# Taye Taiwo - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taye Taiwo

Cevap: # Taye Taiwo

6 sa 4 e kadar indirebiliriz en fazla 5 reyesede 4 dersek solu resmen uçururuz bu iki transferle

Yalan haberdir ama gelmesi bizim açımızdan sene başı sözünü ettiğimiz defans devrimini tamamlamamızı sağlayacağından süper olur.

Fernando Muslera

Emmanuel Eboue

Tomas Ujfalusi

Semih Kaya

Taye Taiwo

işte ''Chempions Lig'' defansı tabi bunu ligde nasıl kullanırız onu bilemem.

Taiwo alınacaksa, yanında Ömer Toprak da getirilmeli, aksi taktirde Ujfa yerine Gökhan ya da Eboue yerine Sabri oynar.

Bir tarafı güçlendirip, diğer tarafı zayıflatacaksak, ne anladım ben o transferden?

Ömer Toprak + Taiwo

Suarez + Vargas

Yalan haberdir ama gelmesi bizim açımızdan sene başı sözünü ettiğimiz defans devrimini tamamlamamızı sağlayacağından süper olur.

Fernando Muslera

Emmanuel Eboue

Tomas Ujfalusi

Semih Kaya

Taye Taiwo

işte ''Chempions Lig'' defansı tabi bunu ligde nasıl kullanırız onu bilemem.

Ujfa'nın yerine Alex-Toure-Chivu'dan birini transfer edersek, defans ve önündeki hat tasdikli elit klasmana cıkmış olur.

6 yabancı sınırının olduğu yerde savunmaya bir yabancı oyuncu hakkımızı daha harcayacağımızı zannetmiyorum,onun için bu transfer zor gözüküyor bence

kusura bakmayin ama iyi bi eboue -taiwo ikilisi olunca kanat oyunculariniza bile gerek kalmaz

Tamamda bize hücümda iş bitirici bireysel yeteneği iyi olan bir adam lazım.Taiwo çok gereksiz bir transfer olur.6 yabancı hakkını sol bekle doldurmak gereksiz.O zaman ilerde kazım oynamaya devam eder.bize 2 kanat birde forvet lazım yabancı.

Luce olsa kontenjanı tamami ile defasnta harcamaya bakmaz, evvela defansımı garantiye alayım der ve elde ki malzemeye göre belirleyecegi oyun formatıyla yerli hücum oyuncularından da maksimum verimi almaya calısırdı.

Bu ligde basarı kaliteli bir defans hattından geciyor.

----------Muslera----------

Eboue-Semih-transfer-Taiwo

----------Selcuk-----------

Daha ne olsun yahu, insan yazarken bile titriyor.

Ayrıca tandemin yaş ortalamasına dikkat. Elit klasmanda 30 yaş civarı bir stoperle o bölgede bırak kuşu, pire bile uçmaz ligde.

taiwonun onunde olcan

eboue onunde saglam bi acik

olur hemde cok guzel olur yabanci sinirindanda yirtariz

------------Muslera-----

-Eboue-Omer-Semih-Taiwo-

---------Melo---Selcuk-----

------------Hamit--------

-Belhanda-------Dembele

---forvetide siz bulun -

Cokmu abarttim. :D