Tanju Çolak:Arda yıldız değil - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanju Çolak:Arda yıldız değil

Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değil

Bu arda tanjunun akrabalarından birine bir şey mi yapmış acaba tanju işi gücü bıraktı sürekli ardayla uğraşıyor

Haklı.Arda'nın şu son 1 yıldaki halleri yıldız olmaması için yeter bile

Arda Turan, Tanjunun Galatasaray'a yaptığı katkının 10 da 1 ini yapamadı daha adam haklı bu adamın bize yaptığı katkıyı inkar edeni Allah çarpar .

hadi ordan yıldız degilmiş. alman milli takımını secseydi süper yıldız yapardınız adamı..

kücük beyninle bana lafmi carpiyosun almanyada yasiyom diye bana ne alman milli takimindan adam gibi yaz yasin kac bilmiyom ama senin seviyene indirtme beni mecburmuyum ben ardaya yildiz demeye nuri sahin su anda alman liginin en degerli oyuncusu 2,43 not ortalamasi ile ama kimse ona yildiz demiyo arda ne yapmisda yildiz olmus biri aciklasin bana calim atmakla olmuyo sade o isler ben 84-85 ten beri galatasaray taraftariyim ne oyuncular geldi gecti sen bir sey görmedigin icin heralde ardayi yildiz saniyosun arda potansiyeli olan ama asla yildiz olmayan bir oyuncu ayrica tanjuyu karakter olarak sevmem ama emin ol ardadan daha cok sey vermistir galatasaraya

Haklı.Arda'nın şu son 1 yıldaki halleri yıldız olmaması için yeter bile

Zaten Torres de yildiz degil :D son 1 senesine bakinca bir cacik yok ondan 58 milyona aldilar.Q7 de yildiz degil hangi takima gitse kovulmus ondan izlerken agziniz sulaniyor.Kendi acindan soyleyebilirsin ama son 1 senesine bakarak kimsenin yildiz olup olmadigina karar vermek ne kadar mantikli bilmiyorum :D

adam gundeme gelmek icin habire arda yildiz degil diyor,baska bi demecini göremedim yillardir.

tanju bunu sen değil yoldan geçen bir vatandaş dese adam haklı beyler derdim ama sen deyince diyemiyorum nedense..

Üst Alt