Tarihi Antrenmana Kimler Geliyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihi Antrenmana Kimler Geliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1. Gitmeyin.

2. Beleşçisiniz.

3. Sana mı soracak millet, nereye ne yazacağını?
1. nasıl galatasaraylılık bu? fatih terim ve öğrencileri bizi idmana çağırıyor, biz gitmicez ve bunun doğru olduğunu düşünücez. çok yanlış.

2. kimsenin biletini silah zoruyla almadik. iş aş aşk yüzünden gidemeyen abilerimiz biletlerini bizle paylaştı, biz de hemen gittik ve desteğimizi verip 1 koltuk daha doldurduk.

3. bu konuyu sinerji amaçlı açtım. bu konuya girip kötü enerjilerini aktaranlar ya fenerlidir ya trolldür. takdir etmenizi beklemiyoruz ama motivasyonumuzu kıracak mesajlarınıza hiç tahammül edemeyiz.

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1. nasıl galatasaraylılık bu? fatih terim ve öğrencileri bizi idmana çağırıyor, biz gitmicez ve bunun doğru olduğunu düşünücez. çok yanlış.

2. kimsenin biletini silah zoruyla almadik. iş aş aşk yüzünden gidemeyen abilerimiz biletlerini bizle paylaştı, biz de hemen gittik ve desteğimizi verip 1 koltuk daha doldurduk.

3. bu konuyu sinerji amaçlı açtım. bu konuya girip kötü enerjilerini aktaranlar ya fenerlidir ya trolldür. takdir etmenizi beklemiyoruz ama motivasyonumuzu kıracak mesajlarınıza hiç tahammül edemeyiz.

1. Ne zaman böyle bir orgy olsa patlatıyorlar, ne diyelim.

2. Tamam olm beleşçilik kötü bir şey demedim, beleşçi dedim altı üstü.

3. Altı üstü antrenmanı izlemeye gideceksin yav ne motivasyonu?

1. Ne zaman böyle bir orgy olsa patlatıyorlar, ne diyelim.

2. Tamam olm beleşçilik kötü bir şey demedim, beleşçi dedim altı üstü.

3. Altı üstü antrenmanı izlemeye gideceksin yav ne motivasyonu?
bu sefer patlamıcak abim. meşale şovlar, küfürler falan. ciddiyetini anlayacak topçular. baklava da getirir abilerimiz topçulara. bu etkinliği basit görme. büyük ihtimal tüm avrupa haftasonu bunu konuşuyor olacak hele maçı alırsak :asd:

sanki kıtalararası dünya şampiyonluğu maçına çıkıyoruz 10 gün önce akhisarın 3 tane çektiği bir takım !! şampiyonluk maçlarımız belli başakşehiri beşiktaşı yen keyfine bak ! tudor efendi yüzünden fark atmamız gereken maçta berabere kaldık bunlarla ben asıl kendi evimizde fenere kaybettiğimiz puana üzülüyorum

Ben onlara bir sey demiyorum ama su insanlarin Gs ligini sorgulayan ifadeleri yazmayin

herkesin kosullari farkli , senin vaktin bol paran yok , otekinin ikisi de yok , birinin ikisi de var , birinde para cok zaman yok

farkli kosullarda olan kisilerin Gs liligi bir digerine gore katilimcilikla kiyaslanmaz

bu tip agresyon yaratacak tavirlari sergileme

Ben onlara bir sey demiyorum ama su insanlarin Gs ligini sorgulayan ifadeleri yazmayin

herkesin kosullari farkli , senin vaktin bol paran yok , otekinin ikisi de yok , birinin ikisi de var , birinde para cok zaman yok

farkli kosullarda olan kisilerin Gs liligi bir digerine gore katilimcilikla kiyaslanmaz

bu tip agresyon yaratacak tavirlari sergileme
evet abi haklısın bu konuda ama yaşıma ver bunu
kim bilir sen de 21 yaşında gs için neler neler yapıyordun(belki benden de ileriye gidiyordun)

eğer mahsuru yoksa gelip gelmeyeceğini yazar mısın?

evet abi haklısın bu konuda ama yaşıma ver bunu
kim bilir sen de 21 yaşında gs için neler neler yapıyordun(belki benden de ileriye gidiyordun)

eğer mahsuru yoksa gelip gelmeyeceğini yazar mısın?

Ben gidiyorum elbette limitsiz vaktim var ama herkese yaftalama yapmamak lazim

sana bir sorum olacak , forumda herkesin iyi veya cikinti oldugu taraflar var , benim de coktur

fakat neden olgun tavirlar sergilemiyorsun anlamiyorum , daha oturakli , daha seckin cumleler , fevri olmayan tarzda

Ben gidiyorum elbette limitsiz vaktim var ama herkese yaftalama yapmamak lazim

sana bir sorum olacak , forumda herkesin iyi veya cikinti oldugu taraflar var , benim de coktur

fakat neden olgun tavirlar sergilemiyorsun anlamiyorum , daha oturakli , daha seckin cumleler , fevri olmayan tarzda
içim içime sığmıyor
hislerim düşüncelerimin önüne geçiyor
kendimi kaybediyorum
hepsi budur

Bu sefer stresli olan biz değiliz. Kaybederlerse lig onlar için biter. Aziz ve Aykut gider ki, bunu aklıma bile getirmek istemiyorum. Kaybetsek bile çokta üzülmem. Ben sonunda ne kazandığımıza bakarım. Fenerin stadında kazanmak benim için Akhisar deplasmanında kazanmak gibidir. 6 Puan vermiyorlar sonuçta, ama başta da belirttiğim gibi stresli olan onlar olacak. Olabildiğince sakin kalıp skoru almamız gerekiyor. Ben hoca olsam Belhanda'yı oynatmazdım.

Mactan 1 gün önce olmasi yanlis,bildigim kadariyla 1 gün önce taktik idman yapilir taraftarli bir taktik idman ne kadar saglikli tartisilir

Ne zaman bu tarz şeylere girilse takım altından kalkamıyor ve oynayamıyor, hiç gerek yok. Beklentiyi minimumda tutup olabildiğince maçı normalleştirmeliyiz, bunu teknik heyetin takıma da yansıtması lazım. Ne kadar az gaz ve gerginlik o kadar iyi olacak bizim için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt