Tarık Çamdal ile Yollar Sonunda Ayrılıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarık Çamdal ile Yollar Sonunda Ayrılıyor!

Ucuz kahramanlik yapip esas sen milletin akli ile oynama , bundan sonra stilimi degistiriyorum . Her satasmanda karsiligini alacaksin , herhangi bir satasman olmadiginda ise benden hic bir aksi soz duymazsin

Gelelim tarik a . Bu adama bu sozlesmeyi kim yapti ? Hangi yonetim bu euro sozlesmeyi 5 senelik hem de her sene zamlanarak yapti

Kim selcuk bugun basa bela kaldi ise bu 5 senelik sozlesmeyi yapti

Bugun bu yonetime bu adamlari gonderemiyor diye soylenenler aysal yonetiminin sucunu nasil esgecip vizyon diyorlar ?

Bu kulup bu halde ise birinci sebebi bu geri donusu olmayan bonservisler ve senelik ucretler

Tarik da suresi bitene dek catir catir alip yiyecek , dalgasini da gececek

Biz de uzatip da mali tablolara 1,6 yansimasin diye yonetim cozum gelistirmeye calisiyor , sanki ben yonetimim de ben dusunmusum bu yontemi

B plani da kovup , ucretini odememek , cunku uyusmazlik sonucu alacak kalemine aktarilmis oluyor o zaman bu para

Yine maas limitinden kurtariyorsun ama onun da 2 mahsuru var

Oncelikle finalde daha cok para odemis olacaksin

Ikincisi uefa artik bu taktikleri yemiyor

Gercekci olani soyleyeyim

Bir yere kiralayacagiz, 100k bile verseler kar

Obur turlu takimda kalacak, antrenman kacirinca ceza kesilecek her firsatta, sene sonu gule gule denecek

Gercekci olani soyleyeyim

Bir yere kiralayacagiz, 100k bile verseler kar

Obur turlu takimda kalacak, antrenman kacirinca ceza kesilecek her firsatta, sene sonu gule gule denecek

Bu filmi en net hamitte gorduk , adama seyirci asiri tepki koydu , hic bir sekilde istemedi ama bilanco uydurmak icin uzattik sozlesmesini ucretini yayarak

Sabride baska bir otomatik uzatma hadisesi vardi da iptal ettiydi kendisi

Yani bu kulup zaman zaman keyfe keder zaman zaman mecbur kalip zaten yapti buna benzer uygulamalar

Uefa meselesi yonetimi cok korkutuyor , son bir sans verdiler , eger bunda da uymazsak kisitlamalara yaptirimlar cok agirlasir artik

O yuzden 45 milyonsa 45 , 55 ise 55 , tutturmak icin resmen kan icecegiz

Bu filmi en net hamitte gorduk , adama seyirci asiri tepki koydu , hic bir sekilde istemedi ama bilanco uydurmak icin uzattik sozlesmesini ucretini yayarak

Sabride baska bir otomatik uzatma hadisesi vardi da iptal ettiydi kendisi

Yani bu kulup zaman zaman keyfe keder zaman zaman mecbur kalip zaten yapti buna benzer uygulamalar

Uefa meselesi yonetimi cok korkutuyor , son bir sans verdiler , eger bunda da uymazsak kisitlamalara yaptirimlar cok agirlasir artik

O yuzden 45 milyonsa 45 , 55 ise 55 , tutturmak icin resmen kan icecegiz

Tamam da sen toplam maliyeti 2.4m'ye cikariyorsun

1 yil 1.6 yerine 2 yil 1.8 gibi bir sey desen neyse

Total maliyeti cok ucuruyorsun

Tamam da sen toplam maliyeti 2.4m'ye cikariyorsun

1 yil 1.6 yerine 2 yil 1.8 gibi bir sey desen neyse

Total maliyeti cok ucuruyorsun

Abi bana yonetici ya da kulup hakkinda soz sahibiymisim gibi muamele etmeyin , 10 desem ne yazar ?

O oylesine yazilmis bir rakamdi

Belki hic yapilmaz , belki parasi verilir yollanir , belki kiralanir uzeri tamamlanir

Dedigim bir secenekti , rakamlari da salladim

Tarik filan zerre umrumda degil . Uefa kisitlarina uyacak her yapilanmayi sonucunda basarisizlik da olsa benimserim cunku bu son sansimiz

Eskişehirspor Kulübü Derneği ("Eskişehirspor") profesyonel oyuncularından Osman Tarık Çamdal ile 2014-2015 sezonundan başlamak üzere 5 futbol sezonu için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncunun eski kulübü Eskişehirspor'a 4.750.000 EUR bonservis bedeli ödenecektir. Oyuncuya ise, 5 futbol sezonunun her bir sezonunda sırasıyla 1.177.000 EUR, 1.284.000 EUR, 1.391.000 EUR, 1.498.000 EUR ve 1.605.000 EUR sabit transfer ücreti ve oyuncunun ilk 11 kişilik kadroda oynadığı her resmi karşılaşma için 10.000 EUR değişken transfer ücreti ödenecektir. Ayrıca oyuncunun anlaşma süresi boyunca bir sezon içerisinde 30 resmi müsabakada ilk 11 kişilik kadroda oynaması durumunda Şirketimiz tarafından 100.000 EUR ödeme yapılacaktır.

