Taraftar Sorunları Tek Başlık - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar Sorunları Tek Başlık

Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedim

klüplerin üni ve liselilerden oluşan toplulukları var ultraslanın da var bir maç sadece onlardan oluşan taraftarlardan oluşsa da görsek neler olacak

Arkadaşım bak ben Ünide maçlara gıtmeye başladım ortamı ıyıce tanıdım Üni bitti....Şimdilerde iş güç aksatıyoruz.Neye çabılyosun bı anlasam....

Stadda buğumus adamlar ne egıtım gormus olursa olsun herzaman çok daha ıyı bagırtırlar ınsanları.....

Ornek verıyımmı yeterlımı?

Cevap: Taraftar Sorunları Tek Başlık

Beyler bırakın tartışmayı.The Pacific adlı dizi nete düştü.Süper bir dizi.Tavsiye ederim.En azından stresiniz geçer:D

Arkadaşım bak ben Ünide maçlara gıtmeye başladım ortamı ıyıce tanıdım Üni bitti....Şimdilerde iş güç aksatıyoruz.Neye çabılyosun bı anlasam....

Stadda buğumus adamlar ne egıtım gormus olursa olsun herzaman çok daha ıyı bagırtırlar ınsanları.....

Ornek verıyımmı yeterlımı?

söylediğim şey basit zamanında üçlü çekerken samiyeni sallayan deprem yaratan taraftar nerde şimdiki ruhsuzlar ordusu nerde . saldır cimbom ok lets go diye bişey dolanıyor nette utanç verici resmen son zamanlatrda adam gibi tezahürat üretemiyoruz baskı kuramıyoruz sami yen cehennemlikten çıktı ben kaç maçtır hiçbir maçta rakibe baskı kurduğumuzu hatırlamıyorum en son maç iyice çıldırttı beni ben dk.larca kendi stadımda kendi takımıma küfürleri dinlemek zorundamıyım ayıptır

söylediğim şey basit zamanında üçlü çekerken samiyeni sallayan deprem yaratan taraftar nerde şimdiki ruhsuzlar ordusu nerde . saldır cimbom ok lets go diye bişey dolanıyor nette utanç verici resmen son zamanlatrda adam gibi tezahürat üretemiyoruz baskı kuramıyoruz sami yen cehennemlikten çıktı ben kaç maçtır hiçbir maçta rakibe baskı kurduğumuzu hatırlamıyorum en son maç iyice çıldırttı beni ben dk.larca kendi stadımda kendi takımıma küfürleri dinlemek zorundamıyım ayıptır

Değilsin kımse değil...O TINERCI DEDIGIN ADAMLARA DAGITSAYDIN BILETLERI BAK NASIL INLETIYODU ORAYI:)Neyse konu saptı ıyı aksamlar...

Taraftar başlı başına bir sorun ki ;) GS BONUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Leo Franco adına da üzüldüm..... Yerinde olmak istemezdim... Bu taraftara bu oyuncular yakışmadı....Yoksa tam tersi mi???? Gerisini düşünün artık....

Keşke İngiliz taraftarları kadar olabilsek. Adamlar en azından gol atarken hep bir ağızdan bağırıyorlar. Bırak tezahüratı biz gol atarken bile hep bir ağızdan bağıramıyoruz.

"Derbi ölüm kalım meselesiydi"

Fenerbahçe'nin kaptanı Brezilyalı Alex de Souza, "Galatasaray maçı bizim için ölüm kalım meselesiydi, dik bir şekilde ha...

videonun üstünde gözüme bu çarptı bakın olay bu işte fazla konuşmaya gerek yok

usta bende duymuştum onu da tv vermiyor mu ntv mi ne fragmanı geçip duruyordu tühh kaçırmışız :D

Pm atcam şimdi.Dizi süper.Ntv de fragmanı gösterilen dizi.Türkiyeninde adı geçiyor.Fakat şu an alt yazılı

Pm atcam şimdi.Dizi süper.Ntv de fragmanı gösterilen dizi.Türkiyeninde adı geçiyor.Fakat şu an alt yazılı

ultrAslan

Seyirci değil .........T A R A F T A R...

