Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya"

Cevap: Tanju Çolak: "Muslera'nın pozisyonundan Rıdvan'a ne ya"

rıdvana karşı tanju iyi olmuş. ntvpora karşı da bi spor kanalımız olsa iyi olur.

içimin yağları eridi

birinin bunları söylemesi gerekliydi

umarım rıdvan polemiği uzatır ve kapak yemeye devam eder

Tanju siyasete atılıyor. O yüzden bu tip demeçleri normal. Aslında gerçek düşünceleri de olabilir. Ancak bunları söylemiyordu. Şimdi siyasete atılınca malum:) Ege ağırlık Galatasaraylı olunca:) Çakaaalll diyorum. Zamanında yaptığı hatayı unutmadık ancak güzel konuşmuş.

tanju aslına bakarsanız adam filan değildir. bakmayın rıdvan'a sallamış hoşumuza gitmiş ama gerçekleri söylemiş. gerçi rıdvan'la eski dostlukları olsa söylemezdi ayrı mesele. medyada galatasaray'ın haklarını savunan tek yazar/yorumcu levent tüzemen'dir.

galatasaraylı kimliğiyle yorum yapanları bir düşünün. hıncal uluç, gökmen özdenak, osman şenher, osman tamburacı... off offfff... tv8 ve ntv'de zaten galatasaraylı yorumcu yok. biraz ilker yasin onun da ratingi belli. ne çekiyorsak galatasaraylı olduğunu iddia edenlerden çekiyoruz.

Ümit Aktan reisi unutma! En iyilerdendir o da.

İğrenç bir video şimdi izledim. Kağıttan okuyor.Amaç farklı. Tanju siyasete giriyor. Beni şaşırtmadı bu videosu.

buda bize oynamış kozunu.gs taraftarına. herkez fenere yalakalık yapıyo buda bize yapsın. oyumuz tancuya

Hami de arada girmiş doğru laf etmiş .. " Kaçsa ilahi adalet diyeceklerdi , Allah istemedi diyeceklerdi "dedi ,adım gibi eminim ki bunu dillendireceklerdi .

Tanju ise resmen hislerimize tercümanlık etmiş .

Bu kadar konuşmaya bile değmez o şeytanı, telekulak Rıdvan etikten bahsediyor. Ben olsam Tanju'nun yerinde mahkemelerde süründürürdüm onu.

çok önemli bir cümle var orada:

''RIDVAN TÜRK FUTBOLUNA NE VERDİ? ''

evet sen bu ülke futboluna ne verdin de bu ülke futbolunu yorumlama hakkı duyuyosun kendinde.yaptığın hangi yorum futbol vizyonu görüşü katıyor? rıdvana şu an sorun manchester un.ın 11 ini sa-ya-maz! o kadar iddalıyım ki bırakın orta ayar bir avrupa takımını.

yahu rıdvan a manchester ın 11 ini bırak Türkiye kaç bölge diye sordu biri adam 5 dedi, bu rıdvan değilmiydi karısıyla tanju yu dinleten tanju 2 kere koymuş :)

-----

Böyle dürüst !!! yorumculara ( Rıdvan Dilmen'den bahsediyorum) Türk Futbolunun çok ihtiyacı var !!!

adsc4b1z.png

Üst Alt