Tarihi açılış D-Smart'da - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihi açılış D-Smart'da

Cevap: Tarihi açılış Star'da mı?

Ne biçim nalet insanlarsınız ulan siz yönetici müsvetteleri.

Neymiş maç şifresiz yayınlanacakmış. Sokarım öyle şifresiz yayınınıza lan. Kaç senedir beklenen bir olayı paralı kanala satmak nasıl bir mantık? d-smartı olmayan kaç milyon kişi var lan bu ülkede?

Her gün birilerini gezdireceğine versene açık kanaldan, tüm Türkiye görsün. Kendi televizyonun ne b.ka yarar böyle önemli bir olayı yayınlamayacaksa? Hoş o da şifreli ya. Çocuklar boş zamanlarda kanalları gezerken fbtv ye takılıyorlar. Sen istediğin kadar çocuğunu GS li yapmaya çalış, çocuk o yayınları gördükten sonra istesende yapamazsın.

Böyle tarihi olayları siz gidin 3 kuruşa satın. Klubün tapusunu Aydın doğana verin kurtulun. Damadı gelsin avaz avaz küfretsin, siz oturup yemek yiyin. Çok pis küfrediyorum size.

Cevap: Tarihi açılış Star'da mı?

arkadadslar amerikada yasiyorum eyer yasak degilse acilis gosterilerini izleye bilcegim bir link varmi?

Cevap: Tarihi açılış D-Smart'da

Bence bu maçlık bir olay degil bu. Bildiğiniz gibi avrupa kupalarında içerde oynacağımız maçlar ve hazırlık maçlarımız için 2-3 sene once dsmartla anlaşılmıştı.

Bu maçta bence bu sebepten zorunlu olarak dsmarttan veriliyor. Yani yönetimin bu konuda yapacağı birşey oldugunu düşünmüyorum.

Dsmart gibi sömürücü bir platform da bu durumdan kendine pay çıkarıp abone toplamak için maçı kendi platformundan veriyor.

Sonuç olarak açık kanaldan vereceği ve alacağı reklamın aynısını eurofutbolada alacak. Çünkü hemen hemen aynı sayıda kişi izleyecek iki kanalıda.

Ve ayrıca bu maç sayesinde 1000 kişi bile yeni abone kazanmış olsa buda hanesine + olarak yansıyacak.

Ama aydın doğan napacak bu paraları mezara mı götürecek derseniz orasını bilemem tabi :)

ulan bi el atmadıkları açılış maçları kalmıştı bunada el attıılar helal olsun vallahi, ne endüstriyel futbolmuş be, yakında bank asya ligide şifrelenir.

Açılış maçı bile şifreli, yuh diyorum artık. Bu yönetim nasıl böyle birşeye izin verir anlamıyorum. Neyse parası versinler la, Galatasaray taraftarı şifresiz izlesin maçı.

Yine adamakıllı izlemek için internetten indirmeyi bekleyeceğiz demekki...

Hadi protokol var taraftara bilet satmadınız anladık da bu ne ola ki şimdi? O kadar büyük protokol var ki tv den bile izleyemiyoruz :).

Bunda her kimin parmağı varsa, ben Galatasaray taraftarı olarak hakkımı helal etmiyorum. Yazıklar olsun. Kendi taraftarının %50'den fazlasını mağdur eden yönetim, en yakın zamanda defolup gider umarım.

•-- alıntı --

"şimdi çok samimi bir şey yazacağım... 0212 413 50 00 kanal d santral...2 saat içinde 2000 kişi arasa... maç kanal d'de" - uğur önver (star tv spor spikeri)

-- alıntı ---

bu ne yahu star yayınlayacak muhabbetleri vardı bi ara ne oldu onlara..yazıklar olsun bu duruma izin veren herkese..

Üst Alt