Tarihi Antrenmana Kimler Geliyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihi Antrenmana Kimler Geliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
#Hedef21 yolunda takımımızı kadıköy'e uğurluyoruz. Belki de tüm dünyada yankı uyandıracak bu antrenmana kimler geliyor? Haydi GSCimbom, cuma saat 19.00'da işi gücü aşkı bırak, antrenmana gel. Takımımıza, imparatorumuza olan sevgimizi, güvenimizi dosta düşmana gösterelim. Gidecek arkadaşlarımız isimlerini belirtsin, organizasyon düzenleyelim, tanışalım.

Liste:
1-Berat Yesir(2 arkadaşımla geliyorum)
2-Yusuf Kara
3-Sinan Bilgin
4-
5-

IMG_20180312_185104.jpg

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şöyle gereksiz işler yapıp oyuncuları durduk yere strese sokuyoruz sonra da gidip mağlup olup geliyorlar.
Bırakın rahat rahat gidip sakince toplarını oynasınlar.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

2006 ve 2012 senelerinde buyuk haksizliklara maruz kaldik , dolayisiyla o sezonlarda sampiyonluk gitseydi cok uzulurdum ama bu sene dahil , diger senelerde bu kadar abarti bir sey yok

bu sene kim sampiyon olursa olsun rakiplerini yenerek olmak zorunda

su anda bu konuda en geride biziz ama lider de biziz

bu asamadan sonra sadece bjk maglubiyetini tolere ederim

fb dahil hic bir kadro bizi yenmemeli

2006 ve 2012 senelerinde buyuk haksizliklara maruz kaldik , dolayisiyla o sezonlarda sampiyonluk gitseydi cok uzulurdum ama bu sene dahil , diger senelerde bu kadar abarti bir sey yok

bu sene kim sampiyon olursa olsun rakiplerini yenerek olmak zorunda

su anda bu konuda en geride biziz ama lider de biziz

bu asamadan sonra sadece bjk maglubiyetini tolere ederim

fb dahil hic bir kadro bizi yenmemeli

Bjk’ye mağlup olursak şampiyonluk hayal olur. Zira bu gidişata göre fazla puan kaybedecek bir havaları yok, bire birde yenersek çok değerli olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt