Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya"

Cevap: Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya"

Tanjuda da karakter zayıflığı var ama Rıdvan gibi sinsi değil.. Söyledikleri açık, net.. Sıraladıkları ithamlarda çok haklı.. Çıksın cevap versin bakalım Rıdvan bunlara.. Aslında en büyük hata Galatasaray taraftarında.. Bu şeytanın programını açıp da fenerin yenildiği maçlardan sonra suratını görmek için bile İZLEMEYECEKSİNİZ kardeşim.. Benim izlememle ne olur ki demeyin, oluyor işte..

tanju çok yanar döner adam rıdvanla arası bozuktur büyük ihtimalle onun için bunları söylemiştir yoksa rıdvan için fenerbahçeye gittim diyen bir adam Türkiye'nin pele'si kişilik olarak..

Tanjuda da karakter zayıflığı var ama Rıdvan gibi sinsi değil.. Söyledikleri açık, net.. Sıraladıkları ithamlarda çok haklı.. Çıksın cevap versin bakalım Rıdvan bunlara.. Aslında en büyük hata Galatasaray taraftarında.. Bu şeytanın programını açıp da fenerin yenildiği maçlardan sonra suratını görmek için bile İZLEMEYECEKSİNİZ kardeşim.. Benim izlememle ne olur ki demeyin, oluyor işte..

Hala eski sistem sanılıyor bu Reyting planlama. Artık çok daha geniş inceleniyor. Yeni geliştirilen yazılımlar sayesinde. 3-5 il hariç hemen hemen her yerde takip ediliyor. O yüzden açmayın izlemeyin. Ben nontvspor'u zaten başlı başına boykot ediyorum. La Liga'da 1 maç falan oluyor ayda bilemedin 2. Bu hırbonun programını da izlemiyorum, izlettirmiyorum. Sizlerde izlemeyin.

Valla Tanjuyu sevenlerdenim tek hatasi mercedes olayidir, kimse zamaninda fenere gitdi diye kin gutmesin.

Bu arada sozde objectiflerede iyi kaymis.

tanju çok yanar döner adam rıdvanla arası bozuktur büyük ihtimalle onun için bunları söylemiştir yoksa rıdvan için fenerbahçeye gittim diyen bir adam Türkiye'nin pele'si kişilik olarak..

Doğru. Büyüklerimin anlattığına göre, Rıdvan ve Tanju saha içinde çok iyi anlaşan bir ikiliymiş. Sırf Rıdvan'la aynı takımda oynamak için Fenerbahçe'ye gitmiş biri Tanju..

tanju kim yaa ?

haaa bizi satıp fenere giden mi ?

Hayır, öyle olmadı. Alp Yalman kulübü borçsuz devretmek için sattı Tanju yu. Kendisi bir belgesel de açıklamıştı. Monaco istiyormuş o zaman. Ama Rıdvan ın araya girmesiyle FB ye gitmiş. Yoksa Tanju istememiş GS den ayrılmak.

Rıdvan, gerçekten bir iki maç dışında bir şey vermedi Türk futboluna. Aykut da öyle. İkisinin milli olma sayılarını toplasanız 20 etmez. Ancak Rıdvan ın ağzı iyi laf yapıyor. İddialı konuşmaları dikkat çekiyor. Bu özellikler Rıdvan ı popüler yaptı. Tıpkı Erman Toroğlu gibi. O ne vermişki Türk futboluna ?

İyi futbolcu olmak iyi yorumcu olmak anlamına gelmiyor. TV ekranı bambaşka bir şey.

Tanju'nun çubuklu tosun'dan zerre kadar farkı yok. Rıdvan fenerli bir fanatik. Gökmen, Ziya ne kadar profesyonel yorumcuysa, Rıdvan da o kadar. Tanju sinsi bir paragözdür. Para için fenere gitmiştir. Yoksa avrupa gol kralını istemeyecek kulüp yoktu o dönem.

Tanju'nun çubuklu tosun'dan zerre kadar farkı yok. Rıdvan fenerli bir fanatik. Gökmen, Ziya ne kadar profesyonel yorumcuysa, Rıdvan da o kadar. Tanju sinsi bir paragözdür. Para için fenere gitmiştir. Yoksa avrupa gol kralını istemeyecek kulüp yoktu o dönem.

adam ağlayarak fenere gitti fenerdeykende Galatasaraylı olduğunu söylemişti.birde o zamanlar avrupaya kolay futbolcu gönderemiyorduk ülke olarak.