- 01.06.2017 - 31.05.2018 dönemindeki ödemeler için 01.06.2017 tarihinde geçerli TCMB Euro Döviz Alış kuru

- 01.06.2018 - 31.05.2019 dönemindeki ödemeler için 01.06.2018 tarihinde geçerli TCMB Euro Döviz Alış kuru

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

bu parayı ünal aysal denen kart zamparanın ödemesi hususunda yoğun baskı uygulanmalı sosyal mecrada arklar

bf881Untitled.jpg
Botoxun gelmiş reiz

aysal ve özellikle destekçi ekibine bir kez daha küfrettim bu kız tarık'ı ve leşi hala kıçımızdan çıkarabilmiş değiliz.

Vallaha bazı durumlarda oyuncuya kızmayın bu sözleşmeyi yapan yönetime kızın diyorum da bu gibi durumlarda oyuncu da %50 hak ediyor küfür yemeyi. Ben düşünüyorum bu herifin yerinde olduğumu, bu kadar aldığım paranın zerre karşılığını veremiyor olsam ya k.çımı yırtar hocaya yalvar yakar kendimi kadroya aldırırdım ya da dayanamaz çok daha düşük ücrete başka bir takıma giderdim. Tamam çok büyük paralar kazanıyor bu adamlar ama insanda azıcık haysiyet olur be arkadaş.

Bu adam hic oynamayacak kadar kotu de degildi , ama seviyesi dusuk iken hic sans bulamayinca , zaten takim biraz kalitelilesince forma giyemeyecegi kesinlesti

Burada verilen paradan ziyade sozlesme suresi problemi var . 5 sene nedir ?

Fegouli de 5 sene mesela , selcuk burak ile de 5 er sene uzatildi

Izin verilen maksimum sure 5 diye olsa gerek , 10 sene mumkun olsa 10 sene uzatacaklardi herhalde sozlesmeleri

Arkadaşlar bunun sözleşme uzatılmasını sportif aş profesyonelleri ister ama asla fatih hoca kabul etmez. Parasını bırakmaya da bu deyyus yanaşmaz. Olacak olan şey şu;

Kiralık bir takım bulunur maaşının 300.000 eurosunu onlar verir kalan 1.3 milyonu da biz veririz hiçbir kaybı olmaz sezon sonunda da floryaya dönmeden bizimle haziran 2019'da ilişiği kesilir. Hem bu deyyusu görmemiş oluruz hem de 300.000 euro kazancımız olur. Kiralama bedeli filan da beklemeyin zira adamlar üstüne para vermiş gibi oluyor :)

Vallaha bazı durumlarda oyuncuya kızmayın bu sözleşmeyi yapan yönetime kızın diyorum da bu gibi durumlarda oyuncu da %50 hak ediyor küfür yemeyi. Ben düşünüyorum bu herifin yerinde olduğumu, bu kadar aldığım paranın zerre karşılığını veremiyor olsam ya k.çımı yırtar hocaya yalvar yakar kendimi kadroya aldırırdım ya da dayanamaz çok daha düşük ücrete başka bir takıma giderdim. Tamam çok büyük paralar kazanıyor bu adamlar ama insanda azıcık haysiyet olur be arkadaş.

Daha ilk pas hatasinda tum tribun uzerine coktu , yani maradona degil ki bu , 4 kisi gecip 2-3 gol atip kendini affettirsin

Selcuk gibi bir profil onu basariyor mesela ama tarik toy , isbilmez bir adam

E ciddi maclarda da guvenilip oynatilacak adam degil , oynatilmadikca da paslaniyor

Lato da da aynisi olmadi mi , seyirci bir basladi iskarta oldu

Seyirciyi suclamiyorum ama isin dogasi boyle . Yetersizsen istenmezsin

Daha ilk pas hatasinda tum tribun uzerine coktu , yani maradona degil ki bu , 4 kisi gecip 2-3 gol atip kendini affettirsin

Selcuk gibi bir profil onu basariyor mesela ama tarik toy , isbilmez bir adam

E ciddi maclarda da guvenilip oynatilacak adam degil , oynatilmadikca da paslaniyor

Lato da da aynisi olmadi mi , seyirci bir basladi iskarta oldu

Seyirciyi suclamiyorum ama isin dogasi boyle . Yetersizsen istenmezsin

Doğru ama bu adamlar da bizim gibi bakamazlar futbola. Bunlar sözde profesyonel oyuncularsa eğer taraftar tepkisini baştan göz önüne almış olmaları gerekir zaten.

Tarık'tan bu saatten sonra da hiçbir yol olmaz o ayrı konu da birazcık şerefi olan bir adamın yapması gereken şeyi örnekledim ben.

Abi ben yapilmis bir sozlesme varken sirf yetersiz oldugunu anladigi icin ayrilmak istememesini serefsizlik olarak adlandirmiyorum

Kabahati yoneticilere buluyorum her daim

Gitmezse paf takımda sabahtan akşama kadar düz koşu yapsın antremanda gelmediği 1 dk bile geç geldiği zaman noter huzurunda ceza yazılsın aynı şekilde endoğan gibi zibidilerede aynı taktik uygulansın

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt