Tarihi açılış D-Smart'da - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihi açılış D-Smart'da

Cevap: Tarihi açılış Star'da mı?

Ne biçim nalet insanlarsınız ulan siz yönetici müsvetteleri.

Neymiş maç şifresiz yayınlanacakmış. Sokarım öyle şifresiz yayınınıza lan. Kaç senedir beklenen bir olayı paralı kanala satmak nasıl bir mantık? d-smartı olmayan kaç milyon kişi var lan bu ülkede?

Her gün birilerini gezdireceğine versene açık kanaldan, tüm Türkiye görsün. Kendi televizyonun ne b.ka yarar böyle önemli bir olayı yayınlamayacaksa? Hoş o da şifreli ya. Çocuklar boş zamanlarda kanalları gezerken fbtv ye takılıyorlar. Sen istediğin kadar çocuğunu GS li yapmaya çalış, çocuk o yayınları gördükten sonra istesende yapamazsın.

Böyle tarihi olayları siz gidin 3 kuruşa satın. Klubün tapusunu Aydın doğana verin kurtulun. Damadı gelsin avaz avaz küfretsin, siz oturup yemek yiyin. Çok pis küfrediyorum size.

Katiliyorum...

Cevap: Tarihi açılış D-Smart'da

Bilgi vermek amaciyla yaziyorum.

Kanal D spor haberlerinde yarin 18.00'deki acilistan itibaren TT Arena'dan canli yayin yapilacak dendi..

Yayin akisinda mac yayini olup olmadigina dair bilgim yok, maalesef.

Yayın akışında sadece Törenileri göstreceği yazıyor..

Bana mail geldi dsmarttan cihazıma..Maili açtım maçı yarın 20:45'de 42.kanalda izleyebilirsiniz iyi seyirler yazmışlar..

Cevap: Tarihi açılış Star'da mı?

Ne biçim nalet insanlarsınız ulan siz yönetici müsvetteleri.

Neymiş maç şifresiz yayınlanacakmış. Sokarım öyle şifresiz yayınınıza lan. Kaç senedir beklenen bir olayı paralı kanala satmak nasıl bir mantık? d-smartı olmayan kaç milyon kişi var lan bu ülkede?

Her gün birilerini gezdireceğine versene açık kanaldan, tüm Türkiye görsün. Kendi televizyonun ne b.ka yarar böyle önemli bir olayı yayınlamayacaksa? Hoş o da şifreli ya. Çocuklar boş zamanlarda kanalları gezerken fbtv ye takılıyorlar. Sen istediğin kadar çocuğunu GS li yapmaya çalış, çocuk o yayınları gördükten sonra istesende yapamazsın.

Böyle tarihi olayları siz gidin 3 kuruşa satın. Klubün tapusunu Aydın doğana verin kurtulun. Damadı gelsin avaz avaz küfretsin, siz oturup yemek yiyin. Çok pis küfrediyorum size.

Noktasina, vurgulune kadar katiliyorum. Ozellikle FBTV hakkindaki yazdigin cok dogru. FBTV ile Fenerbahceli olan Galatasarayli cocuklari var yakinlarimiz arasinda malesef. :eek:

Uğur Önver Kanal D verebilir diyor maç yayınını . Vermezse bile Euro Futbol maç saatinde açılacakmış .

son ana kadar bekleyeceğim, eğer olurda böylesine 50 yılda bir olacak bir maçı parasız kanaldan yayınlamazlarsa, başta yönetim olmak üzere doğan holdingin ne kadar ah ve beddua alacaklarını tekrar hatırlatmak istiyorum. çok merak ediyorum acaba murat yalçındağ ne işe yarıyor bu yönetimde yapsana kardeşim bu taraftara bir jest, ne diyim yazıklar olsun tüm emeği geçenlere....

Digital sömürü platformları iş başında. Herşey para oldu. Açılış maçında bari yapmayın bunu... :31:

Üst Alt