ,sürekli sakatlık.

Aynı laf Baroş içinde geçerli.Kendine iyi bakmayıp profesyonellik dışı yaşayan ve bu nedenle takımı en zor günlerinde eksik bırakan topçulara saygı duymam.Onlar formaya saygı göstermeyipte kendilerine iyi bakmadıkça.

Arda'nın bu kadar uzun süre sakat kaldığı bir sezon daha hatırlamıyorum. Adam yetenekli olduğu için futbol kasapları tarafından kaç kere biçildi ama bu kadar ciddi bir sakatlık geçirmedi. Bunun için anlayışlı davranmak lazım. Kronik sakat değildir Arda normalde.

yildiz nedİr bana bİ anlatsana bana gÖre gol atan attiran macin skorunu degsİtİren adama yildiz denİr. Bu adam gs da dadegİstİrdİ. Özellİkle mİllİ maclari İzle her macta ya golÜ ya asİstİ vardi bu cocugunu. Sana gÖre nedİr yildiz..

Öncelikle şunu belirteyim,Türkçe imla kurallarına dikkat et,bi büyük harf,bi küçük harf olmaz.Konuya geldiğimizde sana garanti verebilirim ki,Arda bi yabancı olsa,şimdiye kadar gönderilmişti takımdan.Harcanmıştı.Bir Lincoln gibi,bir Misimovic gibi,bunlar yıldız bana göre,ama gönderiliyorlar,emin ol Arda yabancı bir futbolcu olsa şimdiye Türkiye'de değildi.Not da ekleyeyim;Arda'nın 1-2 sene öncesinden bu kadar kötü hale gelmesinin nedeni de medyadır.Özel hayat vs. .Ama Arda profesyonel bir futbolcu değil bunu anlamalısınız artık.

bu da balatalari siyirmis ayda bi kere cikiyor arda yildiz degil diyor tamam anladik niye sürekli ayni seyi söylüyorsunki

Dönüp dönüp hepsi aynı haltı yiyor. Bir rahat bırakın arkadaş zaten takım kötü durumda. Tanju gerçek bir Galatasaray'lı ise bu kadar olumsuzluk içinde takımla ilgili olumlu bir hareket yapar. Boş işler bunlar boş...

onunda haftada 1 gün olduğunu da söylemişti. Hiç mi doğum gününe gitmedin ?

Adam kendi doğum gününü bile takım yalnız kalmasın diye 2 gün önceden kutladı.

aman ne büyük fedakarlık...

gözlerim yaşardı...

yahu anlamıyorsunuz...

rahibe hayatı mı yaşasın diyoruz...

çıksın topunu oynasın sonra ne yapıyosa yapsın...

Ehehe hadi bakalım;

Guti, Türkiye'de en beğendiği oyuncu olarak Galatasaray Kaptanı Arda'yı söyledi. Guti'ni Arda ile ilgili düşünceleri şöyleydi:

"Çok sakatlık yaşadı bu sezon ancak kendisini çok önemli bir geleceğin beklediğini düşünüyorum.

Quaresma, Arda ile birlikte Alex'i de beğendiğini açıkladı. Q7 bu konuyla ilgili şunları söyledi:

"Arda sakatlık yaşamasaydı çok daha faydalı olacaktı. Oynadığı az sayıda maçta kalitesini net bir şekilde ortaya koydu.

Ligtv.com.tr - VideoHaber - "Çetenin reisi Quaresma"

Bi dağılın da...

Arda yıldız veya değil ama Fener'den 4 katı teklif almışken kalkıp da imza atmadı , senin gibi gitmedi Tanju.''Bizi sevenleri üzmeyelim baba '' ilkesiyle hareket etti ,işte vefalı Galatasaray taraftarı da o borcunu kız arkadaşını tezahüratlara konu ederek ,forumlarda arkasından giydirerek ödüyor.

Şimdi bazı futbolun içinde ki insanlar böyle yorumlar yapıyor. Arda yıldız bir oyuncu değil gibi. Ama bizim Arda'da son yıllarda milli müsabakalar hariç hayır ben yıldızım ulan der gibi bir oyun sergilemiyor.

Üst Alt