Taraftar Polat'ı protesto etmeyecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar Polat'ı protesto etmeyecek

Cevap: Taraftar Polat'ı protesto etmeyecek

Hele maçı bir kaybedelim o zaman karar verelim; protesto ediliyor mu edilmiyor mu diye? :)

Adnan Polat'ı dün basın toplantısından sonra ayakta alkışladım. Politikanın kralını yaptı.

Sezon başında UEFA kriteri diye ağzımıza etti, son günde sıkışınca 7 milyon euro harcadı. Şimdi yine sıkıştı son günlerde kriter mriter dinlemeden 9 milyon harcadı. Biz de dedikki oo başkana haksızlık yaptılar.

Taraftar protesto etmeyecek (Fanatik)

Galatasaray taraftarı yapılan transferler ve Adnan Polat'ın açıklamalarının ardından protesto yapmayacak.

Galatasaray-Taraftar protesto etmeyecek

Hafta başında, Sarı-Kırmızılı taraftarların, Sivasspor maçında yönetime yönelik büyük bir protesto düzenleyeceği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Taraftar gruplarından bu konuyla ilgili bir yalanlama da gelmedi.

Ancak Adnan Polat’ın dün yaptığı konuşmanın ardından, tribünlerin tutumu da değişti. Sarı-Kırmızılılar, forumlarda yaptıkları yorumlarda, Başkan’ın açıklamalarına hak verdiklerini ve kendisini desteklediklerini belirttiler. Taraftar gruplarının da aynı görüşte oldukları, yapılan transferlerin de etkisiyle yarın akşamki karşılaşmada protesto düzenlemekten vazgeçtikleri öğrenildi.

Dünya yıldızlarını mı getirdi de bu adam transferler için protesto etmeyecekmişiz. Arena İstifa diye inlemeli

Artık ne sanıyorsan kendini,onu aşağıla buna laf sok.Forumun efendisi olmuşsun aferin sana.Sana kemik atana kadar bana havlama koçum başka kapıya hadi.

Benden de sana bir form.Fazla zorlamayacağım seni merak etme.Seni adam yerine koymamız için tek 1 sebep göster,1 tane?

1)

Sen sadece bir figürsün.Hadi Hayri gelsin de şuna laf soksun,Hayri gelsin şuna üstü kapalı hakaret etsin biz de gülelim.Forumun şaklabanı,forum efendisi kendisini diğer insanlardan fazla üstün görünce işte böyle gereksiz saçma mevzuları başlatan adam oluyor.Aslında sana cevap bile vermemek gerek ama çok şişirmişler,iyice balon olmuşsun,azıcık indirilmen gerek.

?

Evinize zorla girip tuvaletinize s.cip sifonu mu cekmedim? Nedir bu agresyon gencler? Size onerim chillax etmeniz.

bi tane palyaço varmış, bu palyaço herkesi güldürürmüş ama kendisi hiç gülmezmiş. bir gün doktora gitmiş, doktor şurada bir palyaço var o seni güldürür demiş. o da demiş o da benim

Gece yatmadan önce masal diye sana bunu mu okudular olm ? Sabahtan beri bunu paylaşıyorsun.

Adnan Polat'ı dün basın toplantısından sonra ayakta alkışladım. Politikanın kralını yaptı.

Sezon başında UEFA kriteri diye ağzımıza etti, son günde sıkışınca 7 milyon euro harcadı. Şimdi yine sıkıştı son günlerde kriter mriter dinlemeden 9 milyon harcadı. Biz de dedikki oo başkana haksızlık yaptılar.

aynısını soyluyorum dunden beri.. bu arada ara transferde ne 9u?? culio 2milyon , yekta 3.750 milyon , stancu 6 milyon= 11.750.000 euro... bunlara ek olarak stancu+yekta+culio+kazım+zapata ya imza parası vermemiş midir?? bence vermiştir.. alın size sene basındaki tasarruf yapmamız gerek diyen baskan.. kendini kurtarmak için herseyi yapar.. suclu atar ortaya.. aslanlar da parcalar onu ama baskanı unutur.. sene sonu da yazıyorum buraya bak basarısızlıkta hagi ve sezgini yollayarak sıyrılır işin içinden.. onun altyapısını hazırladı ztn kendi agzıyla soylemişti..

Destek falan verdikleri yok , klüp menfaatleri doğrultusunda harekt ediyor taraftar, ortalığı daha fazla bulandırmak yerine olacakların dengeli biçimde gelişmesini istiyor , ateşe körükle gitmemek bir nevi.

adam transfer yapti ve takim düzelebilir.polati nistifa diye bagirmakla elimize ne gececek.divana az kaldi zaten orda belli olur.haa takim kötü gider o baska

aynısını soyluyorum dunden beri.. bu arada ara transferde ne 9u?? culio 2milyon , yekta 3.750 milyon , stancu 6 milyon= 11.750.000 euro... bunlara ek olarak stancu+yekta+culio+kazım+zapata ya imza parası vermemiş midir?? bence vermiştir.. alın size sene basındaki tasarruf yapmamız gerek diyen baskan.. kendini kurtarmak için herseyi yapar.. suclu atar ortaya.. aslanlar da parcalar onu ama baskanı unutur.. sene sonu da yazıyorum buraya bak basarısızlıkta hagi ve sezgini yollayarak sıyrılır işin içinden.. onun altyapısını hazırladı ztn kendi agzıyla soylemişti..

bonservis bedelleri yüksek ama oyuncularin alacagi yillik ücrete bak.cok az.elano-misi-keita gibi adamlar 2-3 milyon aliyordu

Bence maçtan önce Polat istifaya davet edilmezse maçı kazanamayız. Futboclular da bıktı bu Polat'tan. Güvenilir özü sözü bir Başkan istiyorlar, içten pazarlıklı değil. Polat'ın derhal istifası doping gibi olur takıma.

ua yapmaz onların bahsettiği zaten ua.

Başkanın açıklamalarına gelince olaydan sonra çıkıp erdoğan bayraktar haklıydı diyen kendisi şimdi erdoğan bayraktar özür diledi diyende kendisi ey adnan polat madem haklıydı neden özür diledi madem o özür diledi sen neden hala buradasın?

Aynen sene başında 18 milyon euro harcasaydı bu durumda mı olurduk traore 4milyondu sezon başında şimdi 10 milyon Emenike 4 milyon şimdi 10 milyon ..Ama ne yaptılar transfer bütçemiz 5 milyon TL dediler 2012 kriteri dediler şu hale bak 18 milyon euro harcamışız Avrupaya bile gidemiyoruz.. Polat istifa bu işi beceremediniz. En iyi bildiğim iş diyor şu hale bak..

Üst Alt