Tarık Çamdal ile Yollar Sonunda Ayrılıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarık Çamdal ile Yollar Sonunda Ayrılıyor!

‘Bonservisini verelim, sözleşmeni fesh edelim’ teklifini kabul etmeyen Tarık Çamdalı'nın ‘Uzun süredir futbol oynamıyorum. Bana asgari ücret bile vermezler ömrümün sonuna kadar burada kalırım’ dediği bildirildi.

Bravo renktaş işte galatasaray aşkı işte pratik zeka...Hürmetler...:tbr::tbr::tbr:
€1.600.000 alacağı var.

€25.000’e Balkan’dan kiralık katil getirirdim başkan olsam.

Yeter bizi kopardığı. Zaten ailesine ömür boyu yetecek para kazandı. Kendisinin dünyaya 1 gram faydası yok.

Veya teklif yapılmalı €100.000 alsın sözleşmesini fesih etsin. Plata o plomo.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yapacak hiç birşey yok parasının tamamını almadan gitmez bu
Öyle görünüyor maalesef..
Aklıma alex geldi. AZ ile arası sırf elinde twitle odasına girdiğinde, başkana saygı çerçevesi kırılmış, domino etkisiyle işler bir anda bozulup kopma noktasına gelince. Alex de sadece o vakte hizmetlerinin karşılığını isteyip, ne tazminat ne yıl/sözleşme sonuna kadar ki mahsuplarının derdine düşmeden sessizce gitmişti. Bu adamı yollamaya kalksan bu sene değil sözleşme sonuna kadar sanki oynamış gibi potansiyel tüm maddiyatı talep ettiğinden sanırım iş çıkmaza giriyo.

Fakat bu adam futboluyla bir alex olmadığını bildiği için insanlik haysiyet adına da alex in yaptığını yapmak aklından geçse bile yapmaya cesaret edemiyor sanırım. Alex Fb de kazandığını heryerde kazanabilir, ama bu adam GS da kazandığının yakın rakamını bile başka hiçbir yerde kazanamacağını bildiği için birazda sonrasındaki gelişmeler işine gelmeyip, hazır akmaya davam eden bir musluk bulmuşken testiyi dodurabildiği kadar doldurmanın derdinde.

Aslında haysiyet insanlık gibi değerleri biryana bırakıp empati yapıldığında kendi şartları açısından kendine en faydalı olacak alternatifin peşini bırakmıyor diyabiliriz.
Mesleğinizde para mı; sevmek mi önceliklili konu başlığında para, para, para tercihini kullananlar şimdi bu adamın para tercihini yakalamışken bırakmasını umarak ne kadar gerçekçi ve empatik bakıyolar acaba olaya.
Taraftarın tarık için fikirde olmasının haklı sayılabilecek nedenleri yok mu var elbette.. Ama tarık bu fikri/olayı yaşayan birisi olarak zararlı çıkan ( yada fırsatın tamamını kulllanamayan ) tek kişi olmayı kabullenmek istemiyor Ama;
Sonuçta hepimiz GS ın maddi zarar yaşamasına sebep olan her kimse, adına soyadına bakmadan bu beladan kurtulmayı istiyoruz biran evvel. Gerisini de GS ın ekenomik değerlerini savunmak adına teferruat boyutuna indirgiyoruz haklı olarak..

Bu tür yaklaşımlarım ahkam kesmek olarak değerlendirilebiliyorr bazen. Ama ben terazinin tartısına bakmadan evvel kefelerin tamamının adil bir şekilde dolu olup olmadığına bakarak, tartı sonucuna buna göre fiyat veren biriyim.
Bu da benim kıl ve gıcık/çekilmez tarafımsa eğer, Başım gözüm üstüne...:hat:

Haha Tarık’da kesin bırakıp gider bu parayı. Adam bir daha sadece bu yıl alacağı parayı tahminen futbol kariyerinin tamamında alamayacak. Hiç bırakır mı? Sonuna kadar sömürecek.

Öyle görünüyor maalesef..
Aklıma alex geldi. AZ ile arası sırf elinde twitle odasına girdiğinde, başkana saygı çerçevesi kırılmış, domino etkisiyle işler bir anda bozulup kopma noktasına gelince. Alex de sadece o vakte hizmetlerinin karşılığını isteyip, ne tazminat ne yıl/sözleşme sonuna kadar ki mahsuplarının derdine düşmeden sessizce gitmişti. Bu adamı yollamaya kalksan bu sene değil sözleşme sonuna kadar sanki oynamış gibi potansiyel tüm maddiyatı talep ettiğinden sanırım iş çıkmaza giriyo.

