tanju özcan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tanju özcan

iktidar bir ara bilinçli olarak sığınmacı kavramını kullanıyordu. mülteci kavramı hukuki olarak statü anlamına geliyor bu da kimi hakların verilmek zorunda kalınması demek. ama ben hukuktan ziyade bu insanları göndermenin mümkün olmadığını düşünüyorum iyice yerleşik hale gelecekler suriye ve ırak'ta yüksek işsizlik enflasyon vs. nedeniyle
dönmek için savaşın bitmesi yetmiyor çünkü
Valla bir turlu entegre olamadılar buraya, olacak gibi de durmuyorlar.Afganlara daha gelmedik, o gelen genç erkekler buraya yerleşip ailelerini de getirecek.Devlet bir şekilde çözum bulacak, başka yolu yok.Elbette arabaya doldurup yollamak olmaz ama yarın hatayda kiliste antepte başka illerde bu insanlar bizim nufustan fazla olacaklar.

Dillendirelim, dillendirelim ki ne kadar tepki olursa çözüm için o kadar çalışılır. Yoksa bazılarına kalsa ''Onlar bizim din kardeşlerimiz, her kim olursa olsun merhamet etmek gerekir.'' şeklinde bir şey yokmuş gibi davranılacak.

Valla bir turlu entegre olamadılar buraya, olacak gibi de durmuyorlar.Afganlara daha gelmedik, o gelen genç erkekler buraya yerleşip ailelerini de getirecek.Devlet bir şekilde çözum bulacak, başka yolu yok.Elbette arabaya doldurup yollamak olmaz ama yarın hatayda kiliste antepte başka illerde bu insanlar bizim nufustan fazla olacaklar.
Valla rengo kısa vadede entegre olmaları zor zaten turkiyenin de multeci politikası yok o da işleri zorlaştırıyor
Hükümet kafasını kuma gömüyor bir belediye başkani il dışına atmaya çalışıyor

ub.mesaji

Imamoglu Kilicdaroglu ve Yavastan sonra yeni bir c.baskani adayi olarak lanse edilmekte denilebilir. Seçime dogru giderken muhalefetin bu yolda sert politikasini gelistirmesi populizm olarak görülebilir. Ama oylarinda bu soylemle gelecegi muhtemel. Kotu bir zamanda yaşıyoruz.

AB felan demeyin, kimse istemiyor bu parazitleri.
Her bok bunlarda var, bir de sistemi kurmuşlar. Kağıt üzerinde çalışan yok.
Devlet adam başı 400 Euro para veriyor bunlar da dayıyor çocuğu dayıyor çocuğu.
Kira da ödeniyor, o çocuklar sokaklar da esrar satıyor, kızlara sarkıntılık yapıyor.
Puştlar dükkana geliyor iPhone 12 Pro Max 512Gb+sınırsız Internet alıyor.
Ne iş yapıyorsun diyorsun işsizim diyor devlet bakıyor diyor bir de o sarı dişlerinle sırıtıyor.

O taksitle aldığı iPhone'u ben ödüyorum, sonra sokak ta benim kızıma asılıyor benim çocuğuma esrar satıyor.

Ulan it 20 yaşında adamsın ülkene git savaş, özgürlüğün için bir şey yap.
Yapar mı itoğlu, burada esrar satıp Mercedes binecek.

Bir tanesi iş görüşmesine geldi, vasıfsız elemana 10 Euro saat ücreti veriyoruz, lan dilin yok 15 Euro istiyor.
Arap ve Kürt müşterin var onlar bana gelir diyor bir de.

Müşteri olarak geliyor telefonuma bir bakarmısın diyor arka fon da PKK bayrağı.
Ulan gel de sabır et gel de bunlara tahammül et.
Bir gün katil edecekler beni.

Gscimbom mobil

Suriyeliler, Afganlar, Pakistanlılar Türkiye’ye turizm amaçlı buyursun gelsinler. Kimseden nefret etmeyiz. Ama mülteci sorununu çözmek lazım. Bu adamdan önce bu adamı bunu yapmaya mecbur bırakanları eleştirmek lazım.

mülteci dediğin belirli alanlarda kurulmuş çadırında kalır. bayramda ülkesine gidebilen kişi mülteci değildir. kesinlikle destekliyorum umarım böyle başkanların sayıları daha da artar. mültecileri istememek ırkçılık değildir. her vatansever kendi ülke sınırlarını korumak ister.

E7TGzYWXEAAKZOJ

Bir de şöyle bir şey var.

Üst Alt