Tüm Galatasaraylıların temsilen lafları koymuş , izledim çok iyiydi , tebrikler Tanju ağabey :)

Rıdvan'ın fason kariyerini sona erdirecek new age yourmcular; Tanju, Hami, Metin :ka21:

Alakası yok. Avrupa gol kralı Tanju'ya o dönem daha yeni A takıma çıkmış defans oyuncusu Bülent Korkmaz'la aynı parayı verdiler. Sen ne yapardın bu durumda? Adam gece 3 te Hıncal'ı aramış, abi nolur biraz fazla versinler kalayım demiş bunu Hıncal'da anlattı yıllar önce.

Ama vermediler, neden böyle yaptıklarını anlayamamış o dönemde.

Sonradan anladık ki biz Tanju çok havai olmaya başlamıştı. Çok popülerdi. Evli olduğu halde Hülya Avşar'la beraberliği vardı ve bu çok konuşuluyordu. Hürriyet gazetesini kelebek ekinde o dönem tam sayfa röportajını okumuştum dün gibi hatırlıyorum. İtiraf ediyordu Hülya Avşar'la beraber olduğunu.

Zaten sonra kaçak Mercedes falan aldı. Ceza yedi bu konudan

Bu Galatasaray'ın o dönemdeki duruşuna yansımıyordu. İyi futbolcuydu ama işte Galatasaray ona resmen defol git dedi.

Bunun başka açıklaması yok.

Hatta onu Dereağzı'na götüren adam şimdi Petek Dinçöz'le beraber olan gazeteci o zamanlar. Tesislere girerken bile Ergün Gürsoy'u arayıp kalmak istediğini söyleyecekmiş ama isin vermemişler. Sonra zaten olan oldu

Alakası yok. Avrupa gol kralı Tanju'ya o dönem daha yeni A takıma çıkmış defans oyuncusu Bülent Korkmaz'la aynı parayı verdiler. Sen ne yapardın bu durumda? Adam gece 3 te Hıncal'ı aramış, abi nolur biraz fazla versinler kalayım demiş bunu Hıncal'da anlattı yıllar önce.

Ama vermediler, neden böyle yaptıklarını anlayamamış o dönemde.

Sonradan anladık ki biz Tanju çok havai olmaya başlamıştı. Çok popülerdi. Evli olduğu halde Hülya Avşar'la beraberliği vardı ve bu çok konuşuluyordu. Hürriyet gazetesini kelebek ekinde o dönem tam sayfa röportajını okumuştum dün gibi hatırlıyorum. İtiraf ediyordu Hülya Avşar'la beraber olduğunu.

Zaten sonra kaçak Mercedes falan aldı. Ceza yedi bu konudan

Bu Galatasaray'ın o dönemdeki duruşuna yansımıyordu. İyi futbolcuydu ama işte Galatasaray ona resmen defol git dedi.

Bunun başka açıklaması yok.

Hatta onu Dereağzı'na götüren adam şimdi Petek Dinçöz'le beraber olan gazeteci o zamanlar. Tesislere girerken bile Ergün Gürsoy'u arayıp kalmak istediğini söyleyecekmiş ama isin vermemişler. Sonra zaten olan oldu

Kuşadası Fantasia otel Hülya ile resimler:) sonra fenere "para" için gidiş.

Kuşadası Fantasia otel Hülya ile resimler:) sonra fenere "para" için gidiş.

Para için değil işte. Galatasaray ona resmen defol git dedi. Tabi ki konu para ama konu sadece para değil. Konu ''Hakettiğinin çok altında bir para''.

Fener ona Galatasaray'ın verdiğinin yanılmıyorsam 5 katını verdi. Şimdi Fener Alex'e dese ki sana Bekir'in aldığı parayı veriyorum ve Galatasaray onun 5 katı verse kime gider.

Böyle düşünün.

Samsunspor'da oynarken 3 hayalim var demişti

1 - Galatasaray'da oynamak

2 - Hülya Avşar'la beraber olmak

3 - Benzin İstasyonu açmak

Benzini açtı mı bilmiyorum da ikisini gerçekleştirdi :)

[video=youtube;_66NT9kyCsY]https://www.youtube.com/watch?v=_66NT9kyCsY[/video]

Tanju ya, anlatışı süper :)

Kralımdı o benim bir zamanlar. Hep Tanju olurdum mahalle maçlarında:)

Babamın bana söyleyişini hatırlıyorum ''Samsun'dan Tanju diye bir çocuk aldık, harika'' :)

Üst Alt