Fakat bu adam futboluyla bir alex olmadığını bildiği için insanlik haysiyet adına da alex in yaptığını yapmak aklından geçse bile yapmaya cesaret edemiyor sanırım. Alex Fb de kazandığını heryerde kazanabilir, ama bu adam GS da kazandığının yakın rakamını bile başka hiçbir yerde kazanamacağını bildiği için birazda sonrasındaki gelişmeler işine gelmeyip, hazır akmaya davam eden bir musluk bulmuşken testiyi dodurabildiği kadar doldurmanın derdinde.

Aslında haysiyet insanlık gibi değerleri biryana bırakıp empati yapıldığında kendi şartları açısından kendine en faydalı olacak alternatifin peşini bırakmıyor diyabiliriz.
Mesleğinizde para mı; sevmek mi önceliklili konu başlığında para, para, para tercihini kullananlar şimdi bu adamın para tercihini yakalamışken bırakmasını umarak ne kadar gerçekçi ve empatik bakıyolar acaba olaya.
Taraftarın tarık için fikirde olmasının haklı sayılabilecek nedenleri yok mu var elbette.. Ama tarık bu fikri/olayı yaşayan birisi olarak zararlı çıkan ( yada fırsatın tamamını kulllanamayan ) tek kişi olmayı kabullenmek istemiyor Ama;
Sonuçta hepimiz GS ın maddi zarar yaşamasına sebep olan her kimse, adına soyadına bakmadan bu beladan kurtulmayı istiyoruz biran evvel. Gerisini de GS ın ekenomik değerlerini savunmak adına teferruat boyutuna indirgiyoruz haklı olarak..

Bu tür yaklaşımlarım ahkam kesmek olarak değerlendirilebiliyorr bazen. Ama ben terazinin tartısına bakmadan evvel kefelerin tamamının adil bir şekilde dolu olup olmadığına bakarak, tartı sonucuna buna göre fiyat veren biriyim.
Bu da benim kıl ve gıcık/çekilmez tarafımsa eğer, Başım gözüm üstüne...:hat:
HÜRMETLER

300 bin verecek enayi bulursak iyidir.1.3 m biz ödesekte olur.

1.6 taksitler halinde ödenir yollar ayrılır.Maas bütçesinde gözükmez.

Eskişehirspor Kulübü Derneği ("Eskişehirspor") profesyonel oyuncularından Osman Tarık Çamdal ile 2014-2015 sezonundan başlamak üzere 5 futbol sezonu için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncunun eski kulübü Eskişehirspor'a 4.750.000 EUR bonservis bedeli ödenecektir. Oyuncuya ise, 5 futbol sezonunun her bir sezonunda sırasıyla 1.177.000 EUR, 1.284.000 EUR, 1.391.000 EUR, 1.498.000 EUR ve 1.605.000 EUR sabit transfer ücreti ve oyuncunun ilk 11 kişilik kadroda oynadığı her resmi karşılaşma için 10.000 EUR değişken transfer ücreti ödenecektir. Ayrıca oyuncunun anlaşma süresi boyunca bir sezon içerisinde 30 resmi müsabakada ilk 11 kişilik kadroda oynaması durumunda Şirketimiz tarafından 100.000 EUR ödeme yapılacaktır.

- 01.06.2017 - 31.05.2018 dönemindeki ödemeler için 01.06.2017 tarihinde geçerli TCMB Euro Döviz Alış kuru

- 01.06.2018 - 31.05.2019 dönemindeki ödemeler için 01.06.2018 tarihinde geçerli TCMB Euro Döviz Alış kuru

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Vay arkadaş. Oyuncu yaş aldıkça maaşına zam yapan tek kulübüz herhalde. İlklerin ve enlerin kulübü olmayı bazen abartıyoruz.

formul basit galatasaraydan alacağının yarısından vazgeçecek, galatasaraydan aldığının yarısını veren bir klüp bulacak hem oynayacak hemde aynı parayı kazanacak

2758035_o0a87.jpg

ilk alındığında oooo tarığıda aldık helal olsun yönetim çalışıyor diyenler bugün bunu kim aldıysa ona ödetmek lazım diye atıp tutuyor ayıp ayıp çilekleri yerken böyle demiyordunuz ama.

Nasıl olsa oynamayacak, parayı da son kuruşuna kadar alacağım diyorsa anlaşalım taksit taksit sittin senede ödeyelim 1.6 milyonu. FFP durumuna göre son çare olarak onu yapabiliriz sanki. Yıllık 250 bin bile veren çıkacağını sanmıyorum çünkü buna.

Üst Alt