# Taye Taiwo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taye Taiwo

Cevap: # Taye Taiwo

Olabilir, neden olmasın :) Ama kontenjan sıkıntısı başlar o ayrı, ha diyorsanız ki önüne Töre'yi alacağım o zaman olur :)

Ozan ipek'in devri geçti 1 sezon patladi ve 2.de süründü ve bitti.

yeni trend Olcan ama bana kalirsa sol kanada berkini koyalim ille anadolu kluplerinden birini alcaksak Jebrin ve Batalla yi alalim.

Colman ve Batalla melodan sonra begendigim en iyi orta saha Türkiye ligindeki.

allahinizi severseniz olcan ve ozan ipek demeyin.

yedek olarak ok, ama ilk 11'de asla düsünülemez o iki isim.

g.töre olur mesela ki, ondan da ilk 11 icin süpheliyim. 4-3-3 icin uygun bir kanat oyuncusu degil. bize kalou gibi, podolski gibi ceza sahasina kat edecek adamlara ihtiyac var. ceza sahasinda ve gol bölgelerinde cogalamiyoruz.

ozan ve olcan'in kulüpleri zaten haddinden fazla bonservis isterler. geciniz.

p.s. taiwo süper olur [balta ile kiyaslarsak :asd:]

Ozan ipek'in devri geçti 1 sezon patladi ve 2.de süründü ve bitti.

yeni trend Olcan ama bana kalirsa sol kanada berkini koyalim ille anadolu kluplerinden birini alcaksak Jebrin ve Batalla yi alalim.

Colman ve Batalla melodan sonra begendigim en iyi orta saha Türkiye ligindeki.

aynen. tr'den 2 oyuncu alinir orta sahaya: batalla ve colman. ikisi de reis futbolcu. ve tabiki q7 ama onu zaten almayiz :p

sağda eboue solda taiwo rüya gibi önlerinde kimsenin oynamasına gerek yok:} ama ben de Fatih Terim sol bek aldırmaz maalesef

Cidden ilgileniyoruz sanırım Taiwo ile.Başkan solbek falanda diyince direk Taiwo geldi aklıma.

Üst Alt