Bayramda değil.....K A R A G Ü N D E...

Moda için değil.......F O R M A için...

Kupa için değil.......A R M A için...

Hava için değil.......S E V D A için...

90 dakika değil......Ö M Ü R B O Y U..

Yalanla değil..........K A N I Y L A...

Ayrı ayrı değil........O M U Z O M U Z A...

Şerefsizce değil......O N U R L A...

Utanarak değil........G U R U R L A..

Eğilerek değil..........D İ M D İ K...

Sefada değil............C E F A D A...

Koltukta değil...........B E T O N D A...

Minderde değil..........Ç A M U R D A...

Skorda değil.............V E F A D A...

Bazen değil..............H E R M A Ç T A...

Yuhlayan değil.......... A L K I Ş L A Y A N...

Oturan değil............. Z I P L A Y A N...

Köstekle değil............D E S T E K L E ...

Puroyla değil.............A T K I Y L A...

Çekirdekle değil.........B A Y R A K L A...

Muhabbetle değil........T E Z A H Ü R A T L A

Kendine değil.............C İ M B O M ’ A...

Söverek değil............ T A P A R A K...

İhanetle değil............ S A D A K A T L E...

Zaferde değil.............H E Z İ M E T T E...

Şampiyonken değil.....H A S R E T K E N...

Görüntüde değil......... Ö L Ü M Ü N E...

G A L A T A S A R A Y 'a

bağlı yaşayanlara ...:::u l t r A s l a n:::... denir !..:D

Mac basindan 45. dakikaya kadar maçını izleyen, ilk yarı bittiğinde de dönüp Fenerlilere küfür için kendini parçalayan ne kadar ’taraftar kılıklı’ varsa hepsinden nefret ediyorum.

Öyle tipler varki, küfür edilsin kendini parçalar, bir tek tezahürata bile katılmaz.

Galatasaray tribününde bir çok şeyin değişme vakti gelmiştir, Seyrantepe’de de hiçbirşey beklemiyorum. Bugünleride aramaktan korkuyorum sadece.

Kimse abicilik oynamasın bu saatten sonrada, Sebahattin abi ve Yılmaz abinin artık bu gidişe bir son vermesi gerek. Sevdasını 400 Liraya satan yarın kendinide satar!

mac basindan 45. Dakikaya kadar maçını izleyen, ilk yarı bittiğinde de dönüp fenerlilere küfür için kendini parçalayan ne kadar ’taraftar kılıklı’ varsa hepsinden nefret ediyorum.

öyle tipler varki, küfür edilsin kendini parçalar, bir tek tezahürata bile katılmaz.

Galatasaray tribününde bir çok şeyin değişme vakti gelmiştir, seyrantepe’de de hiçbirşey beklemiyorum. Bugünleride aramaktan korkuyorum sadece.

Kimse abicilik oynamasın bu saatten sonrada, sebahattin abi ve yılmaz abinin artık bu gidişe bir son vermesi gerek. sevdasını 400 liraya satan yarın kendinide satar!

++++++1905

UltrAslan!!!

Özellikle son fener maçından sonra takımı eleştirdik,transferleri eleştirdik,froncoyu eleştirdik,yönetimi eleştirdik hepsindede haklıydık...fakat taraftar grubumuz ultraslanın özellikle gs bonus kart sahibine 1er,2şer bilet verilmesinden yani karaborsa olayının kapanmasından sonraki maçlardaki(atletico,fb)tutumunu dahada açarsak kombinelerini ve sponsorlardan sağladıkları biletleri satıp kendilerine gelir sağlamlarını ve Ultraslan grubunu nasıl değerlendiriyorsunuz.

Üst Alt