Taraftar Sorunları Tek Başlık


Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimInsan iki bagirir degil mi? :mad: :mad: :mad:Hani golden sonra fenerliler bagirdi, gole kadar neredeydi herkes? Cidden utandim ekran basinda.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimTaraftar kötüydü ama şöyle bir olayda var takımın isteksiz oyunu tribünlere yansımış olabilir. Ama arada kameralar tribünleri gösteriyordu arkadaş elinde çiğdem oturmuş maç izliyor böyle birşey olabilir mi? Maç esnasında çiğdem çitleyeceksen git evinde çitlet. Yazık dışarıda kalan taraftarlara.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimAynen taraftar futbolculardan daha isteksizdi sanki zorla stada almışlar gibi.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimMaç boyunca; Feeeeeneerrrrrbahçe , sen çok yaşa , canım feda olsun sana duydum. Maç sonlarında zaten işte böyle hersene böyle cimboma tezahüratı vardı. Bizimkilerde anca ıslıklasın.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimDün beni zaten en fazla cildirtan olay buydu.. resmen taraftar eziyeti cektim ekran basinda. boylesine onemli bir mac ve bizim taraftar resmen yoklari oynadi inanilir gibi degil. ne toplu halde isliklama, ne bir butuluk hic birsey yoktu.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimÇünkü taraftar profili eski açık dışında çekirdek çitleyen 4 çocuguyla maça gelmiş, elinde telefon öle bakınan tiplerdi. Kimse alınmasın ama derbi falan degildi, tiyatro izlemeye gitmişlerdi.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimAli Sami Yen'in tarihi tartışılmaz fakat

Galatasaray, Aslantepe için gerçekten çok gecikti.

Ali Sami Yen'e 15000 kişi gelse derbi için

zaten 10000'i bağırmıyor, maç izlemeye geliyor.

50000 kişinin geldiğini düşünelim.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimMaç biletlerini 300TL yaparsan, benim gibi Dandirik ISparta'da bile bağıran(sanki duyacaklar) şu anda ses kalmayan taraftar gidemez, ofisinden çıkan süt çocuğu maça gider.Üstüne çekirdeğini çıtlatır; kim bağıracak ondan sonra?????
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimŞu GSBonus olayınında tribün yapısını etkilediğin düşünüyorum.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimTaraftara tezahürta yaptıracak güzel bir tezahürat mı yapılıyorda adam bağıracak ???

Saldırın saldırın tezahüratmı ki boğaz patlatacak adam ???

Eski Açık bu stadı coşturacaksa, coşturacak tezahürata öncülük edecek ki bütün stat katılsın, Madrid maçında tribündeydim, eski açık ayrı telden, kapalı ayrı telden, yeni açık ayrı telden bağırıyor, sonuçta hiçbirşey çıkmıyrdu koca stattan.Sorun ne çekirdekte, ne GS Bonus ta, sorun tribünleri coşturacak tezahürat yaptırmamakta...
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimçekirdek yemeye gitmişler. Madem çekirdek yiyeceksin git evinde tv başında ye belki senin yüzünden bağıracak bir kişi girememiştir. Stat dün bana okan bayülgenin bir skeci vardı çekirdekyiyiciler diye onu hatırlattı.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimBu sene gördüğüm en kötü taraftardı.Maçların neredeyse tamamında Eski'deydim ama dün kendi tribünümden bile utandım.Yeni'yi anladım,kapalıya da tamam ama Eski bu kadar kötü olabiliyorsa yazık cidden.Ortalama standartlardaki fener tribünü bile bizden çok daha iyiydi.Kendi stadlarında bu kadar sesi çıkmıyor adamların.Aslında bu da onların iyiliği değil bizim kötülüğümüz oluyor.Küfretmeye gelince hep bir ağızdan edebiliyoruz ama iş takıma tezahürat yapmaya geldi mi stadın yarısı susuyor,bunu düzeltmek lazım.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimBu kadar ekmeğe bu kadar köfte arkadaşlar. Tamam taraftar eskisi gibi değil artan bilet fiyatları gsbonus a bilet satışı önceliği filan derken taraftar gittikçe kötüleşti kabul ediyorum ama oynanan futbolun da etkisi var.Şahsen 70 de saçma sapan gol yiyip ondan sonra çıkarmak için uğraşmayan eli belinde gezen adamı görsem ve en aşağı 90 lira bilete para vermiş olsam sinirimden bende ne yapacağımı şaşırırım ve bağırmam kaleciyi de ıslıklarım.Taraftara kızalım ama taraftarın bu işteki kabahati bır sıra yapacak olursak sonlardadır...
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimMaalesef Taraftarımızda da var suç...

Sanki Beethoven Senfonisi dinlemeye gelmişler gibi...

Sonra biz böyleyiz şöyleyiz diyoruz...

Cidden üzüldüm yahu...=((
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimBu kadar ekmeğe bu kadar köfte arkadaşlar. Tamam taraftar eskisi gibi değil artan bilet fiyatları gsbonus a bilet satışı önceliği filan derken taraftar gittikçe kötüleşti kabul ediyorum ama oynanan futbolun da etkisi var.Şahsen 70 de saçma sapan gol yiyip ondan sonra çıkarmak için uğraşmayan eli belinde gezen adamı görsem ve en aşağı 90 lira bilete para vermiş olsam sinirimden bende ne yapacağımı şaşırırım ve bağırmam kaleciyi de ıslıklarım.Taraftara kızalım ama taraftarın bu işteki kabahati bır sıra yapacak olursak sonlardadır...O gole kadar taraftar ne yaptı o zaman?

Fener bizden çok mu üstün gidiyordu maçta.

Herkes suçlu bu derbide.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimevet malesef bende takildim o konuya dun.

yani belki biraz garip bir bakis acisi olacak ama:

eger sen maca gidiyorsan, milyonlarca taraftarin staddaki temsilcisi konumunda oluyorsun orada. skora gore tezahurat yapma luksun yok. Ayrica biletleri 10 dakikada tuketen insanlarin da mactakiler oldugunu dusunmuyorum. Stadda bir kere bile bagirmayip butun mac fener tezahuratlarini dinleyip sabahin 7 sinde kuyruga girecek bir insan var midir ki ? Karaborsa mi gsbonus mu neyse artik bunun bir cozumu olmali.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimMaçtaydım, numaralı tribündeydim, size yemin ediyorum, eski açık ve kapalı tribünden daha çok bağırdı numaralı tribün....Halimizi siz düşünün artık...Ultraslan büyük hata yaptı sene başında, siz gidip kapalı tribünü 17 19 yaşındaki tek amaçları ortam yapmak içki içmek kız arkadaşlarını maça getirip resim çektirip facebook'a koymak olan adamlara bırakırsanız, durum böyle olur...Sene başından beri söylüyoruz, kapalı tribün olmazsa ses çıkmıyor!!
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimbizim stadda ultraslan grubunun kapalıdan eski açığa geçmeside ali samiyendeki büyüyü dagıttı biraz,çünkü kapalı tüm stadı yönetiyordu ama şimdi eski açık bunu yapamıyor organize edemiyor sadece eski açık ile de olmayınca rakip takım taraftarı kolayca sesini duyuruyor.en son ankaragücü maçına gitmişdim yeni açık üst de izledim ve bidaha o tribüne gitmemeye yemin ettim neredeyse tamamı oturmuş maçı izliyordu.yazık valla dün akşam biraz daha fazla istedim şu yeni stadımızın bir an önce bitmesini.
 
Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedimAh ALPASLAN Abi Zamansiz gittin.. Gittin Tribunler sustu..:(
 
Üst Alt