Tarık Çamdal Mutlaka Alınmalı! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarık Çamdal Mutlaka Alınmalı!

Kalp krizi geçiriyordum silin şu başlığı şakası bile tüyler ürpertici...

Konuyu göre uğur güzel üstad

RnMnWR.gif

:ROFLMAO: Vay be Tarık efendi, üyeleri ne hale düşürdün.. :asd:

Neyse ki o zamanlarda üye değilmişim, pek sıkıntı yok şahsım adına.:)

ne diyorsun az önce telefon çaldı açtım lal oldum konuşamadım hafzalam kaydı; "haut he abey artam beseni" dedim bir tek hürmetler sarih çıktı ağzımdan :)
Neyse ki kurtulacağız, sözleşmesi ya bu sene ya da seneye bitiyor olmalı üstad. :) Yabancı sınırı denen illet yüzünden millet Tarık'ı bile ister olmuş, Türk futboluna ihanet değil de nedir bu.. CL'de yada Uefa'da Tarık gibi futbolcular ile nasıl başarı gelirdi ki.:unsure:

1 Haziran 2019 üstat post-it'in üstünde yazıyor bende...
Az daha sabır o vakit, kurtuluş yakındır.. :D Bir daha gelmez inşallah bu yabancı sınırı, şu hale bak. O zaman ki ilk 11'leri düşünüyorum da, çok üzücüydü. Yabancı sınırı kalktıktan sonra Avrupa'da ki başarı ortada, bu şekilde anca mücadele edilebilir, yoksa pek bir başarı sağlanamaz günümüzde.

Valla gram utanmiyorum. Tarik bizim maclarda gayet iyi oynayan bi oyuncuydu, yabanci siniri varken de pek yanlis olmayan bi transfer hamlesiydi. Hamit de mesela dogru bi transferdi. Hele yorumu olmayip da simdi kafa utuleyen renkdaslarimizin futbol profesoru edasiyla ego patlamasi yasiyor olmalari komik. Sn. Ahmed Arif Kesen gibi yorumu olmayanlari pistten alalim.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk
Aynen, Tarık'ı almasak ya başka yerli bi sağ bek alacaktık, ya da başka bi mevkide yine oldukça vasat birine para dökecektik. Mesela zamanında Atila Turan diye bi sol bek vardı, herkes ölüp bitiyordu. Reims'de oynuyormuş şu an, adını anan yok. Semih Kaya, Ramos olacaktı. Mertan denen çocuk bi hazırlık maçında top oynadı diye geleceğimizi ona bağlı görenler vardı. Sercan Yıldırım mükemmel bi forvetti, Batdal yeni Hakan Şükür'dü hatta yerli Zlatan'dı. Rüzgarın oğulları Aydın Yılmaz, Yiğit Gökoğlan... En yakın örneklerden Olcan Adın (ki ben de istemiştim gelmesini) Say say bitmez.

Şunları quote edeyim de tekrardan yazmak zorunda kalmış olmayayım.

Üst Alt