Tarık Çamdal Mutlaka Alınmalı! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarık Çamdal Mutlaka Alınmalı!

unal-aysal-tarik-camdal-transferi-gerceklesmedi_7671970-3620_640x360.jpg

büyüksün karizmatik başkan :hat:

Maşallah foruma yeni katıldım da forum kahin likde döktürüyor önce Salah ın konusun daki yılın yorumlarına baktım şimdi Tarık ın :D Tarık ı beğenmeyen 1 kişi varmış o yıllarda o da cezalıymış forumda gerçekleri gördüğü için cezalandırıldı heralde :D neyse aman arkadaşlar bu forumda skor yorumu felan yapayım demeyin Galatasaray ın kaderiyle oynamayın bari :)

Bu konuda mesajım yok sanırım ama şöyle bir detay gözden kaçmasın o dönem sınırın olduğu ve bu adamı bedelsiz olarak alabilme ihtimalimizin ayyuka çıktığı bir dönemdi.Aklı başında kimse bu adama 4.75 m verilsin dememiştir zaten.

Veysel + Tarık için 1 milyon euro vermedik, sözleşme uzattılar 4.75 verdik.

Orada birilerinin cebine para girdi, başka açıklaması yok. Göz göre göre gelişen bir süreçti.

Maşallah foruma yeni katıldım da forum kahin likde döktürüyor önce Salah ın konusun daki yılın yorumlarına baktım şimdi Tarık ın :D Tarık ı beğenmeyen 1 kişi varmış o yıllarda o da cezalıymış forumda gerçekleri gördüğü için cezalandırıldı heralde :D neyse aman arkadaşlar bu forumda skor yorumu felan yapayım demeyin Galatasaray ın kaderiyle oynamayın bari :)
Adam çözmüş herşeyi 1 günde. Helal olsun.

Bunun kontratı ne zaman bitiyor, ulan nasil bi kontrat yapmişsa adama helal olsun. Yapanın da Allah belasını ............

Üst Alt